Curvy

Da li treba na bazenima da postoji odvojen odjel za debele ?

• Da

glasova: 3 14,3%
  • Ne

glasova: 18 85,7%

• Ukupno glasova
    21

tab503

Ministar foruma
Administrator
Poruka
87.755
Da li na plažama i bazenima treba da postoji odvojeno odelenje za debele ?

Znaci gde se slobodno možemo baskariti , suncati plivati i uživati u carolijama ljetne sezone bez da dodje do konflikta sa mrsavim osobama ?
pa ono za bazen

kad skoci takva i napravi bombu :D
mozda i treba z:mrgreen:

splash GIF

tab503

Ministar foruma
Administrator
Poruka
87.755
ali realno
ako izuzmemo na stranu medicinske razloge i to je sasvim normalno, ne postoje drugi razlozi da zena ili muskarac ne izgledaju fit.. samo se radi o njihovoj licnoj lenjosti da vezbaju, obrate paznju na ishranu i da se krecu.

RužnaKoLopov

Elita
Moderator
Poruka
18.554
ali realno
ako izuzmemo na stranu medicinske razloge i to je sasvim normalno, ne postoje drugi razlozi da zena ili muskarac ne izgledaju fit.. samo se radi o njihovoj licnoj lenjosti da vezbaju, obrate paznju na ishranu i da se krecu.

Mislim ali realno
S medicinske stavke nebi se trebalo duvaniti , alkohol piti , drogirati se
Ali pisto su fit niko o tome i ne priča

Zatim možda je došlo vrijeme da shvatite da se i debeli bave sportom

Možda još i krvnu sliku da priložim ? :mrgreen:

tab503

Ministar foruma
Administrator
Poruka
87.755
Zatim možda je došlo vrijeme da shvatite da se i debeli bave sportom
ko hoce da smrsa treba da radi kardio trening.
trcanje, kros trenazer (to ja licno radim) ili voznja bicikla .. 45 minuta svaki dan i za mesec do dva ima da se istope kile.
naravno nece moci odjednom toliko ali postepeno..prvi dan 10 minutas..treci dan digne na 20 minuta, sedmog dana digne na 30 minuta i onda vec ima formu za dalje.

RužnaKoLopov

Elita
Moderator
Poruka
18.554
ko hoce da smrsa treba da radi kardio trening.
trcanje, kros trenazer (to ja licno radim) ili voznja bicikla .. 45 minuta svaki dan i za mesec do dva ima da se istope kile.
naravno nece moci odjednom toliko ali postepeno..prvi dan 10 minutas..treci dan digne na 20 minuta, sedmog dana digne na 30 minuta i onda vec ima formu za dalje.

Prihvatili sebe kakvi jesmo 🤷‍♀️ I gde je ti u problem ? I sad nam treba prostor da vas ne gledamo kako nas gledate i da uživamo pokraj vode i u vodi

Ovi sto se definišu preko ambalaže strogo odvojiti sa naše plaže

:)

tab503

Ministar foruma
Administrator
Poruka
87.755
Prihvatili sebe kakvi jesmo 🤷‍♀️ I gde je ti u problem ?
mislim da problem samo prave osobe koje su punije.
verovatno im nesto smeta..ne znam ni sam
secam se moje mame
ona je bila izuzetno fit zena, zgodna..i posle porodjaja se bas ugojila.. znala je da izabere najdeblju zenu na plazi i pita..jel sam ja ovoliko debela a nije bila ni blizu nje.

mrsavima ne smetaju debeli.. msilim da debeli imaju problem sami sa sobom zbog nekog nezadovoljstva koje u dubini osecaju i onda obrcu da drugima to smeta

ja licno neman nista protiv punijih..iako volim devojke u treningu cak sam i bio u vezi sa jednom koja nije slim :D
i super nam je bilo.

RužnaKoLopov

Elita
Moderator
Poruka
18.554
Tema je uvredljiva.

A zašto tema o pupku i kratkoj majici nije uvredljiva ? Kad pročitam takve teme mene to rastuzi jer niko u nicijm cipela ne ide kroz život svak ima svoje!

Ja recimo ne komentarišem ni mršave, debele, istetovirane, prilikom posla jednostavno znam da zloba i omalozavanje (namjerno ili ne namjerno ) moze biti okidač I poremetiti psihu i zdrav razum

Kad odem sa drugaricom na bazen (jednodjelni) ona navuče preko shorts, svake sezone ista diskusija

šta će ti shorts ?
Debele sam
Pa i u shortsu si debela
A sto ti ne nosiš shorts
Pa ovde sam radi sunčanja i u shortsu sam debela
Ja nisam kao ti
Pa ti se samo trebaš napiti i u torbici imati kondome

Putuje po plažama evrope i vuče shorts koji navlači na jednodjelni kupaci 🤷‍♀️

Fina i lepa žena , debela, razvedena ima odrasle sinove i sama! Ima udvaraca, odbija jer kaže ako dodje do intimnosti treba se skinuti

Pa naravno da to tako treba biti, misim kako drugačije ?

Uglavnom 1,5 dana odlazi na terapiju ali još nije odmakla nešto od tog njenog problema

Ja pretpostavljam da je okidač bio njen bivši muž koji je u porodičnoj kuhinji na sred stola opstio sa njenom drugaricom koja je bila ideal te danasnje ljepote

I onda ovde pročitam kako zlatko prenosi sto su fol dve babe serre komentarisale po Beogradu (i to je kao uredu )

🤷‍♀️

Poruka
22.741
Evo pošto mislite da nisam trebala zaključati. Da vidimo gdje će nas sarkazam odvesti i koliko će se pisati ili je bila samo reakcija radi reakcije
pa brisi ono sto mislis da treba
tipa ako neko bas otvoreno kenya po ovoj ili onoj vrsti ljudi
i generalizacije predstavljene kao nekakve istine...meni to najgore uvijek
kao svi ovakvi, svi onakvi...su takvi i takvi...ajde bogati : )))))

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.