cudne pojave

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo jedne zaista cudnovate i istinite price.

Imao cova konja koji je tako slobodno tumarao okolo.
Jednog dana zaluta u kukuruze.
ALi ne bilo kog dana.

Tog dana je bila nezapamcena vrucina
Konj tako lutao kroz kukuruze, dok oko njega sve prstalo.Od silne zege kukuruzi su se popucali u kokice. Prave kokice.

Konj je mislio da pada sneg i umre od zime.

Jadan konj.
 
Sal:
Evo jedne zaista cudnovate i istinite price.

Imao cova konja koji je tako slobodno tumarao okolo.
Jednog dana zaluta u kukuruze.
ALi ne bilo kog dana.

Tog dana je bila nezapamcena vrucina
Konj tako lutao kroz kukuruze, dok oko njega sve prstalo.Od silne zege kukuruzi su se popucali u kokice. Prave kokice.

Konj je mislio da pada sneg i umre od zime.

Jadan konj.
Ovo je zajebalo i moja najgora lupetanja u pijanom stanju i nekim posebnim trenucima (sto bi nas narod rek'o:''Kad mi dodje'').
Svaka cast.
 
A zamisli sta bi bilo da je jadno kljuse utripovalo da pada koka sa neba....:):)

Ko nekad zimi...vracam se iz kafane kuci, i gledam na milione sneznih pahuljica kako se slozno vijore u njima znanim spiralama ispod ulicnih svetiljki...

Posmatram tako i na jedvite jade zaustavim i progutam glas iz grla, glas snazniji od grmljavine koji bi objavio

"Smrci, narode, smrci...pada belo sa neba, dzab dzabe...smrci bre konju, smrci dok pada...!!!"

:):)
 
Naš Sal je, kao i uvijek, zaradio bonus poene (i to odmah na početku mjeseca) pa sad može do nove godine lupetati kako god hoće - sve mu se prašta (automatski). Nemo' slučajno da mu se ko zamjeri. Ima da ga cepamo dok mu se koža ne izvrne naopačke (crijeva vani, dlake unutra).

Bravo, Sal!!!
 
E, Mr Sal, evo priče. Uskoči skitnica u vagon da se preveze bez karte, kad to vagon-hladnjača. Pri polasku voza zatvore vrata spolja. Skitnica shvati da je u hladnjači i počne da se smrzava, umre od hladnoće. Hladnjača nije bila uključena!
Čist SF ili autosugestija do krajnjih granica ili samo još jedan mit?
Ili je to tvoj konj uskočio u vagon... :D
 
Bože, ala se teletabisi množe otkad se mi bavimo našim forumom. Dva posta, pa oba o duhovima, i oba ovdje.

Imam jedan prijedlog: Daj da otvorimo jednu temu za sve teleblahbah teme pa neka se teletabisi tamo skupljaju a i mi možemo tamo povremeno zakuvati stvari. Tema nešto kao "Vračare, vještice, duhovi, leteće vjeverice, isušivanje pustinja, navodnjavanje okeana i zamrzavanje antarktika" i da se ubuduće svaki teleblahbah van te teme (koju modovi neće nikada dirati) momentalno briše a onaj ko to učini dobije žuti karton od moda. 2 žuta - 7 dana ban, 5 žutih - slava mu.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top