Цртани филмови

put u sredishte zemlje je bio aktuelan sredinom 80 - tih
baltazar -
5_small.jpg

stripi -
copyofstripi1ja.png


i sad se setih josh jednog :D

LA LINEA -
images
 
Djole prolece: samo vi zapnite i biljkama zivot udahnite. A tek ptica Minah : trntn tn tunnntm, para ra rara ra ram... A je to, seca li se ko. La Linea, vrh. Gustav, mali covek zeli preko crte. Le Piaf, idol mladih. Bolek i Lolek, moj drug i ja kad se podnapijemo insistiramo da nas tako oslovljavaju. Za manga fanatike Robotech je klasik. Od novijih samo Ren i Stimpi. Mada mi je drago sto sam (po)odrastao pa ne moram odrastati uz tu dvojicu ugursuza.
 
krejzi_dajmond:
Мислим на Душка, Дачу, Перу, Попаја, Тома и Џерија и остале "лујке", да не набрајам, расплакаћу се.

Prerasla sam ih...zamisli.


E, a sta fali, recimo Sundjer Bobu?
Deca mogu da ga gledaju, jer je bezazlen... a ovi koji se osecaju kao deca mogu najbolje da razumeju taj humor.
Savrsen crtani za televiziju.
 
Obožavam crtane!!!
I žao mi je što se ja nisam setila da postavim ovakvu temu. :(
Bitno je da je ona tu.
Ja sam skoro od dece iz komšiluka uzela crtaće (Alisa, Dambo, Duško)... Smejali su mi se kad sam im potražila (''Pa ti gledaš crtane?'')
Sećam se da smo volele Evokse, Mece Dovriće i Šašavu družinu. Ja sam obožavala Garfilda.
Juče sam baš bila gledala Čudesnu šumu. Sad zapažam koliko su to stvarno bili osmišljeni crtani, kako su vaspitavali, kako su likovi bili izgrađeni... A ne retardirani ''Pokemoni'' (kuda plovi ovaj svet?)...
Budimo srećni zbog crtana uz kojih smo odrastali.
Da li je neko pomenuo Evokse?
Sestra i ja još uvek znamo da pevušimo neke pesmice odatle...
A za Čudesnu šunu se ubih plačući kad je onaj slikar na kraju izgubio moć sporazumevanja sa životinjama, a onoj ježiću potekla suza... Meden je taj roze jež...
A mnogo mi je sladak i onaj debeli miš iz ''Pepeljuge''. Gledala sam pre nekoliko meseci i drugi dao ovoj Diznijevog crtaća.
 
Obozavam crtane filmove i dan danas volim da ih pogledam...
Moji omiljeni stariji crtaci koje sam gledala su: Tom i Dzeri, Dusko Dugousko, Pajo Patak, Leteci Medvedici, Garfield, Strumfovi... :lol: I ima ih jos mnogo...
Takodjer obozavam Disneyeve crtane fimove ali meni medju omiljenima su:
Lepotica i Zver (obozavam ovaj crtani), Uspavana Lepotica, Sneguljica i 7 Patuljaka...
Crvenkapica, Kralj Lavova, Macak U Cizmama... Takodjer mnogo volim bajke Brace Grim jako su interesantne...
Mnogo mi se dopadaju Disnijevi crtani filmovi... Ima ih jos mnogo koji su mi medju omiljenima ali ovo su samo neki od njih... :p
 
Koji su vasi omiljeni noviji crtani filmovi??? (Ice Age, Nemo, Brother Bear...)
Koji od novijih crtanih filmova je po vama najzanimljiviji, najbolji, koji posebno obozavate i zasto???
]

Meni jedan od omiljenih novijih crtanih filmova je "Ice Age" prvi deo pogotovo ( i drugi mi se dopada), posebno zbog slatke veverice ali i celi crtani film mi se mnogo dopada...
Takodjer mnogo mi se svidjaju Disnijevi crtani filmovi: Lepotica i Zver, Uspavana Lepotica, Sneguljica i 7 patuljaka...
Od ovih novijih crtanih filmova mi se dopada Brother Bear, Nemo, ima ih jos... :razz:

Prosle sedmice sam videla isecak novog crtanog filma "RATATOUILLE" koji treba uskoro da izadje u kinima i mislim da ce mi ovo biti jedan od omiljenih novijih crtanih filmova, jer mi se mnogo dopada kako izgleda celi crtani, glavni lik crtanog mis me mnogo podseca na vevericu Scrata i mnogooo je sladak, radnja crtanog se desava u Parizu, predivno izgleda evo i par slicica iz tog crtanog i mozete videti i trailer...
Mislim da ce ovaj crtani biti jedan od najvecih hitova u kinima ove godine, mozda cak i bolji od Ice Age...=)

STVARNO JE PREDIVAN CRTANI... :razz:

Ovde mozete pogledati isecak iz crtanog~trailer...
http://disney.go.com/disneypictures/ratatouille/
 

Back
Top