Da je Sloba na vlasti

Da je do danas drug Sloba ostao na vlasti, Srbija bi bila u granicama

  • Bez Kosova

  • Bez Kosova i Vojvodine

  • Bez Kosova, Vojvodine i Sandžaka

  • Bez Kosova, Vojvodine, Sandžaka i preševske doline

  • Srbija bi se totalno raspala


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ja ti verujem da znas o cemu pises samo ne znas kako si uopste dosao do tih zakljucaka to je ono zbog cega se ceskash po glavi dok jedes krem bananice:mrgreen:

Ja ti dadoh argumente ko iz topa a ti laprdash,mozemo i tako ako hoces-ti birrash ;)
Da, da ti si definitivno ka kosmos. Prosto nastao. Volela bih da vidim barem jednu smislenu recenicu da napises, ma na koju temu.
 
Sto rece neko ko me slatko nasmeja tvoj IQ zavredjuje ignore, ali rekoh caska sa tobom opusta mozak. Nego ne bi bilo lose da malo posetis rodbinu. ;)

U pravu je bio taj,ja samo glupake stavljam na ignore,one koji mixuju glupost sa zlobom;)

Ja ako nisam edno 100 puta ponovio,mani se IQ ja svoj znam evo mi na papiricu u fioci i bolje po tebe da ti ne citam sta tamo pise :mrgreen:

Kao sto rekoh svaki post ti je da sam glup,ali ja to nicim ne pokazujem jer samo iznosim argumente :rtfm:

Ako ce ti biti uteha da ja umrem da bi mogla da se nadas da si pametna,i ako ti moji postovi razbijaju iluziju u to verovanje.......veruj mi nisam ti ja kriv :mrgreen:
 
U pravu je bio taj,ja samo glupake stavljam na ignore,one koji mixuju glupost sa zlobom;)

Ja ako nisam edno 100 puta ponovio,mani se IQ ja svoj znam evo mi na papiricu u fioci i bolje po tebe da ti ne citam sta tamo pise :mrgreen:

Kao sto rekoh svaki post ti je da sam glup,ali ja to nicim ne pokazujem jer samo iznosim argumente :rtfm:

Ako ce ti biti uteha da ja umrem da bi mogla da se nadas da si pametna,i ako ti moji postovi razbijaju iluziju u to verovanje.......veruj mi nisam ti ja kriv :mrgreen:
Omonia sve vise i vise me odusevljavas. :worth:
 

Back
Top