Cvece i Romantika

  • Začetnik teme iluzionista
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
iluzionista:
Omen:
Naaaaaravno da je bolje :D al' ta mi je pesma bila negde "u pozadini" s lokalne radio-stanice :? i asocirala na RUŽE... mislim, ako još uvek pričamo o cveću :roll:
Ma, SVI MARŠ NA PLES...
Vidim da ti srce cupka :D

A, zato kazes... :lol:

A, sta je sa onom od Haustora: "Sa cvetom u kosi, ritam te nosi..."
'De me nađe s Haustorom! :D Jedni su od onih PRAVIH za bilo koje raspoloženje... 8)
"Ja Ena nisam tvoj sin... zapamti to..." :wink:

A SAD... da ne skrećemo s teme... "U bašti mirisa... cvetovi IRISA..." :wink:
 
Omen:
iluzionista:
Omen:
Naaaaaravno da je bolje :D al' ta mi je pesma bila negde "u pozadini" s lokalne radio-stanice :? i asocirala na RUŽE... mislim, ako još uvek pričamo o cveću :roll:
Ma, SVI MARŠ NA PLES...
Vidim da ti srce cupka :D

A, zato kazes... :lol:

A, sta je sa onom od Haustora: "Sa cvetom u kosi, ritam te nosi..."
'De me nađe s Haustorom! :D Jedni su od onih PRAVIH za bilo koje raspoloženje... 8)
"Ja Ena nisam tvoj sin... zapamti to..." :wink:

A SAD... da ne skrećemo s teme... "U bašti mirisa... cvetovi IRISA..." :wink:

hehe :lol: "...il' ces biti cvece, il' te biti nece..." :lol: :lol: :lol:

Kad smo vec kod cveca...

A, moze i ovako:

"...na prozoru starih zaluzina...
...sa cvecem u ramu,kao na slici sto prodaje se u radnji iznad grada..."
 
iluzionista:
Kad smo vec kod cveca...

A, moze i ovako:

"...na prozoru starih zaluzina...
...sa cvecem u ramu,kao na slici sto prodaje se u radnji iznad grada..."
.... živela je na sunčanoj straaaani ulice...

Eeejjjj... pa i vi slušate ove "naše" stare, dobre... :)
Da... ljubavi i zaljubljenosti, poezija... muzika... cveće... daju taaako čudesan ram. Naše emocije, u mnogim pesmama, imaju upravo cvetni background. Nekad ruzmarin... nekad gorki pelin... ocvale ruže... bele ruže, nežne ruže (da! nežne, neizbežne)... Čarobni "govor" cveća. :)
 
Omen:
iluzionista:
Kad smo vec kod cveca...

A, moze i ovako:

"...na prozoru starih zaluzina...
...sa cvecem u ramu,kao na slici sto prodaje se u radnji iznad grada..."
.... živela je na sunčanoj straaaani ulice...

Eeejjjj... pa i vi slušate ove "naše" stare, dobre... :)
Da... ljubavi i zaljubljenosti, poezija... muzika... cveće... daju taaako čudesan ram. Naše emocije, u mnogim pesmama, imaju upravo cvetni background. Nekad ruzmarin... nekad gorki pelin... ocvale ruže... bele ruže, nežne ruže (da! nežne, neizbežne)... Čarobni "govor" cveća. :)

;)
 
Omen:
... mislim, ako još uvek pričamo o cveću :roll:
...
:D

iris%20100_1685.jpg


:) :wink:
 
Nikada neću zaboraviti jednu korpicu sličnu ovoj, ali punu, punu, punu, sitnog prelepog poljskog cveća, koja mi je poslata iz Bgd-a i (sveža i mirišljava) uručena u Vrnjačkoj Banji u avgustu mesecu, pre par godina (kao da i tamo nema livada, još i više! :lol: ). Kako je to mirisalo! :) Ali je stiglo prekasno. :P Ehm, to mi je bilo prvo cveće poštom. :D
cvece2.jpg
 
Jao, Nesi, divna si, obožavam orhideje, našla si baš lepu sličicu! Uskoro im počinje sezona. :P Primila sam ih i poklonila 'milion puta' (zima=sezona slava ;) ), i onda sam urlala od smeha kada sam pročitala sledeće objašnjenje značenja orhideje:


'Ono što ne smete činiti je da pošaljete orhideje jednoj dami: ovaj cvet prilično jasno u našoj svesti stvara sliku ženskog polnog organa, a to svakako nije kulturno potencirati. Izuzev, naravno, u slučajevima gde postoji veliko poverenje i smisao za humor, i koji dozvoljavaju i nekonvencionalan vid komunikacije.'

:D
(Japanci su majstori aranžmana!)
 
zainteresovana:
Jao, Nesi, divna si, obožavam orhideje, našla si baš lepu sličicu! Uskoro im počinje sezona. :P Primila sam ih i poklonila 'milion puta' (zima=sezona slava ;) ), i onda sam urlala od smeha kada sam pročitala sledeće objašnjenje značenja orhideje:


'Ono što ne smete činiti je da pošaljete orhideje jednoj dami: ovaj cvet prilično jasno u našoj svesti stvara sliku ženskog polnog organa, a to svakako nije kulturno potencirati. Izuzev, naravno, u slučajevima gde postoji veliko poverenje i smisao za humor, i koji dozvoljavaju i nekonvencionalan vid komunikacije.'

:D
(Japanci su majstori aranžmana!)

:lol: :lol: :lol:

Evo ti onda jos jedna pi.ca...:P

Fl_orhidea4_124.jpg
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top