Counter-Strike

Imam problem sa CS 1.6. Kad uđem u igru, šta god da kliknem, automatski me pošalje na neki server... I naziv tog servera mi stoji ispod menija. :( Znači, ne mogu ni u opcije da odem. Kako da rešim to? Brisao sam i instalirao ponovo, ali uvek ista stvar...

To se i meni desavalo,ali ja cim reinstaliram cs meni se sve vrati unormalu,ali zato vise nikada ne ulazim na taj srw vise ne ubacujem u kanter,inace opet ista radnja.
 
Imam problem sa CS 1.6. Kad uđem u igru, šta god da kliknem, automatski me pošalje na neki server... I naziv tog servera mi stoji ispod menija. :( Znači, ne mogu ni u opcije da odem. Kako da rešim to? Brisao sam i instalirao ponovo, ali uvek ista stvar...

I meni se desijo takav problem samo udji u cs i klikni bilo gde da udjes u server onda stisni tab i onda ce ti izadje meni server i ostalo i onda stisni na meni i da promeni nick bilo sta da uradis i popravijo si ga i radi prosto kao pasulj :)
 
Bezveze sam citao temu i svi govore da je counter glupa i zastarela igra. Nije stvar u tome sto je grafika losa i sto je igrica nerealna. To je najigranija fps igra bez sumnje. Fora je u tome da koliko god da igrate ne mozete da budete najbolji i nije sve u pucanju. Kod boljih igraca dolaze taktike do izrazaja (naravno kad se igra cw, a ne pub i slicno). Ovo je igra koju cu uvek pamtiti iako sam igrao mnoge druge, ni jedna nije kao cs. Jednostavno je mnogo bolje kad igras ja jos 4 coveka kao tim, a ne da igras story mode u cod-u ili ghost recon, sta vec... Source, condition zero i global offensive nikad nece nadmasiti 1.6, nema teorije. Svi misle da mogu profi da igraju 1.6, u tome grese. Neka probaju da igraju malo mixeve i uvere se koliko je vezbe potrebno, a i misljenja i planiranja sta, gde i kako. Igram 8 godina i nikad mi nije dosadilo. Nemoguce je da neko jedno vreme voli ovu igru, a posle da kaze da je dosadila. Onda on nije ni zasluzio da je igra. Po meni ovo je jedini pravi cybersport! Danas 1.6 gubi popularnost zbog dece koja igraju wow, lol, wot, dotu, starcraft i ostale slicne igre. Svi veliki klanovi poput Na'Vi-ja, fnatica, SK-gaming-a prelaze na CS:Global Offensive jer vise niko nece da im da sponzorstvo ako igraju cs1.6 koji sve manje ljudi ceni i pamti kakva je to igra bila. Voleo bih da pogledate ovaj klip pa da onda kazete da neka druga igra pobudjuje vise emocija:
pozz za sve ljubitelje cs1.6!
 
Poslednja izmena:
Bezveze sam citao temu i svi govore da je counter glupa i zastarela igra. Nije stvar u tome sto je grafika losa i sto je igrica nerealna. To je najigranija fps igra bez sumnje. Fora je u tome da koliko god da igrate ne mozete da budete najbolji i nije sve u pucanju. Kod boljih igraca dolaze taktike do izrazaja (naravno kad se igra cw, a ne pub i slicno). Ovo je igra koju cu uvek pamtiti iako sam igrao mnoge druge, ni jedna nije kao cs. Jednostavno je mnogo bolje kad igras ja jos 4 coveka kao tim, a ne da igras story mode u cod-u ili ghost recon, sta vec... Source, condition zero i global offensive nikad nece nadmasiti 1.6, nema teorije. Svi misle da mogu profi da igraju 1.6, u tome grese. Neka probaju da igraju malo mixeve i uvere se koliko je vezbe potrebno, a i misljenja i planiranja sta, gde i kako. Igram 8 godina i nikad mi nije dosadilo. Nemoguce je da neko jedno vreme voli ovu igru, a posle da kaze da je dosadila. Onda on nije ni zasluzio da je igra. Po meni ovo je jedini pravi cybersport! Danas 1.6 gubi popularnost zbog dece koja igraju wow, lol, wot, dotu, starcraft i ostale slicne igre. Svi veliki klanovi poput Na'Vi-ja, fnatica, SK-gaming-a prelaze na CS:Global Offensive jer vise niko nece da im da sponzorstvo ako igraju cs1.6 koji sve manje ljudi ceni i pamti kakva je to igra bila. Voleo bih da pogledate ovaj klip pa da onda kazete da neka druga igra pobudjuje vise emocija:
pozz za sve ljubitelje cs1.6!


mani se klana Na'Vi to su ti hakericne najjobicnije.
 
killer13, gluposti. Ako nesto ne znas, nemoj da siris dalje. Chlenix za koji su optuzivani, za koji se veruje da je neki super cit uopste ne postoji vec je to najobicniji aim, a igraci Na'Vi-ja su se dokazali na mnogim takmicenjima i ostvojili skoro sve sto se moze osvojiti.
 
Bezveze sam citao temu i svi govore da je counter glupa i zastarela igra. Nije stvar u tome sto je grafika losa i sto je igrica nerealna. To je najigranija fps igra bez sumnje. Fora je u tome da koliko god da igrate ne mozete da budete najbolji i nije sve u pucanju. Kod boljih igraca dolaze taktike do izrazaja (naravno kad se igra cw, a ne pub i slicno). Ovo je igra koju cu uvek pamtiti iako sam igrao mnoge druge, ni jedna nije kao cs. Jednostavno je mnogo bolje kad igras ja jos 4 coveka kao tim, a ne da igras story mode u cod-u ili ghost recon, sta vec... Source, condition zero i global offensive nikad nece nadmasiti 1.6, nema teorije. Svi misle da mogu profi da igraju 1.6, u tome grese. Neka probaju da igraju malo mixeve i uvere se koliko je vezbe potrebno, a i misljenja i planiranja sta, gde i kako. Igram 8 godina i nikad mi nije dosadilo. Nemoguce je da neko jedno vreme voli ovu igru, a posle da kaze da je dosadila. Onda on nije ni zasluzio da je igra. Po meni ovo je jedini pravi cybersport! Danas 1.6 gubi popularnost zbog dece koja igraju wow, lol, wot, dotu, starcraft i ostale slicne igre. Svi veliki klanovi poput Na'Vi-ja, fnatica, SK-gaming-a prelaze na CS:Global Offensive jer vise niko nece da im da sponzorstvo ako igraju cs1.6 koji sve manje ljudi ceni i pamti kakva je to igra bila. Voleo bih da pogledate ovaj klip pa da onda kazete da neka druga igra pobudjuje vise emocija:
pozz za sve ljubitelje cs1.6!

mrzi me da citam ovo
 
evo dobrog servera http://www.rebellion-css.rs/

reblogo.png
 
Kakvo je stanje sa CS 1.6 klanovima u Srbiji? Ima li neko aktivan a da je bolji, da prati nešto u evropi? Kako nam repka igra? Sećam se pre jedno 6 godina kad sam igrao KGB je lagano bio najbolji kod nas.
 
K@SPER sa servera Rebellion je tolko ***** od coveka to je satrasno
ko ga stavi za admina muka mukica
znaci decko ima tolke komplekse banuje za svaku sitnicu
i posle se pitaju de su ljudi
e brate pun server svako vece i banuju se ljudi kad kazu cao
a rebelionci jebu majku kome ocu
kad od jednom nema zive duse igraju 5 na 5
e tad se igraci odbanuju kao da igraju na serveru
e igrace ali znate kad ;;MAMU VAM HOHSHTAPLERSKU KAD VAM ODE KASPER MAMU *****

- - - - - - - - - -

I ***** JA VAMA REBELIONCIMA MAJKU UNAPRED ZA SVI ONI KOJI STE PSOVALI U MEDJUVREMENU
 
PSUJE VECERAS KASTRO SRBIN JAK REBELIONAC IMA MUDA ***** KAD JE UKLANU MAJKU DECKU 4x ovaj ga kulira

- - - - - - - - - -

i nikom nista

- - - - - - - - - -

g9ovna to su govna ima da ih bijem koga stignem

- - - - - - - - - -

trazio sam od admina kaspera da se nadjemo ali to su muda inernet muda
 
koja suova govna od admina
kiko me za redom 10x puta jer ima igraca na serveru

- - - - - - - - - -

a sutra kad igraju 5 na 5 ne banuje nikog svi se odbanuju

- - - - - - - - - -

***** ti admine majku u picku

- - - - - - - - - -

i tebe i tvoj server krv da ti *****
 
koiji su to smradovi

- - - - - - - - - -

ima da bijem od prvog do poslednjeg samo da znam de im je sledece okupljanje

- - - - - - - - - -

samo javite face de vam je sledece okupljanje da se malo upoznamo mamu vam majmunsku
 

Back
Top