Crna magija - šta je to?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Дефинитивно лоше позиције Сатурна, поготово у 4 или 8 кући. Неретко и у 12. Плутон у 12 такође може бити, поготово уколико је у другој половини Ваге, односно на почетку Шкорпије.

ljudi, ja mislim da ta crna magija postoji iz prostog razloga sto znam ljude kojima su razna sra.ja napravljena bas tim putem. i ima mnooooooogo ljudi koji se bave time, pogotovo znam za srbiju, a ima i mnogo "naslednica" - unuka, cerki koje te neke vrackice koriste na svojim momcima, simpatijama ili, ne daj Boza, suparnicama

Postoji crna i bela magija.Bavi se mnogo ljudi sa tim a malo je adepta ili profesionalni magova.Ako hoćete nekom nauditi,ljubavno se spojiti,pronaći bolji posao,skinuti magiju sa sebe i slično...obratite se samo profesionalcu.Nikako priučenim jer oni samo zabrljaju dodatno vaš problem.

Postoji crna i bela magija.Bavi se mnogo ljudi sa tim a malo je adepta ili profesionalni magova.Ako hoćete nekom nauditi,ljubavno se spojiti,pronaći bolji posao,skinuti magiju sa sebe i slično...obratite se samo profesionalcu.Nikako priučenim jer oni samo zabrljaju dodatno vaš problem.
Ko određuje šta je to profesionalac?
Ljudima i reklamiranju istih, koji nekom nauđuju magijski, ovde apsolutno nije mesto

- - - - - - - - - -

Adept nije isto što i profesionalac
Adept je duhovni nivo
U magiji ne postoji profesionalac
Samo onaj ko zna ili ne zna

Poslednja izmena:
Ko nije imao problem sa crnom magijom taj nezna šta je zlo.Znam kakav sam bio sa tim zlom a znam kakav je osećaj kada se zla rešiš.Dugo godina sam imao problema sa crnom magijom, propao sam kao niko, čak sam i pokušao da se ubijem.Sada kada mi je crna magija skinuta više cenim život.Ne ponovilo se a i neće.

Imam problem sa necim cudnim.Molim za kontakt te osobe ako je prava.

Ne glupirajte se ljudi, ne postoji crna ili bela magija, sve je to isto i svako (ne)delo se placa karmicki. I to necete vi da placate, nego vase prvorodjence. I ne nasedajte na price da "vam je neko nesto zakopao na groblju i da treba 500+ evra da se to skine".

Zapalite svecu za zdravlje onih koji vas mrze i ostavite na tome.

Значи ипак верујеш у карму. :znamiguje:

Ukoliko osoba ima na sebi zlo ili crnu magiju onda mu je i karma uništena, a zvezde nisu naklonjene.
Sve sam proverao preko astrologa i vidovnjaka.
Sve je loše kada osoba na sebi ima crnu magiju.
Ovo je sve provereno, nije priča od strane prevaranata ili njima sličnih.
Poznati astrolog, vidovnjak i osoba koja se dugo bavi skidanjem magije.

Значи ипак верујеш у карму. :znamiguje:

Ne razumem zasto bi mislio da ne verujem u karmu, ili da uopste stavljam nesto na principu "verovanja"? Odavno sam naglasio da se KARMA, odnosno SUDBINA mogu sagledati u Astrologiji. Stavise, mnogo puta sam o tome pisao u raznim temama o tome.

Trebalo bi da vise posvetis paznju citanju toga sta napisem, jer mi ovo potvrdjuje da za sve ovo vreme koje provodis na ovom PDF-u stvarno nista nisi naucio, a za mene je to apsolutni gubitak vremena. Iskreno sam zabrinut.

Хм, онда сам можда помешао са нечим другим. :zstidljivko:
А шта има да буде губитак времена за тебе да л сам ја нешто научио. Ти ваљда пишеш за себе о темама, не за мене.

U zivotu se sve mora uciti. Ako provodim vreme negde godinama, cak decenijama, a ne naucim neke od najosnovnijih stvari, za mene je to potpuni promasaj i gubitak s obzirom da vreme leti, otiche i stalno je borba s njim s obzirom da mnogo toga treba da se postigne na licnom planu.

Izmedju ostalog, tebe kao dugogodisnjeg clana na PDF Astrologija smatram dovoljno zrelim da si bio u stanju da nesto o Astrologiji i naucis s obzirom da to smatram normalnim, logicnim cak!
Sad, druga je prica kada tebe to ne interesuje ili ti je jedfnostavno dosadno/smor ili slicno, ali smatram da se vreme uvek moze mnogo konstruktivnije iskoristiti, a sopstveni zivot u mnogo cemu nadaleko pospesiti.

Ne shvati me pogresno, ovo je cist dobronameran savet koiji bih dao bilo kome ko provodi puno vremena na jednom mestu, bez da nesto nauci u medjuvremenu.

Cisto da se osvrnem na to - Karmicka veza se najvise gleda preko SMC i JMC, tj. Severni Mesecev cvor i Juzni Mesecev cvor.

hqdefault.jpg

U mom iskustvu sa klijentima, manifestuje se kod prvih ljubavi u zivotu najvise.

Pozdrav i svako dobro zelim.

Ne verujem u crnu magiju u onom klasicnom smislu, ali verujem u neku moc misli, gde se stvori neki jak klupko mrznje usmeren ka nekoj osobi.
Sad da li to deluje zavisi od toga koliko jaku snagu volje ima osoba, ako je vise labilna prikupljace na sebe razne negativnosti.
Npr. sve one tinejdz zvezde obicno prsnu, kao tinejdzeri su labilniji sami po sebi jer jos uvek nisu izgradjene licnosti, i samim tim primaju na sebe razne uticaje, od toga da ih neki ljudi obozavaju do toga da ih neki drugi jako mrze.

Ali tu najvise spasavaju pozicije u Skorpiji, bukvalno rade kao ogledalo.

Saturn je svakako vezan za mrznju, naravno.

Ovo za okultne kuce sam mislio na 4 (porodicna), 8 (smrtna) i 12(napadi iz snova).

Povezano je sve, najgori su demonski napadi kada je 12ica u prici.

Naravno, lokacija zivota veoma utice na to, komsije tu i tamo. Najcesce dolazi preko Meseca i Neptuna (fotografije).

I sto je apsolutno tacno jeste da ljudima koji se time bave se uvek vrati triput gore, jer niko nema ni pravo (sto po Bogu, sto po principu zivota) da drugima naskodi na taj nacin. To su veoma teske stvari za pricu... I oduzimaju previse energije.

Da, da znam sta su okultne kuce. Ali nije dovoljan Saturn u tim kucama, jer da bi neko nesto nazao ucinio osobi obicno moraju sesta i sedma kuca da budu povezane na neki nacin, sam Saturn u okultnim kucama nije dovoljan.
6a zato sto je dvanaesta od sedme kuce(neke spletke od sedme kuce(drugih ljudi))

А бављење црном магијом захтева присуство Сатурна или Плутона (или оба малефика) у земљаним кућама. Профит од бављења мрачном вештином или каријера која се састоји од практиковања црне магије.

Hm... Moze solo kombinacija u natalu, a za drugo mogu i tranziti. Cisto signifikacija, naravno. Ako vidim Saturn postavljen tu i znam da dolazi iz porodice sa Balkana, obicno vidim da neko radi o glavi... Postoje uvek nijanse, pa tako i sa ovim.
VII je vise javni napad u mom iskustvu, dok je signifikator tajnih neprijatelja posmatran kroz znak Skorpije (kao i 12te kuce). Recimo VII u Skorpiji je vec hmhm, dok planete poput Plutona u kucama mogu da budu tajni neprijatelji, ali ne i magija.

NPR Vudu preko VII, ali Vlaska preko VIII i XII.

VII i VIII ne igraju uloge samo u kreaciji vec i u ciscenju nekih od tih vrsta, s obzirom da se po predanju u reku baca necistoca, kako bi reka odnela i to se radi sa nekog mosta. Inace mnogi mostovi (ujedno s rekama) mogu da budu veoma energetski jake lokacije.

Skorpija koliko moze da donosi, toliko moze i da odnosi.

Vidis recimo kako se zelja i pitanja za crnu magiju povecala u Srbiji cim je Saturn dosao u Jarca. Imali smo nedavno i vest o satanistickim obredima koji su se desavali, takodje. Ne znam gde je bilo tacno, da li Obrenovac...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back