Crno bela maca na poklon

Schacily

Početnik
Poruka
30
Lusi je prelepa mala bundevica! Umiljata, voli da se igra i da se mazi. Stara je 2 godine sterilisana, ociscena od parazita naviknuta na zivot u stanu ( iz stana je izbacena a sad je u privremenom smestaju) zna da koristi pesak, druzi se i sa drugim macama Poklanja se iskljucivo pravim ljubiteljima maca i potpisuje se ugovor.o udomljavanju ;) 064/2089510,Beograd

169041_177336258970281_100000817246647_3-1.jpg


167848_177334138970493_100000817246647_3-1.jpg
 
Savetujem ti da macu oglasis na sto vise mesta, Fejs, i svi moguci sajtovi i elektronska izdanja novina, oglasnika i sl. Dovoljno je da ukucas "kucni ljubimci" u google, i izbacice ti puno sajtova gde mozes da stavis oglas. Drugo, probaj da oglas osmislis malo "marketinski", da istaknes neku Lusinu osobinu, ili da je povezes sa nekim poznatim konceptom - ja sam jednog macana udomila tako sto sam ga nazvala Tosa i oglas osmislila tako da je ispalo da je Tosa original iz "Dozivljaji macka Tose" Branka Copica, maznjava slaninu i sl., a drugom sam okacila masnicu roze boje koju sam nekom prilikom dobila iz Interpola i nazvala ga Interpol macak... Cisto da bi se tvoj oglas na neki nacin istakao medju ostalim, da bude nekako upecatljiv za ljude.

Srecno tebi i Lusi!
 
Lusi se oglasava na fejsu od Septembra, postavili smo slike i text na raznim sajtovima, forumima. Sad su u pripremi platati koje cemo lepiti po gradu i nadamo se da ce konacno naci dom. Lusi ceka od Septembra, bila je kost i koza kad smo je nasli!! Prezimila je zimu u jednog garazi i pred novu godinu je sklonjena sa ulice ali u tom privremenom smestaju ne znamo koliko ce jos moci da ostane :( Lusi je prelepa, debela maca koja vise od svega voli da se sklupca u krilu i da se mazi i prede!! Ona je prava maca za svakog ljubitelja i stvarno ce usreciti svakog ko je uzme. Naviknuta je na stan, koristi posip, ne pravi nered. i kao sto rekoh obozava da se mazi i prede!!
Lusi je dobila ime po liku iz Narnije maloj Lusi Pevensi jer joj stvarno zelimo da sad nadje dom ko iz bajke!!
 

Back
Top