COVID - korona virus - SVET I REGION (2)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
En-zTyTXYAENB_g
 
Sto godina je prošlo od pandemije španjolske gripe i kako je bilo prije sto godina tako je manje više i danas situacija.

“Sitni uzročnici napadaju”
„Bolest se nažalost sve više širi, a naročito se osjeća u gradjanstvu nestašica liječnika, jer je gotovo polovica zagrebačkih liječnika u vojsci. Liječnici sada imadu toliko mnogo posla, da ni iz daleka ne mogu obići sve bolestnike“, pisao je Obzor 15. listopada 1918. godine. „Sadašnja epidemija zarazna je bolest, koja je prouzrokovana još pobliže nepoznatim sitnim uzročnicima različite virulencije, te modus infekcije ide kroz trag respiracije“, tumačio je Liječnički vjesnik najnovije medicinske spoznaje.
 
Liči na akutni bronhitis ili pneumoniju (zapaljenje pluća) praćenu temperaturom, kašljem i slabošću. Regionalne žlezde su uvećane i dolazi do fistula, naročito na rukama što može poslužiti kao putokaz za dijagnozu. Putem limfe i krvotoka bolest može da se proširi i na zglobove i kosti.
Dijagnoza
Postavlja se na osnovu anamneze, kliničke slike, rendgenografije, laboratorijskih analiza (pregled krvi i likvora), kulture, seroloških
 
Baš me zanima sledeći korak i reakcija teoretičara zavere
Oni su pokazali da:

- ogromna oštećenja krvnih sudova,

- prekomerno zgrušavanje krvi sa začepljenjem najfinijih plućnih krvnih sudova i

- specifično stvaranje novih krvnih sudova
pa ja sam pitao rajelu kako je umrla ta cetvrtina ako je imala koronu po testu, a obdukcijom nije? jel dokazano je 3/4
problem je sto ste se vi korona sekta pogresno borili, a ovo sad vam je crno na belo.



link je odlican izvor informacija https://www.tctmd.com/news/german-covid-19-autopsy-data-show-thromboembolism-heavy-lungs
tromboembolija
Massive pulmonary embolism arising from thrombi located in the deep veins of the lower extremities was the cause of death in four of 12 cases. In three others, fresh deep venous thrombosis was present in the absence of pulmonary embolism. Additionally, the investigators also found fresh thrombosis in the prostatic venous plexus of six of nine men.

dakle problem su krvni sudovi
Finally, Bikdeli said it is both “possible and concerning” that unrecognized thromboembolic events are responsible for situations where COVID-19 patients appear to be recovering and then decline rapidly and die.
 
pa ja sam pitao rajelu kako je umrla ta cetvrtina ako je imala koronu po testu, a obdukcijom nije? jel dokazano je 3/4

link je odlican izvor informacija https://www.tctmd.com/news/german-covid-19-autopsy-data-show-thromboembolism-heavy-lungs
tromboembolija


dakle problem su krvni sudovi
Finally, Bikdeli said it is both “possible and concerning” that unrecognized thromboembolic events are responsible for situations where COVID-19 patients appear to be recovering and then decline rapidly and die.
+ pcr testovi beskorisni.
 
+ pcr testovi beskorisni.
ne znaju ni koliko je bilo pusaca od tih umrlih sa obdukcije
tromboembolija, rekli smo vec c i e vitamini da se piju, D ZA EPITELNE CELIJE, SVE TO STOJI OD PROLECA NA OVOM FORUMU, ali ocigledno da cemo povecati broj pacijenata na atikoagulantnom lekovima, pa ce se ljudi na kraju kljukati aspirinima
za mikfrocirkulaciju i protov upala turmeric
ne znam da li se sepsa podrazumeva

pcr testovi ne bi bili beskorisni kada bi ih pravilno radili, ali od pocetka se sve pogresno radilo
patients appear to be recovering and then decline rapidly and die.

clinicians who might be willing to try regimens that seem reasonable but have little data to back them
BRANE LEKARIMA INTRAVENOZNI C VITAMIN...
IMAMO ZAVERU ALI ONA NIJE ZAPOCELA SA OVOM KORONA SEKTOM
 
ne znaju ni koliko je bilo pusaca od tih umrlih sa obdukcije
tromboembolija, rekli smo vec c i e vitamini da se piju, ali ocigledno da cemo povecati broj pacijenata na atikoagulantnom lekovima, pa ce se ljudi na kraju kljukati aspirinima
za mikfrocirkulaciju i protov upala turmeric
ne znam da li se sepsa podrazumeva

pcr testovi ne bi bili beskorisni kada bi ih pravilno radili, ali od pocetka se sve pogresno radilo
patients appear to be recovering and then decline rapidly and die.

clinicians who might be willing to try regimens that seem reasonable but have little data to back them
BRANE LEKARIMA INTRAVENOZNI C VITAMIN...
IMAMO ZAVERU ALI ONA NIJE ZAPOCELA SA OVOM KORONA SEKTOM
Tako je.
 
ne znam da li se sepsa podrazumeva
Takođe je potvrđeno da su umrli obducirani bolovali od karidovaskulrnih bolesti (43%), bolesti pluća (16%) i komplikovanih bakterijskih infekcija, kao što je sepsa (8%). Osim toga, 12 odsto obduciranih su imali dijabetes i ili su bili gojazni.

OVIH 8% SAMO DA SU IMALI SEPSU, TO JE ANALOGNO DIJAGNOZI SKORBUTA, NIKO OD NAS NE ZNA NIKOGA KO JE IMAO SKORBUT.
ISTO JE I SA TROMBOM, DOK TE NE UBIJE ILI SE NE SLOGIRAS, NE ZNAS DA GA IMAS.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top