Čitačice foruma

Ja mislim da većina ljudi samo čita i posmatra, dok se ne ohrabri da nešto i napiše.
Ja sam dugo samo čitala, onda sam se učlanila da bih otvorila temu jer sam želela da razmenim iskustva sa ljudima, pa sam opet bila samo posmatrač i onda je pre godinu ipo nešto u meni kliknulo pa sam se raspisalaaaa. :)
 
Ja mislim da većina ljudi samo čita i posmatra, dok se ne ohrabri da nešto i napiše.
Ja sam dugo samo čitala, onda sam se učlanila da bih otvorila temu jer sam želela da razmenim iskustva sa ljudima, pa sam opet bila samo posmatrač i onda je pre godinu ipo nešto u meni kliknulo pa sam se raspisalaaaa. :)
Ja sam k'o Hellen, čim sam došao, odmah sam se raspisao.
Ebga, kad ne znam da ćutim. Kažu mi oni koji me znaju: "Tebi usta da zašiju, na dupe bi progovorio!" :rumenko:
A moja draga zna da mesecima ništa ne napiše, samo čita. I ništa joj ne fali...
 
zato sto sam se ja cesto, dok sam citala, osetila kao... voajer :rumenko:

Ha! Tu sam te čekao, i ti si znači od onih perverznih! :per:
Garant se i nisi javljala zato što si (opravdano) strahovala da ćemo te odmah provaliti!
Nego se ti lepo opusti, zbaci kao Kristina sa sebe okove malogradjanštine i dodji na LJ&S da zajedno otvorimo temu "Voajerizam kod forumaške populacije".
Naguraćeš ti hiljadarku postova do Mitrovdana! :mrgreen:
 
forum na krstarici pratim stvarno dugo...na poslu, kad imam nemam sta da radim, kod kuce, kad sam sama...kad imam neki problem, dilemu,kad mi treba inspiracija, ili samo da ubijem vreme.neke od forumasa kao da poznjem licno...
citam komentare, pratim teme sa strane, ali ne ucestvujem, tj. nisam do skoro :)
sve kao hocu da napisem nesto...i cak otkucam...a onda se zapitam koga se tice sta ja mislim na tu temu i kao da ce neko da prihvati moj savet- i onda sve obrisem.
zanima me da li ima jos takvih zena..koje samo sa strane citaju i ne ucestvuju u diskusiji...da li su takve samo po pitanju foruma ili se tako ponasaju i u zivotu. mozda ce ih ovo podstaci da se jave :)
eto, ja sam pocela da saljem svoje komentare posle jednog dogadjaja koji me je vrlo iznervirao...kad sam resila da promenim svoj pristup tom problemu...pa kad sad razmisljam o tome, kao da mi komentari koje ostavljam na forumu daju snagu da ih kazem i u javnosti...

Stavila sam temu u podforum zene zato sto mi se cini da da je ovo vise zenska osobina
Sta vi mislite o svemu tome?

nadam se da vam tema nece biti glupa :rumenko:
:bye:

Mnogo je usamljenih dusa oba pola koji u danasnje vreme zbog brojnih obaveza nemaju mnogo vremena za druzenje u realnom zivotu.
Mnogi od njih koriste net za upoznavanje,razbibrigu,ucenje itd.
Naravno da ima i onih koji traze partnera mada je to pomalo rizicno i zahteva dodatnu meru opreza.
Nemoj da razmisljas kao sto si rekla koga se to tice sta ja mislim o necemu.
Ako osecas potrebu da nesto napises to i uradi.
Ko zna mozda nekom i pomognes.
 
forum na krstarici pratim stvarno dugo...na poslu, kad imam nemam sta da radim, kod kuce, kad sam sama...kad imam neki problem, dilemu,kad mi treba inspiracija, ili samo da ubijem vreme.neke od forumasa kao da poznjem licno...
citam komentare, pratim teme sa strane, ali ne ucestvujem, tj. nisam do skoro :)
sve kao hocu da napisem nesto...i cak otkucam...a onda se zapitam koga se tice sta ja mislim na tu temu i kao da ce neko da prihvati moj savet- i onda sve obrisem.
zanima me da li ima jos takvih zena..koje samo sa strane citaju i ne ucestvuju u diskusiji...da li su takve samo po pitanju foruma ili se tako ponasaju i u zivotu. mozda ce ih ovo podstaci da se jave :)
eto, ja sam pocela da saljem svoje komentare posle jednog dogadjaja koji me je vrlo iznervirao...kad sam resila da promenim svoj pristup tom problemu...pa kad sad razmisljam o tome, kao da mi komentari koje ostavljam na forumu daju snagu da ih kazem i u javnosti...

Stavila sam temu u podforum zene zato sto mi se cini da da je ovo vise zenska osobina
Sta vi mislite o svemu tome?

nadam se da vam tema nece biti glupa :rumenko:
:bye:

Хе, ја хтела сличну тему да поставим. Баш сам ових дана размишљала како није лако написати први пост.
Ја сам се учланила, читала два месеца поједине теме, а онда се разнежила на некој теми о рађању деце и написала.

И онда трема. Да ли ће неко приметити пост?
Да ли сам глупо написала?
Сви на форуму се већ познају, како се укључити у разговор?

О, Боже, у РЛ одмах ступам у контакт са људима,причам без проблема у непознатм друштву, на јавним скуповима..

Али сам на форуму прво морала да ,,рашчитам,, неке ствари..
И,да, браво за тему! :super:
 
forum na krstarici pratim stvarno dugo...na poslu, kad imam nemam sta da radim, kod kuce, kad sam sama...kad imam neki problem, dilemu,kad mi treba inspiracija, ili samo da ubijem vreme.neke od forumasa kao da poznjem licno...
citam komentare, pratim teme sa strane, ali ne ucestvujem, tj. nisam do skoro :)
sve kao hocu da napisem nesto...i cak otkucam...a onda se zapitam koga se tice sta ja mislim na tu temu i kao da ce neko da prihvati moj savet- i onda sve obrisem.
zanima me da li ima jos takvih zena..koje samo sa strane citaju i ne ucestvuju u diskusiji...da li su takve samo po pitanju foruma ili se tako ponasaju i u zivotu. mozda ce ih ovo podstaci da se jave :)
eto, ja sam pocela da saljem svoje komentare posle jednog dogadjaja koji me je vrlo iznervirao...kad sam resila da promenim svoj pristup tom problemu...pa kad sad razmisljam o tome, kao da mi komentari koje ostavljam na forumu daju snagu da ih kazem i u javnosti...

Stavila sam temu u podforum zene zato sto mi se cini da da je ovo vise zenska osobina
Sta vi mislite o svemu tome?

nadam se da vam tema nece biti glupa :rumenko:
:bye:


dobro dosla i samo napred!:cao:
mislim da nam je svima u pocetku pomalo bila frka i da smo svi (ili bar dobar deo) neko vreme bili "citaci"
(mada, koliko vidim, ima i obrnutih slucajeva;))
 
...znaci, tema ostaje... pitanje je isto: zasto ljudi koje citaju retko ili nikada ne komentarisu? ima li u tome neka patologija...ja sam upravo pocela da sumnjam u sebe


Ma kakva patologija ..
Pa upravo suprotno patologija je kad dodjesh na ovakvo mesto...i ne uradish ono shto si ti uradila...
Lepo stanesh sa strane i vidish sa kim imash posla...ko je ko...malo procenjujesh odmeravash..i vidish da li ti odgovara...Naravno da je nekom ko je nov teshko da se uklopi ..ima puno grupashenja...ali eto videla si i sama kad kazesh neshto lepo i iskreno..mozesh imati lepu dobrodoshlicu...
Naravno sebe ne smatram nekim ko ti je prvi moze pozeleti ..ima ovde i onih koji su vishe domaci..ali se time ne opterecujem preterano...zato ..dobro doshla i uzivaj...u drushtvu ... naici cesh na vrlo zanimljive likove ovde...mada jasno je to svakome ima nas ..bash svakojakih...
 
forum na krstarici pratim stvarno dugo...na poslu, kad imam nemam sta da radim, kod kuce, kad sam sama...kad imam neki problem, dilemu,kad mi treba inspiracija, ili samo da ubijem vreme.neke od forumasa kao da poznjem licno...
citam komentare, pratim teme sa strane, ali ne ucestvujem, tj. nisam do skoro :)
sve kao hocu da napisem nesto...i cak otkucam...a onda se zapitam koga se tice sta ja mislim na tu temu i kao da ce neko da prihvati moj savet- i onda sve obrisem.
zanima me da li ima jos takvih zena..koje samo sa strane citaju i ne ucestvuju u diskusiji...da li su takve samo po pitanju foruma ili se tako ponasaju i u zivotu. mozda ce ih ovo podstaci da se jave :)
eto, ja sam pocela da saljem svoje komentare posle jednog dogadjaja koji me je vrlo iznervirao...kad sam resila da promenim svoj pristup tom problemu...pa kad sad razmisljam o tome, kao da mi komentari koje ostavljam na forumu daju snagu da ih kazem i u javnosti...

Stavila sam temu u podforum zene zato sto mi se cini da da je ovo vise zenska osobina
Sta vi mislite o svemu tome?

nadam se da vam tema nece biti glupa :rumenko:
:bye:

ае пали....:mrgreen:
 
И онда трема. Да ли ће неко приметити пост?
Да ли сам глупо написала?
Сви на форуму се већ познају, како се укључити у разговор?

nekima je stupanje u razgovor sa tobom uslovljeno brojem postova koje imas
ili kolicinom vremena provedenim na datom pdf-u
ili avatarom ili nick-om.... sve i svasta a sadrzaj posta tek negdje na kraju liste
 
Citam dosta dugo ovaj forum ali tek prije destak dana se odlucih napisati koju rijec.
Moj problem na ovom forumu je to sto se razlikujem po pisanju od vas, imam dosta Hrvatskih rijeci i trebalo mi je stvarno dugo da se javim i da se ne plasim da ce mi netko prigovoriti zbog toga.
Citajuci sve vase postove prvo sam zakljucila da vecina ljudi na ovom forumu nije iskompleksirana, fino se druzite, pametnog sto-sta se moze procitati...i zato sam se odvazila i javila:manikir:
Sad kao tipicna Dalmatinka ne zaklapam :)))
 
Citam dosta dugo ovaj forum ali tek prije destak dana se odlucih napisati koju rijec.
Moj problem na ovom forumu je to sto se razlikujem po pisanju od vas, imam dosta Hrvatskih rijeci i trebalo mi je stvarno dugo da se javim i da se ne plasim da ce mi netko prigovoriti zbog toga.
Citajuci sve vase postove prvo sam zakljucila da vecina ljudi na ovom forumu nije iskompleksirana, fino se druzite, pametnog sto-sta se moze procitati...i zato sam se odvazila i javila:manikir:
Sad kao tipicna Dalmatinka ne zaklapam :)))

трибала би још мало...још доста порадит на закљућивању:)
 
nekima je stupanje u razgovor sa tobom uslovljeno brojem postova koje imas
ili kolicinom vremena provedenim na datom pdf-u
ili avatarom ili nick-om.... sve i svasta a sadrzaj posta tek negdje na kraju liste

Шта је теби? :dontunderstand::dontunderstand:
Одакле си ово извукла?
Признај да си се окомила на мене само да би тему направила занимљивом... ;)

П.С. Ја аватаре не видим, искључена ми је та опција!
 
Шта је теби? :dontunderstand::dontunderstand:
Одакле си ово извукла?
Признај да си се окомила на мене само да би тему направила занимљивом... ;)

П.С. Ја аватаре не видим, искључена ми је та опција!
da znas da sam ponovo citala i moj i tvoj prosli post da vidim o cemu pricas :lol:
... kakvo okomljavanje, podsjetio me tvoj komentar o svojim prvim postovima na uobicajno ponasanje ljudi prema novoj osobi
pogotovo ako pise duge postove pa ih nije volja citat

'esi na iglama u zadnje vrijeme.... :p
 
da znas da sam ponovo citala i moj i tvoj prosli post da vidim o cemu pricas :lol:
... kakvo okomljavanje, podsjetio me tvoj komentar o svojim prvim postovima na uobicajno ponasanje ljudi prema novoj osobi
pogotovo ako pise duge postove pa ih nije volja citat

'esi na iglama u zadnje vrijeme.... :p

Сори, ја мислила да се мени обраћаш!

А знаш зашто сам на иглама, видела си шта раде ,,тамо'' ;);)
О.К. драго ми је да решисмо! :zag:
 
forum na krstarici pratim stvarno dugo...na poslu, kad imam nemam sta da radim, kod kuce, kad sam sama...kad imam neki problem, dilemu,kad mi treba inspiracija, ili samo da ubijem vreme.neke od forumasa kao da poznjem licno...
citam komentare, pratim teme sa strane, ali ne ucestvujem, tj. nisam do skoro :)
sve kao hocu da napisem nesto...i cak otkucam...a onda se zapitam koga se tice sta ja mislim na tu temu i kao da ce neko da prihvati moj savet- i onda sve obrisem.
zanima me da li ima jos takvih zena..koje samo sa strane citaju i ne ucestvuju u diskusiji...da li su takve samo po pitanju foruma ili se tako ponasaju i u zivotu. mozda ce ih ovo podstaci da se jave :)
eto, ja sam pocela da saljem svoje komentare posle jednog dogadjaja koji me je vrlo iznervirao...kad sam resila da promenim svoj pristup tom problemu...pa kad sad razmisljam o tome, kao da mi komentari koje ostavljam na forumu daju snagu da ih kazem i u javnosti...

Stavila sam temu u podforum zene zato sto mi se cini da da je ovo vise zenska osobina
Sta vi mislite o svemu tome?

nadam se da vam tema nece biti glupa :rumenko:
:bye:


Dobrodosla ,

tema ti je na odlicnom mestu .....i opstace jos dugo ...ali nesto mi se slabo cini da si dugo tu pre postovanja cim nisi primetila ....

nego dobro i ja sam tako citala Geru ......
 
forum na krstarici pratim stvarno dugo...na poslu, kad imam nemam sta da radim, kod kuce, kad sam sama...kad imam neki problem, dilemu,kad mi treba inspiracija, ili samo da ubijem vreme.neke od forumasa kao da poznjem licno...
citam komentare, pratim teme sa strane, ali ne ucestvujem, tj. nisam do skoro :)
sve kao hocu da napisem nesto...i cak otkucam...a onda se zapitam koga se tice sta ja mislim na tu temu i kao da ce neko da prihvati moj savet- i onda sve obrisem.
zanima me da li ima jos takvih zena..koje samo sa strane citaju i ne ucestvuju u diskusiji...da li su takve samo po pitanju foruma ili se tako ponasaju i u zivotu. mozda ce ih ovo podstaci da se jave :)
eto, ja sam pocela da saljem svoje komentare posle jednog dogadjaja koji me je vrlo iznervirao...kad sam resila da promenim svoj pristup tom problemu...pa kad sad razmisljam o tome, kao da mi komentari koje ostavljam na forumu daju snagu da ih kazem i u javnosti...

Stavila sam temu u podforum zene zato sto mi se cini da da je ovo vise zenska osobina
Sta vi mislite o svemu tome?

nadam se da vam tema nece biti glupa :rumenko:
:bye:

Upoznao sam svojevremeno ovde
jednu citacicu foruma
iskljucivu citacicu

Danas mislim
da je to jedna od najpametnijih i najlepsih
stvari
koja mi se dogodila na ovom forumu

pa i u zivotu
uopste
 
ja znam jednu citacicu,a ona misli da ja ne znam
prepoznala me pritom
i stampa moje postove,pa deli familiji:super:
kakva krava:mrgreen:
inace,kad sam videla forum prvi put sam pomislila "nemaju druga posla?" to je bilo na pdf posao
drugi put sam otisla na ljis i morala sam odmah da se registrujem da kazem koju:mrgreen:
naravno,prvi postovi su nesigurni,ispipavas teren
medjutim ni u jednom momentu nisam mogla da citam a da cutim
 

Back
Top