Quantcast

Crno bela maca na poklon

Schacily

Početnik
Poruka
30
Lusi je prelepa mala bundevica! Umiljata, voli da se igra i da se mazi. Stara je 2 godine sterilisana, ociscena od parazita naviknuta na zivot u stanu ( iz stana je izbacena a sad je u privremenom smestaju) zna da koristi pesak, druzi se i sa drugim macama Poklanja se iskljucivo pravim ljubiteljima maca i potpisuje se ugovor.o udomljavanju ;) 064/2089510,Beograd

gospodjica14

Poznat
Poruka
7.414
Savetujem ti da macu oglasis na sto vise mesta, Fejs, i svi moguci sajtovi i elektronska izdanja novina, oglasnika i sl. Dovoljno je da ukucas "kucni ljubimci" u google, i izbacice ti puno sajtova gde mozes da stavis oglas. Drugo, probaj da oglas osmislis malo "marketinski", da istaknes neku Lusinu osobinu, ili da je povezes sa nekim poznatim konceptom - ja sam jednog macana udomila tako sto sam ga nazvala Tosa i oglas osmislila tako da je ispalo da je Tosa original iz "Dozivljaji macka Tose" Branka Copica, maznjava slaninu i sl., a drugom sam okacila masnicu roze boje koju sam nekom prilikom dobila iz Interpola i nazvala ga Interpol macak... Cisto da bi se tvoj oglas na neki nacin istakao medju ostalim, da bude nekako upecatljiv za ljude.

Srecno tebi i Lusi!

Schacily

Početnik
Poruka
30
Lusi se oglasava na fejsu od Septembra, postavili smo slike i text na raznim sajtovima, forumima. Sad su u pripremi platati koje cemo lepiti po gradu i nadamo se da ce konacno naci dom. Lusi ceka od Septembra, bila je kost i koza kad smo je nasli!! Prezimila je zimu u jednog garazi i pred novu godinu je sklonjena sa ulice ali u tom privremenom smestaju ne znamo koliko ce jos moci da ostane :( Lusi je prelepa, debela maca koja vise od svega voli da se sklupca u krilu i da se mazi i prede!! Ona je prava maca za svakog ljubitelja i stvarno ce usreciti svakog ko je uzme. Naviknuta je na stan, koristi posip, ne pravi nered. i kao sto rekoh obozava da se mazi i prede!!
Lusi je dobila ime po liku iz Narnije maloj Lusi Pevensi jer joj stvarno zelimo da sad nadje dom ko iz bajke!!

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.