Čudna Priča iz 1999-te

Filip Stosic

Početnik
Poruka
12
Pozdrav svima, pre svega da kažem da prvi put pišem na ovom forumu i da ne znam da li je ovo prilladna grupa za to, ako nije u napred se izvinjavam. LM tokom bombardovanja mi se desila jedna čudna stvar, tada sam bio mali imao sam svega 6 godina. Ali sam taj detalj upamtio.(Ježim se prisećajući se na to) Stajao sam na terasi kuće i pogledao sam u nebo tamo sam ugledao nešto kao mesec tj pomislio sam da je mesec ali su mu se pojavile oči i usta (Kao sadašnji smajlić) To je sve imalo formu meseca i sjailo je. Svima sam to pričao i jako sam bio uplašen/uzbudjen medjutim niko me nije shvatao preozbiljno, ali ja znam šta sam video. Baš sam dugo hiljadu posto verovao u to ali kako sam stario nisam o tome razmišljao dok mi drugar nije ispričao da se i njemu isto desilo( bez da sam mu ja išta pominjao) Ja sam ostao u šoku...Da li jošš neko ima iskustva ili može da nam pojasni šta je to moglo biti? Hvala i pozdrav
 
Ja imam dva dogadjaja u prošlosti o kojima ne pričam nikome (ili nisam pričao nikome) sem osobama koji su bili samnom u prisustvu toga. I objašnjenje ne postoji,postoje labava nagadjanja,ali to je to. Reč je o bićima vidjenim okom.
 
Kad izneseš takvu priču ovde (obraćam se Filipu), onda teško možeš da očekuješ neki odgovor - osim sprdnje.
Priča deluje kao zajebancija, pa je teško ozbiljno je shvatiti, a pogotovo što kažeš da si imao samo 6 godina.
Da si napisao o vidjenju nekog letećeg tanjira - možda bi bilo i drugačijih reakcija, jer se o tome naveliko svuda raspravlja, a ima i mnogo ozbiljnih ljudi koji govore o toj temi.
 
Ja ti verujem da si ti to stvarno video,

Ustvari ti jako hvala sto si ovo izneo, jer mi malo pomaze da poslozim neke kockice. :)

Najjednostavnije objasnjenje je naravno da je to moguce bila Blue Beam projekcija.

Nego, zanimljivo je zasita koliko se mnogi vidjeni likovi ustvari sprdaju sa pojmom Meseca, od onog filma sa naslovom Mesec od papira, preko popularne pesme Makadama i Tife iz 2000. Evo ima godina (stih prica o Mesecu - lopovu kojega se devojka plasi), pa evo na najnovijoj novogodisnjoj naslovnici The Economista je prikazan radar uperen u Mesec.. Itd.


Hajde Filipe i ti MarkoCeda, dajte mi jos detalja, mozda mi pomognu da nesto uklopim.. Pliz svih detalja kojih se secate. Za ove skeptike, za pocetak uvek mozemo to objasniti Blue Beamom, da ne pomisle odmah da smo odlepili. :D
 
Ja imam dva dogadjaja u prošlosti o kojima ne pričam nikome (ili nisam pričao nikome) sem osobama koji su bili samnom u prisustvu toga. I objašnjenje ne postoji,postoje labava nagadjanja,ali to je to. Reč je o bićima vidjenim okom.


To ovi gadovi koriste high tech za zezanje ljudi ( pa i njihovo vampirisanje (gadjajuci ih recimo vibracijama koje su van faze njhovih licnih vibri, naprimer); projektovati neko bice im je nista.. vidi i o haptics - moguce su vec i projekcije koje se mogu prakticki dodirnuti, da imas osecaj kao da dotices fizicko bice, a ne zvucnu projekciju. :D
 
U vozilu smo koje je u pokretu noću posle ponoći,u kolima su četvoro (samnom) pored nas u daljini,po mojoj proceni,od jedno 6-7 metra putuje uporedno osoba koja svetli,našom brzinom ide. Ne leti kao supermen, već stojeći,ne trči,iznad zemlje je..samo eto ide otprilike našom brzinom u stojećem položaju. Kada smo ubrzali preko sto,da pobegnemo,valjda osetilo naš trah ili nešto,promenilo pravac u ka putu gde nema puteva.
 
U vozilu smo koje je u pokretu noću posle ponoći,u kolima su četvoro (samnom) pored nas u daljini,po mojoj proceni,od jedno 6-7 metra putuje uporedno osoba koja svetli,našom brzinom ide. Ne leti kao supermen, već stojeći,ne trči,iznad zemlje je..samo eto ide otprilike našom brzinom u stojećem položaju. Kada smo ubrzali preko sto,da pobegnemo,valjda osetilo naš trah ili nešto,promenilo pravac u ka putu gde nema puteva.

----------
Ne svetli kao sijalica,svetli tako da vidiš svetleću glavu ruke noge..u suštini oblik osobe,ne obasjava,samo eto svetli po boji za sebe..
 
U vozilu smo koje je u pokretu noću posle ponoći,u kolima su četvoro (samnom) pored nas u daljini,po mojoj proceni,od jedno 6-7 metra putuje uporedno osoba koja svetli,našom brzinom ide. Ne leti kao supermen, već stojeći,ne trči,iznad zemlje je..samo eto ide otprilike našom brzinom u stojećem položaju. Kada smo ubrzali preko sto,da pobegnemo,valjda osetilo naš trah ili nešto,promenilo pravac u ka putu gde nema puteva.

Haha! Gadovi! Znaci jos uvek im je u upotrebi taj stos! :D
A reci, da li si ti ili bilo ko od ljudi koji su bili s tobom u autu - pripadnici oficirskih familija? Pitam jer znam da su ovo radili nasim oficirima i clanovima njihovih familija jos u bivsoj Jugi.. Komsinica (zena oficira JNA, tad vec pokojnog) nam je pricala kako joj je jednom prilikom tako pred auto iskocila iznenada projekcija neke dece na putu, dok je vozila.. toliko se iznenada isprepadala da se slupala sa autom, dobro je ziva ostala. Ovako sta im je inace redovna fora za koju se zna, i bogami je znaju upotrebiti kada nekome hoce da nameste saobracajnu nesrecu,

A sto se tice toga da je lik nestao kada ste povecali brzinu, ja sam primetio isto da na brzinama 100+ na sat (malo jos vise) - bilo koje vestacke modulacije ne rade vise.. dakle ima to veze i sa brzinom, ima njihova tehnika ogranicenja ocito.
 
Haha! Gadovi! Znaci jos uvek im je u upotrebi taj stos! :D
A reci, da li si ti ili bilo ko od ljudi koji su bili s tobom u autu - pripadnici oficirskih familija? Pitam jer znam da su ovo radili nasim oficirima i clanovima njihovih familija jos u bivsoj Jugi.. Komsinica (zena oficira JNA, tad vec pokojnog) nam je pricala kako joj je jednom prilikom tako pred auto iskocila iznenada projekcija neke dece na putu, dok je vozila.. toliko se iznenada isprepadala da se slupala sa autom, dobro je ziva ostala. Ovako sta im je inace redovna fora za koju se zna, i bogami je znaju upotrebiti kada nekome hoce da nameste saobracajnu nesrecu,

A sto se tice toga da je lik nestao kada ste povecali brzinu, ja sam primetio isto da na brzinama 100+ na sat (malo jos vise) - bilo koje vestacke modulacije ne rade vise.. dakle ima to veze i sa brzinom, ima njihova tehnika ogranicenja ocito.

Niko koliko ja znam,svi smo završili vojsku te godine (generacija) ne svi na istom mestu ipak.
 
Ja ti verujem da si ti to stvarno video,

Ustvari ti jako hvala sto si ovo izneo, jer mi malo pomaze da poslozim neke kockice. :)

Najjednostavnije objasnjenje je naravno da je to moguce bila Blue Beam projekcija.

Nego, zanimljivo je zasita koliko se mnogi vidjeni likovi ustvari sprdaju sa pojmom Meseca, od onog filma sa naslovom Mesec od papira, preko popularne pesme Makadama i Tife iz 2000. Evo ima godina (stih prica o Mesecu - lopovu kojega se devojka plasi), pa evo na najnovijoj novogodisnjoj naslovnici The Economista je prikazan radar uperen u Mesec.. Itd.


Hajde Filipe i ti MarkoCeda, dajte mi jos detalja, mozda mi pomognu da nesto uklopim.. Pliz svih detalja kojih se secate. Za ove skeptike, za pocetak uvek mozemo to objasniti Blue Beamom, da ne pomisle odmah da smo odlepili. :D

A sta ako je sanjao,ja sam skoro nesto sanjao sto je delovalo toliko stvarno da sam bio siguran da imam telefone tih osoba,pokusao par puta da sklopim kockice kojim redosledom se sve desilo,dok nisam skapirao da je sve san i to mozda samo 1,neverovatno
 
Pozdrav svima, pre svega da kažem da prvi put pišem na ovom forumu i da ne znam da li je ovo prilladna grupa za to, ako nije u napred se izvinjavam. LM tokom bombardovanja mi se desila jedna čudna stvar, tada sam bio mali imao sam svega 6 godina. Ali sam taj detalj upamtio.(Ježim se prisećajući se na to) Stajao sam na terasi kuće i pogledao sam u nebo tamo sam ugledao nešto kao mesec tj pomislio sam da je mesec ali su mu se pojavile oči i usta (Kao sadašnji smajlić) To je sve imalo formu meseca i sjailo je. Svima sam to pričao i jako sam bio uplašen/uzbudjen medjutim niko me nije shvatao preozbiljno, ali ja znam šta sam video. Baš sam dugo hiljadu posto verovao u to ali kako sam stario nisam o tome razmišljao dok mi drugar nije ispričao da se i njemu isto desilo( bez da sam mu ja išta pominjao) Ja sam ostao u šoku...Da li jošš neko ima iskustva ili može da nam pojasni šta je to moglo biti? Hvala i pozdrav

 
Moje cudno desavanje tokom bombardovanja je bilo da sam dan-dva pre obaranja "nevidljivog" F-117A pozeleo da im oborimo bas taj avion, i onako intezivno sam prateci vesti razmisljao o tome, kako bi to bilo ekstra da im bas oborimo taj avion.
I lepo sam se iznenadio kad sam dan posle video da im je bas taj avion i oboren ;)

Inace, i pre ovog rata u Jugi 1991. kao i pre bombardovanja 1999. sam imao cudne snove za koje cu kasnije, tumaceci ih sam sebi i razmisljajuci o njima, videti da su ustvari to bili predosecaji pred rat.
I ne bih to vezivao za neku moju posebnost, jer verujem da je dosta ljudi na nivou tzv kolektivnog nesvesnog kroz formu snova imalo takva predvidjanja.

Inace u vezi kolektivnog nesvesnog, sem sto je ono odraz neke kolektivne podsvesti, verujem da i za slucaj snova, a i za slucaj kolektivne zelje, ako je ona intezivna, jaka, bilo u formi zelje ili molitve da moze cuda napraviti...

Te tako verujem da nije samo moja jaka zelja oborila "nevidljivog" vec sam siguran da je u tom trenutku to bila jaka zelja citave mase ljudi i onda je samo stvar tehnologije kako ce se ta kolektivna energija usmeriti ka direktnim izvrsiteljima iste tj raketašima koji su ispalili rakete.


Zato gospodari NWO-a i njihove sluge u nasoj vlasti, nastoje da slome volju i veru naroda...bilo kroz formu rijaltija i slicnih gluposti tako i kroz druge forme.
Jer rasturena kolektivna svest slabi odbranu celog naroda.
Zato nam otimaju i Kosovo... jer je ono koren nase podsvesti...dakle nas temelj.


...
 
Poslednja izmena:
Najjednostavnije objasnjenje je naravno da je to moguce bila Blue Beam projekcija.
vidim da dosta ljudi misli na isto... a i ja bih hteo reci da postoje metode putem radio talasa u mm opsegu da se citaju i pisu informacije po mozgu!
Sta se meni desilo jeste da kada sam vozio auto nocu nekako sam imao viziju nekog coveka sa facom psa koji stoji pored puta. Nisam to odmah shvatio tek kada sam stao da odspavam tada sam skontao sve da sam tu viziju imao u budnom stanju tokom voznje. Odmah sam to i stavio na papir:
statua.jpg


Posle razmisljam pa to je neko namerno uradio radio talasima!

Ono sto mi se sada dogadja redovno jeste da (tvrdim!) da mi ajfon 5 cita signale koji idu od oka do mozga. Jer, nema sanse da stvar koju sam video a nisam nikom rekao, posle mi ta slika, odnosno taj proizvod, iskace na reklamama u brovzeru!

E sad ako mogu da citaju, 100% mogu da pisu!! A sta mislite sta ce pisati??
Zbog toga i drugih stvari - ja spavam vec koju godinu u faradejevom kavezu i na glavi imam kapu od metalnog tkanja.Ko ne zna razliku mislice da je obicna kapa! Ona stiti koliko toliko od citanja i pisanja! Sto je gore, tako izazivaju 99% bolesti danas!

Nadam se da ce se raja probuditi uskoro!
 
Poslednja izmena:
Prica iz 1998,putovanje u Grcku.Tamo negde pre Preseva u daljini,ali bas daleko,oni videli su se ka nebu pokretni reflektorski zraci,kao u crtacima za supermena ili betmena kad gledaju da na nebu nadju tog kriminalca koji bezi.Dakle videli su se samo ti zraci na relaciji zemlja vazduh kako se krecu,naravno na nebu se nista nije videlo,niti se iz te daljine videlo ko je emitovao te zrace.Nije bilo ratno stanje,nista,pogotovo sto je ovo bila centralna Srbija...
 
kakav ti je signal u kuci?
мобилни, мислим да је пун сигнал,
бежичних интернета:
4 цртице 1
3 цртице има 2 и
1 цртица има 1
Мислим да је проблем што иза зида имам један телевизор (смарт!)
телефон не носим са собом (иначе ајфон5) остављам га на послу!

ево једног што су малтретирали погледајте, ни кривог ни дужног малтретирају, чиповали га, уништавају га - без разлога!!!
 

Back
Top