Clooney ..What else!

cucla

Zainteresovan član
Poruka
150
..eee ovako, mislim da je ovo idealno mesto za ovu temu.. zagrizeni sam Georgeov fan i na pocetku odmah "ne!", nemam nekih "prisno-intimnih" misli prema doticnome (Boze sacuvaj! :))..
Ali ne mogu da sakrijem da me frajer uvek iznova odusevi.. Nadam se da me mozda shvatate..
Mozda vam izgleda dovoljno zanimljivo da jedan tip postavlja ovakav topic!

Dakle, What about George??!

Voleo bih da uz vasu pomoc po mogucnosti "raskrinkamo" :) personalnost GCa.. Mozda pomalo glupo izgleda postavka stvari, ali hteo bih da pokusamo da otkrijemo deo vela onog sta nosi u sebi..
Naravno mogao bih vec nesto o doticnom odmah da kazem na pocetku ali mislim da bih ipak prvo ostavio vama da kazete da li ima smisla, odobravate li ovu temu i da li imate nesto da kazete vec o njemu?

Nadam se da samo nece proci uz ultra-kratke odgovore tipa: "moj tip", "i love him.." itd. ali ne iskljucujem vam.. :) Ipak je na voim stranicama prosao pubertet ili jos ne.. :)

Pozdrav svim pripadnicama lepseg pola na ovom forumu i fanovima GCa!
 
Моје лично виђење:
- Свака му част што је леп, не бих га баш гурнула с кревета...:zper:.....али зашто би ме до те мере интересовао неко ко је толико далеко у сваком погледу, да је нестваран? :confused: Што бих своје животно време трошила на ''раскринкавање'' једног човека који је само глумац, тамо негде далеко?:roll:
Мислим, да бар има нешто паметно да каже, оно, да је бар Шекспир у питању....па да видим неку поенту у одгонетању његове личности јер би то значило одгонетање његових дела.....овако....:roll:
 
Моје лично виђење:
- Свака му част што је леп, не бих га баш гурнула с кревета...:zper:.....али зашто би ме до те мере интересовао неко ко је толико далеко у сваком погледу, да је нестваран? :confused: Што бих своје животно време трошила на ''раскринкавање'' једног човека који је само глумац, тамо негде далеко?:roll:
Мислим, да бар има нешто паметно да каже, оно, да је бар Шекспир у питању....па да видим неку поенту у одгонетању његове личности јер би то значило одгонетање његових дела.....овако....:roll:

:worth:

Ni ja ga ne bih gurnula..:zper: naprotiv, malo bih ga privukla k sebi..:zper:

Al' da diskutujem o njegovih delovima (ili sta vec) - malo mi je besmisleno..
 
Моје лично виђење:
- Свака му част што је леп, не бих га баш гурнула с кревета...:zper:.....али зашто би ме до те мере интересовао неко ко је толико далеко у сваком погледу, да је нестваран? :confused: Што бих своје животно време трошила на ''раскринкавање'' једног човека који је само глумац, тамо негде далеко?:roll:
Мислим, да бар има нешто паметно да каже, оно, да је бар Шекспир у питању....па да видим неку поенту у одгонетању његове личности јер би то значило одгонетање његових дела.....овако....:roll:

Pa ja čitala po nekim novinama da čovek za kućnog ljubimca godinama imao svinju, ajde de, ne bi to bio neki veliki problem, svašta ljudi drže kao kućne ljubimce, (od muževa do svekrva), ali on nije vegetarijanac, e, paaaaaa:hahaha:
 
Čovek koji nije bio primećen kao mladić, već je u zrelom dobu postao seks simbol. Solidno glumi, šmeker je, lepo vaspitan i šarmantan - zato ga valjda žene vole. Dokaz da muškarac i u zrelom dobu može da bude privlačan i negovan. Nije arogantna holivudska zvezda. Ako bi ga poredila sa našim poznatim ličnostima, podseća me na Vladu Georgijeva. Interesuje se i za politička pitanja, mada lično nisam oduševljena kada se svetske zvezde zainteresuju za neki politički problem na osnovu CNN izveštaja i kremu da skreću pažnju svetske javnosti:roll: Svinja kao kućni ljubimac - to još nisam uspela da rastumačim:think:, ali šta će, vezao se čovek:lol:
 
Sviđa mi se što je imao dosta običnih žena, koje ne pripadaju svetu glamura i bogatstva, što govori da je to zdrav čovek u glavi i pored uspeha i novca koji ima.
Ne dopada mi se što do tih godina nije bar probao da stvori porodicu.
 
smeker je i tacka
ima ono "nesto"
a dalje-isto ko sto je rekao stronci covek se smuvao s konobaricom pre neku godinu ,tako da zene misle "ima i za nas sanse" i brani slabije ,jednom se skoro potukao s nekim reziserom koji je maltretirao neku devojku na praksi (stazerku)
upoznala sam jednu devojku letos koja zivi blizu njega i kaze da mestani (tu na jezeru komo gde mu je principale residence) pricaju kako je jaako ljubazan covek
znaci izgleda lepo,muzevno,sarmantno i svestan je toga a pritom nije nadmen nego cak ima prilicno visoku dozu ljudskosti
inace ne bih palamoodila na temu neke zvezde,ali dzordz je nesto drugo :heart: (ako neka imadne priliku da ga gurne s kreveta,nek ga gurne ka meni :lol: )
 
Mislim da bi, za početak, trebalo da naučiš kako se piše njegovo ime na engleskom :) , kad već ubacuješ engleske reči u srpski.

A inače sam ravnodušna - simpatičan je tip, ali nije moj tip frajera i ne mislim da je bog zna kakav glumac... najbolji je bio u filmu braće Koen Burn After Reading - kao da se rodio za tu ulogu.
 
pa upravo to sto nije nabedjena zvezda nego normalan :neutral:
pa da... o tome i pricam
da bi se na normalnu osobu obratila paznja, potrebno je da bude zvjezda.... da nije, nista
i tako....
imamo pogresno spelovan topic o holivudskom glumcu b klase koji se kuje u zvijezde jer je... normalan
a na drugoj strani normalni ljudi u rl padaju ako nisu u pozoristu 3x sedmicno
....i onda prica da su gay ljudi krivi za djevojke koje se hvataju za panjeve :neutral:
 
Ne lozim se na tipove na koje se lozi i moja mama...:mrgreen:

:lol:

koincidencija, na prvoj krstinoj strani

izgleda da sam napravio korak vise u reketu.. ne poznajem dobro ovaj teren.. :p

pokusacu da ne ucinim da izgleda da sam stao u gard ispred nj. :) ali svesno cu da prejudiciram stvari.. Paralela sa Sekspirom nije bas, mnogo je star.. mozda sa Hemingvejom, bejase miljenik zena..
a u ovim redovima provlaci se pitanje ko pali na intelekt a ko na izgled.. Kluni pod svecom sa perom u ruci (ili za PC-om i tastaturom, i ponekad s vrem. na vreme predahne uz krstu).. :lol: a zene tapkaju ulicama pored..
ne znam zasto, ali tek mislim da ce covek "progovoriti" iza kamere.. Nesto poput Istvuda, ali na visem sofistic. nivou. Jedan od onih, na prste nabrojivih, koji nose u sebi stari duh Holivuda

Odnos prema zenama tumacim na nacin da je tip voleo samo jednu.. (fizionomija vec poznata) i ostao na kraju povredjen. Taj nesmanjeni bol nosi dalje u sebi. Neizleciva sujeta ili pak zatomljena ljubav!? :confused: Koja bi umela to da prepozna na pravi nacin u njemu imala bi ga.. (za dugo vreme u krevetu :lol:)

prica o prasetu ide otprilike ovako: covek ga je nasao negde na putu, odnekud iznebuha, napustenu, i ubacio u kola.. Imam par poznanika koji su na sl. nacin naisli na pse lutalice i poveli sa sobom. Stekao sam utisak kod njih, da je veza izmedju nj. potom postala drugacija (prisnija..) nego kod inih vlasnika pernatih i dr. ljubimaca. Djordje koji odgaja svinju! :D Cudno i meni. Imao je nekog ovlastenog za brigu o njoj. Kapric umisljene zvezde?! :think:

da pokusam da ispravim, nisam jedan od onih koji petljaju po besmisl. detaljima i gubi dragoc. vreme na nekog krajnjeg ali volim da procitam o njemu kad naletim na stranicama i upoznam novi korak.. Nije mi najomilj. glumac (takvog nemam) ,ali pak pojavom u danasnjem Hollywoodu izrazeno upecatljiv.
 

Back
Top