Crna Gora - potpuno drugačiji pristup

Info za sve:Od pre desetak dana ulaz na Kraljicinu plazu 25 eura i mislim da dobijate suncobran + lezaljku.Parking je 15 eura (od ranije).Ulaz na Jazu od 14.jula povecan sa 2 na 3 eura.I ko zna koje su cene jos povecali od kada sam se vratio(16.07).Ali mi je drago sto konacno znam da je sve to zbog Rusa koji ce da ih pojedu ako ne budu uspeli Siptari.Rusi kupuju sve sto moze da se kupi.Svojim usima sam cuo kada je jedan Rus pregovarao sa nekim lokalnim tipom o ceni kvadrata od 3700 EURA.Svaka cast Crnogorcima kao i onoj vecini koja se izjasnjava kao Srbin iz Crne Gore.
 
Prvi put sam na forumu, pozdrav svima!

Molila bih vas (turizamcg) za nekoliko odgovora ... Ove godine prvi put letujem sama sa malim detetom (3g), od 1.8. u Becicima. Nisam uspela da dobijem odmor u drugom periodu, pa moram od ovoga da napravim najbolje sto se moze. Neki okvirni plan mi je plaza rano ujutru - popodne kojekakvi obilasci.

edit:Nasla sam na temi ono sto me zanimalo za plazu Ima li kakvih sadrzaja za decu ovog uzrasta? Koliko cesto idu lokalni autobusi i da li idu iz Becica, ujutru (rado bih otisla neki put do Kotora, mozda na kupanje u Prcanj gde nema guzve...)? Za koliko se stize od Becica do Prcnja npr....

Hvala unapred na odgovoru, jesu mi pitanja malo :oops: , al' volela bih da znam sto vise pre nego sto zapocnem ovu avanturu ;)
 
MissLazarica:
Prvi put sam na forumu, pozdrav svima!

Molila bih vas (turizamcg) za nekoliko odgovora ... Ove godine prvi put letujem sama sa malim detetom (3g), od 1.8. u Becicima. Nisam uspela da dobijem odmor u drugom periodu, pa moram od ovoga da napravim najbolje sto se moze. Neki okvirni plan mi je plaza rano ujutru - popodne kojekakvi obilasci.

edit:Nasla sam na temi ono sto me zanimalo za plazu Ima li kakvih sadrzaja za decu ovog uzrasta? Koliko cesto idu lokalni autobusi i da li idu iz Becica, ujutru (rado bih otisla neki put do Kotora, mozda na kupanje u Prcanj gde nema guzve...)? Za koliko se stize od Becica do Prcnja npr....

Hvala unapred na odgovoru, jesu mi pitanja malo :oops: , al' volela bih da znam sto vise pre nego sto zapocnem ovu avanturu ;)

Poštovana,
Bečići su odličan izbor posebno kada ste sa malim djetetom jer imate puno sadržaja.
Jedina mana je što je u to vrijeme sve puno, i obavezno povedite računa o njegovoj ishrani i nipošto mu nemojte davati da pije gradsku vodu zbog eventualnih problema sa stomakom. U principu, voda u Budvanskoj regiji je ok, ali za svaki slučaj je bolje povesti računa na vrijeme.

Što se tiče autobusa ili prevoza, postoji puno minibuseva, autobusa itd, koji saobraćaju tokom cijelog dana od Bečića do Budve a potom i u svim pravcima. Dužina putovanja varira od doba dana, jer u nekim trenucima su veće migracije turista između lokalnih mjesta tako da su velike gužve a to znači i duža putovanja. Ipak, ako sve teče normalno, najudaljenije mjesto od Bečića je oko 2 sata vožnje. Recimo, do Kotora autobusom imate oko 1 sata sa svim stajanjima.

Gužve? hm... u Boki se uvijek mogu naći plaže (ponte) na kojima se može desiti da ste potpuno sami, ali imate recimo plaže oko Bečića i Svetog Stefana, koje su skroz pristupačne a na kojima nema gužvi. Ove godine sam pominjao plaže u oblasti Crvena Glavica (jutros sam se kupao tamo) i uopšte nema gužvi, priroda je fantastična, a voda topla i bistra kao suza! Od Bečića do kampa Crvena Glavica ima 5 minuta vožnje automobilom.

nadamo se da ste imali bar malo pomoci..
 
pajamaca:
turizme, darling,
ajd poradi na moj slučaju..
druga polovina avg.

My Love,
situacija je sledeća:

U Pržnu i Miločeru je sve otišlo nebu pod oblake u svakom pogledu (prepuni su, većina je renovirala smještaj i sada ganjaju samo posebnu klijentelu itd...).

Našao sam dvije kombinacije koje bi se mogle rezervisati i to dvokrevetni apartmani koji se kreću od 80,00 do 150,00 eur dnevno, pa do četvorokrevetnih apartmana sa svim dodatnim sadržajima tipa 2 kupatila, 2 spavaće sobe, 2 terase sa pogledom na more itd.,u nekih 65 kvadrata punog komfora - tako da možeš skroz da se separiraš od partnera ili supruga :) i to zadovoljstvo te još uvijek košta manje od razvoda braka, oko 200,00 eura dnevno!

Reci mi da li ti odgovara nešto od ovoga i šaljem ti brojeve telefona i link na našem sajtu da pogledaš kako sve to izgleda pa se dalje možeš dogovarati sama direktno sa njima, a ako hoćeš mogu i ja da posredujem, a moja provizija je piće u Maestralu :) naravno, na tvoj račun :).

P.S. dobro je što si me podsjetila na sve ovo jer mi više ne znamo šta radimo ovdje. Sve je prepuno i praktično nema mjesta nigdje u Budvanskoj rivijeri.
 
turizamcg:
My Love,
situacija je sledeća:

U Pržnu i Miločeru je sve otišlo nebu pod oblake u svakom pogledu (prepuni su, većina je renovirala smještaj i sada ganjaju samo posebnu klijentelu itd...).

Našao sam dvije kombinacije koje bi se mogle rezervisati i to dvokrevetni apartmani koji se kreću od 80,00 do 150,00 eur dnevno, pa do četvorokrevetnih apartmana sa svim dodatnim sadržajima tipa 2 kupatila, 2 spavaće sobe, 2 terase sa pogledom na more itd.,u nekih 65 kvadrata punog komfora - tako da možeš skroz da se separiraš od partnera ili supruga :) i to zadovoljstvo te još uvijek košta manje od razvoda braka, oko 200,00 eura dnevno!

Reci mi da li ti odgovara nešto od ovoga i šaljem ti brojeve telefona i link na našem sajtu da pogledaš kako sve to izgleda pa se dalje možeš dogovarati sama direktno sa njima, a ako hoćeš mogu i ja da posredujem, a moja provizija je piće u Maestralu :) naravno, na tvoj račun :).

P.S. dobro je što si me podsjetila na sve ovo jer mi više ne znamo šta radimo ovdje. Sve je prepuno i praktično nema mjesta nigdje u Budvanskoj rivijeri.

turizamcg.com
odgovara mi ovo od 80-150E
e, sad..ima li nade da se smeste tri odrasle osobe i 4 dece?
dakle dve sobe sa bar 2 pomoćna L?
ajd daj broj gde da te zovem da popričamo?
baš mi gori da to rešim.
termin druga polovna avg.
 
daybooc:
Info za sve:Od pre desetak dana ulaz na Kraljicinu plazu 25 eura i mislim da dobijate suncobran + lezaljku.Parking je 15 eura (od ranije).Ulaz na Jazu od 14.jula povecan sa 2 na 3 eura.I ko zna koje su cene jos povecali od kada sam se vratio(16.07).Ali mi je drago sto konacno znam da je sve to zbog Rusa koji ce da ih pojedu ako ne budu uspeli Siptari.Rusi kupuju sve sto moze da se kupi.Svojim usima sam cuo kada je jedan Rus pregovarao sa nekim lokalnim tipom o ceni kvadrata od 3700 EURA.Svaka cast Crnogorcima kao i onoj vecini koja se izjasnjava kao Srbin iz Crne Gore.

Mi smo prosle sedmice prodali jednoj ruskinji stan od 95m2 za 4500,00 eura / m2, u Petrovcu pa sad vidite šta se ovdje dešava! Što je mnogo mnogo je!

A što se tiče plaža, ima i još jedna novina - na većini boljih plaža se naplaćuje ulaz po satu (0.50 eur), što i nije loše, jer je dnevni prosjek zadržavanja na plaži oko 5 sati, a to je i dalje cijena oko 2.50 eura.

Priča o Šiptarima je i dalje samo priča, a što se Rusa tiče, sve informacije su tačne, čak i podcijenjene. Rusi će do nove godine kupiti jako puno nekretnina, a posle ćemo vidjeti šta će se dešavati nakon nekih promjena u zakonu o nekretninama.

pozdrav...

***** Što je ovo danas nešto zahladilo...****
 
pajamaca:
odgovara mi ovo od 80-150E
e, sad..ima li nade da se smeste tri odrasle osobe i 4 dece?
dakle dve sobe sa bar 2 pomoćna L?
ajd daj broj gde da te zovem da popričamo?
baš mi gori da to rešim.
termin druga polovna avg.

Mislim da nema šanse da se smjesti toliko osoba, osim u ovom većem apartmanu, tu može bez problema, ili dva manja dvokrevetna apartmana.

Uostalom, evo kako sve izgleda a tu su i kontakti:

Možeš se pozvati na Sašu iz turizamcg.com (tj. mene). Rekli su mi da će tačno sve znati večeras pošto su sada na plaži ili tako nešto...

Inače, apartmani su fantastični, skroz renovirani u staroj kamenoj kući koja izgleda odlično.
 

Back
Top