DA GLASAJU IZ RS U SRBIJI??

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nikakve logike, niti pravnog osnova, nema da gradjanji jedne drzave glasaju na izborima u drugoj.......

Mislim.......mi jesmo majstori za izmisljanje najneverovatnijih kombinacija, koje nikome na planeti nisu pale na pamet, ali ovo bi bilo smesno, i nedopustivo , i od strane MZ, a i ne bi bilo fer...........

Kad kazem , n bi bilo fer, mislim da nije u redu , da o mojoj sudbini odlucuje neko koga njegov izbor, odnosno glas koji ce dati za nesto ili nekoga, ne dotice , uopste..................

Tako, recimo, na primer...........na referendumu bi moglo da se desi , da Srbi iz RS svojim glasovima
prevagnu u ideji, da npr. napadnemo KFOR ................u slucaju otcepljenja Kosova.........
To ih, naravno ne bi obavezivalo , da i oni budu hrana topovima, kao i oni u cije su ime glasali...

Nemam nista protiv Srba iz RS, kao ni protiv ikoga na planeti, generalno,ali to bi bio nevidjen presedan, o kome je potpuno izlisno diskutovati, jer , to nije ni moguce, ni dobro..........
 
to sto ti uzimas moj avatar (dal iz ljubomore il sta) da diskreditujes moja pisanija samo govori o tebi,

nikola ja nemam nista licno protiv srba u RS niti bilo gde. ja samo ne zelim da gradjani koji ne zive ovde glasaju ovde. isto kao sto ni ja ne glasam u RS, niti zelim. nema nijednog normalnog i moralnog osnova da glasaju jedni drugima.
nazalost znam da ako i dodje do referenduma u RS i ocepi se RS, nas ovde nece niko nista pitati i dodace nam Srpsku. I nece nas niko pitati da li mi to hocemo ili necemo. ko sto su nas pitali za crnu goru. zasto je tamo bio referendum? zasto nije bio u srbiji?
 
Marqueaux:
Нека ми неко објасни шта би било толико страшно да је једна држава.

Како не схватате да је Србија њихова матица, а не Техеран ( Сарајево, извињавам се

meni licno bi bilo strasno to sto bi radikali automatski imali 70% parlamenta, ali ako smo jedna drzava onda dobro, to je demokratija, hteo sam je dobio sam je. moje je da glasam za koga hocu. nije niko kriv ako ne budu "moji" na vlasti

ali ako apite RS onda je kosovo otislo i to potpisano i zauvek. i jedno i drugo ne moze
 
Treba li neki tamo brdjanin da odlucuje o mojoj sudbini? Pa bio sam u toj RS pa to je katastrofa, pevaju neke pesme u kojima velicaju klanje, samo im je noz u glavi, samo bi se klali, silovali i ubijali. Totalno nenormalan narod. To se deca od malih nogu uce da treba i kako da kolju. Pa uce i krvnu osvetu, koje tamo dete ili kog tamo treba da prekolju ko je potomak nekog tamo ko je pre 50 100 200 500 god preklo nekog njihovog rodjaka.
Ajde bre to je narod koji zivi u doba turaka jos odatle nisu izasli.

I oni treba da odlucuju kako cu ja da zivim.
 
totalni kretenizam...ne bih im nikad dao da glasaju kod nas...
ne placaju porez...
nismo u deficitu sa patiJotama,pa nam ni uvoz ne treba...narochito ne onih,koji nece licno da osecaju posledice svog glasanja,pa mogu slobodno da se opuste uz "svaki je srbin radovan..."
 
~Petar~:
totalni kretenizam...ne bih im nikad dao da glasaju kod nas...
ne placaju porez...
nismo u deficitu sa patiJotama,pa nam ni uvoz ne treba...narochito ne onih,koji nece licno da osecaju posledice svog glasanja,pa mogu slobodno da se opuste uz "svaki je srbin radovan..."

Ma ljudi to nema veze sa bilo čim......U Bosni su izbori, i sada i srpski i bošnjački političari zabavljaju raju u Federaciji i RS bombastičnim izjavama. Ovaj "predlog" ima veze samo sa tim i ništa više. To nikom ne pada na pamet. To je za internu bosansku upotrebu.

Ćorava posla, kao i uvek kada su izbori......
 
Stoyo:
Ma ljudi to nema veze sa bilo čim......U Bosni su izbori, i sada i srpski i bošnjački političari zabavljaju raju u Federaciji i RS bombastičnim izjavama. Ovaj "predlog" ima veze samo sa tim i ništa više. To nikom ne pada na pamet. To je za internu bosansku upotrebu.

Ćorava posla, kao i uvek kada su izbori......
ma jeste...oni su i ovo proturili da bi se prichalo i lozilo...

a ako im padne na pamet..cisto imaju moje skromno misljenje-ne:mrgreen::?
 
~Petar~:
totalni kretenizam...ne bih im nikad dao da glasaju kod nas...
ne placaju porez...
nismo u deficitu sa patiJotama,pa nam ni uvoz ne treba...narochito ne onih,koji nece licno da osecaju posledice svog glasanja,pa mogu slobodno da se opuste uz "svaki je srbin radovan..."
А,шта ћемо са Србима из остатка дијаспоре?Онда и њима треба укинути право гласа,јел` тако?Да буде фер...
 
jedite_kod_Joa:
А,шта ћемо са Србима из остатка дијаспоре?Онда и њима треба укинути право гласа,јел` тако?Да буде фер...
licno..ni njima verovatno ne bih dao pravo glasa...
ali,srbi u srpskoj i nisu nekaq dijaspora..oni su tamo domicilan narod...nisu se iselili odavde,ko kad zapalish u nemacku
 
НиколаТ:
Буните се ви колико хоћете али Срби из РС ће по доласку СРС-а на власт добити право гласа, а то је неминовоност. Тиме затварам ову тему. :-D
amin...decko je hteo da kaze da mi iz srbije mozemo da se bunimo koliko hocemo,ali ipak ce biti kako bosanski srbi i srpska radikalna stranka kazu...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top