...da igram dok me ne sruše... i da znam gde ću kad padne noć

scarlet.ohara:
kad vas on nervira. a ne znate kome biste to rekle. neću da kažem mami, da je opterećujem, neću da ona misli loše o njemu ili našoj vezi. neću da kažem drugaricama, one umeju da budu zlobne. a ionako nije neko veliki problem. npr, ja stalno pravim ručak za određeno vreme, a on redovno dolazi kasnije. mislim, **** te ručak, neću da ga pravim...

da pišem dnevnik, nekako mi uvek bilo strano. a i reči ostaju, reči napisane u besu kasnije izgledaju previše...

šta vi radite kad ne znate šta da radite?


1. mama razume sve, pa i ona je zena i ona ima kuci muskarca, mada je ja sa ruckom ne bi opterecivala
2. menjaj drugarice, jer ako su zlobne, sta ce ti?
3. pokusaj da napravis rucak za kasnije vreme
4. dnevnik je odlican nacin kako nauciti nesto vise o sebi. pokusaj, nece ti biti zao.
5. kad ne znam sta da radim, ne opterecujem se time, jer to onda i nije neki big deal u mom zivotu.
 
Bogami moj je uvek u minut tacan-dresura!Sala:postovanje,tako MORA biti!
Ali me IZLUDJUJE:
-On: Uh,bas sam gladan.
-Ja:Sta ces da jedes?
-On:Sta ima?
-Ja:Pasulj od juce,znas sta ima.
-On:Opeeeeet pasulj?Ali i juce sam ga jeo.
-Ja:A ti bi svaki dan drugi rucak?
-On (ustaje do frizidera):Blablabla......nema nista......a ja ceo dan radim.......nisi se setila da kupis neku sniclu?A?A?
-Ja:P.T.Materina,a sta si rekao pre tri dana?Smucile su mi se snicle i kobasice i svo to meso .......
A sada...?????????uuuuuuuh.......I ne progovaramo do sledece vecere.
A onda ce jesti .... nemam vise blage veze!!!!!!!!!!!UBICU ili njega ili sebe.A mozda bi bilo bolje da mu uvaljujem gotova jela hahaha.Pa moze da bira po 3 jela,a ja odmorna i lepa,a uz to i ne smrdim na zaprsku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Back
Top