Quantcast

Cinjenice Tadicevih istomisljenika

Montezuma

Primećen član
Poruka
710
Evo ja da opovrgnem.

1.Pa sad i ne vidimsta je to popravljeno.I dalje neki politicari u svetu pljuju i rade protiv Srbije
2.Ovo je glupo i komentarisati
3.Ovo je tek smejurija.Pa taj covek je zajedno sa svojim pajtasima poceo da urusava ekonomiju zemlje kada su Nikolica izabrali za predsednika skupstine a slicne stvari a verujem i gore ce uraditi ako pukne na izborima za predsednika.Covek koji deli gradjane Srbije na one prvog i drugog reda poslednje sto radi jeste da stavlja interese svoje stranke iza drzavnih interesa
4.Kog je on to stranog investitora doveo?
5.Hahahahaaaa!!!! E ovo je vrh.Jel zna Boki sta tebe tisti i sta raduje.Jel si bio kod njega da te utesi nekada a? :D:D:D
1. Popravio je odnose koje su imali prethodnici predsednici Srbije sa svetskim politicarima...nepostoji iko na svetskoj politickoj sceni sa kojim nije razgovarao ili kod kog ne moze da ode ili doceka...a seti se da su Miulutinovic i Milosevic imali samo par susreta sa drugim predsednicima...i to uglavnom u vojnim bazama...
2. Popravio imidz Srbije...pa imidz Srbije je bio katastrofa, vecina ljudi misli da smo neka banana drzava, gde ljudi umiru od kolere i ne znam ni ja cega, koja je vrsila genocid i sl [ne ulazimo ko je vise kriv za taj stvoreni imidz, Srbija ili svet]...a onda se pojavi predsednik te drzave kao normalan, ugladjen, fin, kulturan jasan, glasan, posten covek...
3. Pa za moj ukus je vise nego spreman za kompromis, i to najvise na stetu sebe i svoje stranke...kazes deli gradjane na prvi i drugi red... :D ...a jel tebi on nesto naudio u drugom redu...sem sto zeli da ti ucini zivot boljim, iako se opires...
4. Drexler Maier u Zrenjaninu ...npr
5. E jesi bukvalista...pa uporedi u kom svetu zive Tadic, Kostunica, Nikolic, Ceda...i u kom svetu si ziveli Milosevic, Seselj...i videces da Tadic ima ubedljivo najrealnije poglede na stvarnost, i najvise kontakta sa gradjanima...

José Luis Torrente

Ističe se
U karantinu
Poruka
2.477
1. Popravio je odnose koje su imali prethodnici predsednici Srbije sa svetskim politicarima...nepostoji iko na svetskoj politickoj sceni sa kojim nije razgovarao ili kod kog ne moze da ode ili doceka...a seti se da su Miulutinovic i Milosevic imali samo par susreta sa drugim predsednicima...i to uglavnom u vojnim bazama...
2. Popravio imidz Srbije...pa imidz Srbije je bio katastrofa, vecina ljudi misli da smo neka banana drzava, gde ljudi umiru od kolere i ne znam ni ja cega, koja je vrsila genocid i sl [ne ulazimo ko je vise kriv za taj stvoreni imidz, Srbija ili svet]...a onda se pojavi predsednik te drzave kao normalan, ugladjen, fin, kulturan jasan, glasan, posten covek...
3. Pa za moj ukus je vise nego spreman za kompromis, i to najvise na stetu sebe i svoje stranke...kazes deli gradjane na prvi i drugi red... :D ...a jel tebi on nesto naudio u drugom redu...sem sto zeli da ti ucini zivot boljim, iako se opires...
4. Drexler Maier u Zrenjaninu ...npr
5. E jesi bukvalista...pa uporedi u kom svetu zive Tadic, Kostunica, Nikolic, Ceda...i u kom svetu si ziveli Milosevic, Seselj...i videces da Tadic ima ubedljivo najrealnije poglede na stvarnost, i najvise kontakta sa gradjanima...
1. -
2. O Srbiji i dalje svi misle da je banana drzavica (sto i jeste) i sve najgore o njoj jedino oni koji su imali prilike da dodju ovde ili imaju nekog prijatelja koji je bio u Srbiji ili je iz Srbije znaju realnije stanje a ostali misle o Srbiji isto ono sto su mislili i kad je Sloba vladao
3Spreman je na kompromis samo kada su fotelje u pitanju i tu ne vidim neku koris za gradjane vec iskljucivo za DS. Ovo je izjava dana:Tadic bi da mi ucini zivot boljim a ja se opirem .Neverujem!!!!!!!!!!!
4.Ako drzava da firmama dobre uslove za poslovanje one ce dolaziti i ulagati u Srbiju bez obzira ko vlada.Eto ti kine koju optuzuju za nepostovanje ljudskih prava,tamo je jos komunizam...i jos milion stvari pa se otimaju ko ce pre da ulozi.
5. Koje poglede na stvarnost ima Tadic najrealnije.
Ulazak u Evropu obezbedice nam vece plate,bolji standard,jeftiniju i bolju zdravstvenu zastitu......itd. Covek koji to izvali ima realniji pogled na svet. Idi pitaj nekog Poljaka da li mu je EU to obezbedila.Pa vecina Poljaka gleda kako da zapali iz te Poljske.Engleska ih je puna. Ovo sto je tadic naveo da cemo imati kad udjemo u EU mozemo samo imati ako nam zemlju budu vodili pametni ljudi,koji znaju sta rade,koji ne gledaju samo na to kako da se nakradu i obezbede to isto svojim kumovima i prijateljima......
Do ovih izbora za Tadica sam smatrao da pojma nema sa politikom i da nije cak ni prosecnih mogucnosti kad je politika u pitanju ali da u sustini nije los covek.Ova kampanja koju je imao i koju trenutno ima me je navela da promenim ka negativnom i ovo sto sam o njemu kao coveku pozitivno mislio.Izgleda je covek generalno jedna velika nula kao i vecina politicara.

Montezuma

Primećen član
Poruka
710
e ybg...
...u jednom tekstu sam rekao da ne vredi raspravljati se sa ljudima koji imaju potpuno drugaciju percepciju od tebe...i dzaba...opet sa uleteo...
ma poenta je...da bi smo se ti i ja uopste raspravljali mora da postoji neka dodirna tacka izmedju nasih misljenja, a nje ocigledno nema...

...niti cu ja ubediti tebe da je tadic bio dobar predsednik, da je radio dobro one stvari koje su u njegovoj nadleznosti...niti ces ti mene ubediti da je on nula od coveka...

inace, moje generalno misljenje je:
- oni koji kazu da je sada dobro, da se ok zivi...lazu i kompletni su idi o ti
- oni koji kazu da se bolje zivelo za vreme '90, ili su ratni profiteri [benzin, marke...] ili umno oboleli
- Tadic je po meni radio solidno, nije extra, a daleko je od loseg...
- i covek sklon lapsusima, tacnije lupanju gluposti, nije ni za predsednika kucnog saveta a kamoli za predsednika drzave...pazi bre onaj Toma odvali nesto, i nakon pola godine skonta da se zybo, i kaze pa ja sam se salio... :D

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.