CIPELE

Hvala svima na iskrenim cestitkama,kao i mom prijatelju i profesoru Slobi ( alias Anaboj )
koji me je i ubedio da Vam se pridruzim.

Narednu temu cu postaviti u toku dana.
 
Hvala svima na iskrenim cestitkama,kao i mom prijatelju i profesoru Slobi ( alias Anaboj )
koji me je i ubedio da Vam se pridruzim.

Narednu temu cu postaviti u toku dana.
E toomy, laknulo mi što si se pojavio. :D Baš me je brinulo što nisi glasao. Još jednom čestitke. :D Svaka čast. + zaboravih da kažem: Dobrodošao! :D

bug.gif
 
Za fotku koja je treća po broju glasova sam bila ubijeđena da je fibina...
Čestitam na pobjedi, odlične fotografije.

Iju, tek sad sam vidjela da ciciban ima isti kometar! :lol: Ipak ima nešto u tome. ;)
 
Za fotku koja je treća po broju glasova sam bila ubijeđena da je fibina...
Čestitam na pobjedi, odlične fotografije.

Iju, tek sad sam vidjela da ciciban ima isti kometar! :lol: Ipak ima nešto u tome. ;)

Ima ima mora da ima , ako se uzdamo uz profesora onda to znaci da je na povidku ( neznam dali se kaze povidak ) jos jedan majstor :)
 
Hi hi ja sam mislila da je od anaboja.

isto. ali nkako drugacija nego inace... a ona druga anabojeva me je podsetila na milinu sa dve boje, pa sam pomislila da nije njena... btw mili dobre su ti sepia cokule samo malo previse kropovane, fali mi malo...kao da su ugurane pa ne dolaze toliko do izrazaja.
 
btw mili dobre su ti sepia cokule samo malo previse kropovane, fali mi malo...kao da su ugurane pa ne dolaze toliko do izrazaja.

Слика није кропована, таква је каква је, настала је у првом покушају само сам дала рам. Иначе, нисам хтела да постављам класично целе ципеле, јер су то малтене сви урадили, хтела сам да буде некако "другачија", ако ме разумеш.
 

Back
Top