Čkalja kralj humora

Mislim da Čkalja osim facijalne ekspresije nije ni bio neki glumac, kao što mi ni Vujisić nije bio neki glumac, on je bio to što je bio, samo su čoveka snimali.

Takođe, smatram da je izjava tipa "da su ovi naši rođeni u Americi", paaaa ne bi bili niko i ništa. Jer kad uporediš uloge Kristijan Bejla, Al Paćina i ostalih velikana zaista, jedan Pavle Vujisić bi Al Paćinu mogao otprilike da očisti cipele. Nego je sreća njihova bila da je ovde replika "i tata bi sine" presmešna.

Sa ovih prostora može da se kaže da je zaista dobar glumac bio Glogovac, npr. Čovek je zaista bio glumac i ležale su mu razne uloge.
 
ovakvog komičara glumca još dugo vremena majka neće roditi
a vidis, kazu da je bio tezak covek, kako za okolinu tako i za svoju porodicu.
Al da je glumac, jeste...........obelezio je jednu eru srpske kinematografije.
Moje zamerke na seriju Kamiondzije su da mu je uloga Jareta bila previse primitivna, sa detinjom naivnoscu, ...........a bas ta uloga mu je donela najvecu popularnost kod jugoslovenske publike. (valjda je narod toga vremena prepoznao sebe u toj tragi-komicnoj ulozi Zivadina T. Jarica )
 
a vidis, kazu da je bio tezak covek, kako za okolinu tako i za svoju porodicu.
Al da je glumac, jeste...........obelezio je jednu eru srpske kinematografije.
Moje zamerke na seriju Kamiondzije su da mu je uloga Jareta bila previse primitivna, sa detinjom naivnoscu, ...........a bas ta uloga mu je donela najvecu popularnost kod jugoslovenske publike. (valjda je narod toga vremena prepoznao sebe u toj tragi-komicnoj ulozi Zivadina T. Jarica )
pa ta uloga Jareta , msm da mu je najviše legla, po ono kako je pravio face , govor tela i gestikulacije
a ta karakter , pa svi smo mi takoreći teški karakteri
 

Back
Top