Čvrsti ili tečni sapun

Ja tako skidam sminku I ostala mi navika
Uvece se tusiram I krenem redom..odnekle palmoliv, pa na dalje :)
Dobro je da ti ne susi kozu.ja sam rodjena da budem ona zaba sto dize nogu kad se konj potkiva.cula ja za double cleansing,znaci trci kupuj ulje,jer kako sam zivela do sad bez toga.smejurija majke mi.trljas prvo to ulje na suvo,kao da otopis sminku.a to je odvratan osecaj,onako zamazan budes ko panda,onda to umivas,pa preko toga obavezno moras da trljas gel ili penu da skines ulje...
 
Dobro je da ti ne susi kozu.ja sam rodjena da budem ona zaba sto dize nogu kad se konj potkiva.cula ja za double cleansing,znaci trci kupuj ulje,jer kako sam zivela do sad bez toga.smejurija majke mi.trljas prvo to ulje na suvo,kao da otopis sminku.a to je odvratan osecaj,onako zamazan budes ko panda,onda to umivas,pa preko toga obavezno moras da trljas gel ili penu da skines ulje...
Ne mogu da kazem da nisam I ja :lol:
Ali se tako umazana onda vratim sapunu
 
Da li ste nekada imali ovu dilemu.Verovatno jeste jer je vecina ljudi ima
Neki biraju tečni sapun zato što veruju da manje isušuju ruke.
Drugi se odlučuju za čvrsti jer imaju utisak da njime bolje peru ruke i da je bolji u higijenskom smislu.
Iako je svaki sapun mnogo bolja opcija od pranja ruku samo vodom, ostaje pitanje:

Koji je sapun po vama najbolji i koji koristite ?


Kad perem ruke više volim tekući sapun jer mi deluje higijenskije. Pogotovo ako nisam u svojoj kući.

Kad se tuširam više volim čvrsti, pogotovo ako je tuširanje u ženskom društvu.
Onda se može reći: Upsss Čile, pao ti je sapun. :mrgreen:
 
Prešla sam na čvrsti, mada ja više volim tečni. Sad opet možemo tečni, preležali smo koronu. Krema za ruke imam brdo, u torbi bar dve, ali su mi ruke ok, nisu suve. Svi imamo dosta masnu kožu. Ja perem ruke nebrojeno puta dnevno. Kod čvrstog sapuna ne volim što se kruni i omekša, pa mi se po posudi razvlači sapun. Toliko se često koristi.
 

Back
Top