Crveni alarm! 10.000 vehabija planira napade po Srbiji?!

Ja sam umetnik, objavio nekoliko knjiga (kako pravo govorio tako mi bog dao pameti i zdravlja), obrazovan, erudita, čovek koji sluša klasičnu muziku, obilazi muzeje, crta, slika, piše poeziju, putuje po svetu, zdravo se hrani i zdravo živi, ne jede meso, mleko i jaja, ne pije alkohol, ne puši, ne konzumira droge, ne sluša turbo folk, ne tetovira se i ne pirsinguje, i veoma žestoko se sprda po Internetu... Znači, lažeš kao pas. Inače sam svetlokos i plavook, pravi starosedelac Evrope, i mnogo se razlikujem i od tebe i od pomenutog šljama. U gomili evropskih gradova moja žena i ja bili smo jedini belci na stanici metroa ili u samom vozu. Jezivo. Putuj malo, nemoj da sediš samo u svom zaostalom selu. Što si dozvolio da te obrežu? Ne znam šta pokušavaš ovakvim pisanjem, ali nećeš ništa postići. Samo ispadaš tupav. Ko vidi moje i tvoje postove shvatiće ko je iznad a ko ispod koga. Ojha.

Тако је сррао и један што су га испишали прошле недеље, па побегао. Је`л га познајеш?
 
Ne samo u Srbiji.Nigde na Balkanu neće bti terorističkih napada muslimanskih ekstremista.Pored drugih razloga potencijalnim teroristima je jasno da balkanski "hrišćani" nisu kao oni u zapadnoj i centralnoj Evropi i da bi uzvratili prema lokalnim muslimanima i mnogo većom merom.

Ja bih voleo da je tako, ali sam jako skeptičan. Jedna žena, koja je učila arapski, čula ih je kako između sebe govore da će klati belce, samo kad im se dozvoli.
 
Situacija je vrlo opasna.

Alarmantno! To što su službe bezbednosti utvrdile da Beogradom i Srbijom danas vršlja ogroman broj vehabija, prema rečima stručnjaka za bezbednost crveni je alarm za uzbunu jer postoji velika šansa da spremaju terorističke napade.

Opširnije ovde:

https://www.srbijadanas.com/vesti/i...-vehabija-planira-napade-po-srbiji-2017-05-19

Zanimljivo da su sve izbeglice muškarci od 20 do 30 godina. Gde su im žene i deca? Ratuju tamo odakle su oni izbegli. No comment.

Да, баш те доби. А овамо нам их представљају као мигранте.
Јесте оно да нису сви терористи, али су сви терористи из њихових редова + домаћи. Треба то имати на уму.
 
To je zbog ove podrške od 90% na forumu za Asada.

Sve ISIS beleži i prati pa vi podržavajte Asada i veličajte Gadafija, Sadama, Ajatolah Iran. :hahaha:

Minga nema mesecima na forumu, prikupio informacije i otišao u Sandžak.

Е тачно, нема Минџе? :think:
Да се није дао у вехабије... мада, волео је он Русију. :lol:

- - - - - - - - - -

Ал опет, зов природе је јачи. :mrgreen:
 
To je zbog ove podrške od 90% na forumu za Asada.

Sve ISIS beleži i prati pa vi podržavajte Asada i veličajte Gadafija, Sadama, Ajatolah Iran. :hahaha:

Minga nema mesecima na forumu, prikupio informacije i otišao u Sandžak.

Da, bre, koliko ljudi odavde podržava talibane, jihad ratnike, Severnu Koreju i ostale otpadnike... a niko neće da ode kod njih i živi sa njima. :dash:
 
U Budimpešti, Pragu i Varšavi nisam video nijednog Arapina na ulici. U zapadnoj Evropi su većina na ulici. U Parizu su belci jedino američki turisti. :rida:

- - - - - - - - - -

za AMERICKI NAPAD NA RUSIJU , koji samo sto nije poceo, CRNA GORA, HRVATSKA, KOSOVO, POLJSKA, RUMUNIJA, LETONIJA................MOZDA I SRBIJA..........poslace stotine hiljada dobrovoljaca (obradjenih od strane DJUKANOVIC, PLENKOVICA, HARADINAJA............................) dok ce ZAPADNA EVROPA DA POSALJE STOTINE HILJADA, MOZDA I MILION, OVIH SADASNJIH "IZBEGLICA" (buduci da zapadnim evropljanima ne pada na pamet da se bore za AMERICKE INTERESE) ..............."IZBEGLICE" KOJE CE SE ,NARAVNO, BORITI U UNIFORMAMA NEMACKE, FRANCUSKE, ITALIJANSKE ARMIJE.......................

kako inace objasniti da su "izbeglice" sve vojno sposobni mladici od 22 do 30 godina ...............i ima ih nekoliko miliona, dok broj zena -izbeglica i dece ne prelazi ni 5 posto od ukupne izbeglicke kvote.

Uostalom, videli smo kako AMERIKA i sa cijom vojskom, napada druge drzave i pred UN ima puni legitimet da "odlucuje" o rezolucijama i kaznama za napadnute zemlje JER, BOZE MOJ, PA NIJE AMERIKA NAPALA LIBIJU, SIRIJU, RUSJIU...................................vec tamo neki "teroristi", "pobunjeni ukrajinci" ili pak "demokratska opozicija" sastavljena od kriminalaca , ubica, osudjenika, besposlicara...............iz celog sveta.

tek da se zna OTKUD IZBEGLICE U EVROPI I OD KAKVIH "VOJNIKA" CE BITI SASTAVLJENE VOJNE FORMACIJE KOJE CE SE UBRZO NACI NA GRANICAMA RUSIJE..
 
i i.........pravi naslov teme je ustvari : CRVENI ALARM ! AMERIKA PLANIRA DA SA 1 MILION IZBEGLICA STACIONIRANIH U EVROPI NAPADNE RUSIJU

nema potrebe skretati paznju srpske javnosti na sporedne dogadjaje.
I SVRAKE PO SRBIJI VEC ZNAJU RADI CEGA JE MERKELKA I PO CIJEM NAREDJENJU NAREDILA EVROPI DA PRIMI OVE AMERICKE PLACENIKE NA TLO EVROPE.

- - - - - - - - - -

U Budimpešti, Pragu i Varšavi nisam video nijednog Arapina na ulici. U zapadnoj Evropi su većina na ulici. U Parizu su belci jedino američki turisti. :rida:

- - - - - - - - - -

varas se.....................i mnogi ti ARAPI po ulicama Pariza, Berlina, Brisela...............su americki drzavljanji (posto su na platnom spisku CIA)...................sto znaci da se na evropskim ulicama mogu videti samo AMERIKANCI.
 
Moamer el Gadafi (pred smrt)
"Zapad mene rusi, a ja sam poslednja brana
Evrope od dzihadista"

Po procenam MI-5 i KGB-a
medju njima je minimum 10% obucenih tertorista "spavaca"

Па нека пробају..... немој само после опет да буде кме-кме-кме, ђеносајд, ђеносајд..........јер нама свима је
одавно већ пун кУфер свега.......................... ...
..
 
za AMERICKI NAPAD NA RUSIJU , koji samo sto nije poceo, CRNA GORA, HRVATSKA, KOSOVO, POLJSKA, RUMUNIJA, LETONIJA................MOZDA I SRBIJA..........poslace stotine hiljada dobrovoljaca (obradjenih od strane DJUKANOVIC, PLENKOVICA, HARADINAJA............................) dok ce ZAPADNA EVROPA DA POSALJE STOTINE HILJADA, MOZDA I MILION, OVIH SADASNJIH "IZBEGLICA" (buduci da zapadnim evropljanima ne pada na pamet da se bore za AMERICKE INTERESE) ..............."IZBEGLICE" KOJE CE SE ,NARAVNO, BORITI U UNIFORMAMA NEMACKE, FRANCUSKE, ITALIJANSKE ARMIJE.......................

kako inace objasniti da su "izbeglice" sve vojno sposobni mladici od 22 do 30 godina ...............i ima ih nekoliko miliona, dok broj zena -izbeglica i dece ne prelazi ni 5 posto od ukupne izbeglicke kvote.

Uostalom, videli smo kako AMERIKA i sa cijom vojskom, napada druge drzave i pred UN ima puni legitimet da "odlucuje" o rezolucijama i kaznama za napadnute zemlje JER, BOZE MOJ, PA NIJE AMERIKA NAPALA LIBIJU, SIRIJU, RUSJIU...................................vec tamo neki "teroristi", "pobunjeni ukrajinci" ili pak "demokratska opozicija" sastavljena od kriminalaca , ubica, osudjenika, besposlicara...............iz celog sveta.

tek da se zna OTKUD IZBEGLICE U EVROPI I OD KAKVIH "VOJNIKA" CE BITI SASTAVLJENE VOJNE FORMACIJE KOJE CE SE UBRZO NACI NA GRANICAMA RUSIJE..

Да ће до некаквих сукоба доћи, врло, врло је вероватно. Овакав степен поларизације и противречности, у ранијим периодима је увек доводио до рата.
Што се тиче ове шарене гомиле коју си набројао, они могу проћи као керови у оној басни о сукобу чопора вукова и чопора керова. Вукови сви слични као јаје јајету, а чопор керова састављен од шарова, гаџова, жућова, кусова....И вукови разбише керове. Тако ће проћи и коалиција против Руса.
Ја сам убеђен да међу пашчадима неће бити и српских војника.
 
Па нека пробају..... немој само после опет да буде кме-кме-кме, ђеносајд, ђеносајд..........јер нама свима је
одавно већ пун кУфер свега.......................... ...
..

Митке, а како би било да једно 100 годна буде мир?
Да се не млатимо ни са ким?

Онако за промену да живимо мало нормално, да видимо како и то изгледа.
 
Ja nzn kako čovek može ostati normalan u Srbiji .. Taman kad sam pomislio da su malo ohladili sa tim senzacionalnim vestima ono 10,000 vehabija... Baš vehabija onako bradati kratkih pantalona i cipela za 5brojeva većim ili neki maskiranih doteranih..

Sećaš li se kad je Vučić sazvao hitnu konferenciju za štampu da bi objavio kako neko, ali ne znamo ko, planira da izvrši atentat na njega.

A jel se sećaš kad su bile poplave 2014. godine kad je objavio da nam je država napadnuta. Bog je kišom napao Srbiju. Čak su objavili da je za poplave kriv bog.

:hahaha:
 

Back
Top