Counter-Strike

IP JE 10.0.0.220:27016
Internet: 212.200.115.1
Cs 1.6 server jedan od najboljih u srbiji tek kad je wireles poceo da se prilagodjava srbiji to jest da srbija prilagodjava na wireles otvoren je cs server 1.3 pa 1.5 pa 1.6_koji je prvih par meseci rada pokazao veliko interesovanje igraca server je full tesko se dolazi do mesta admini su extra i korektni pa su igraci veoma zadovoljni upravom i igrom na serveru i takodje je uvek neko tu od admina ! Ima i kontakt ukoliko neko hoce da zakaze klanski mec moze uciniti na vukotacar@hotmail.com da javi par sati ranije i server ce biti obezbedjen ekipama koje su se dogovorile da igraju uz naravno prisustvo admina koji ce biti dodjeljen da regulise sta ekipe traze .PING je od 0-5 zavisi od vase konekcije! IGRACI SU PREZADOVOLJNI IGROM NA SERVERU! pogledajte i sami se uverite! Internet provajder GROMNET SABAC Unapred Hvala !!!
S"postovanjem admin master bAm.Kotavu

Good...:D
 
ja sam instalirao nesto... i sad mi kaze counte strike exe file nije pronadjen.. j b g .. ne znam sta je u pitanju.. inace.. instalirao sam 1.6 i ne kotnam kako da se spojim sa nekim serverom :S
 

Back
Top