CILJ

Ja nisam bludnik,imam svoju zenu koju volim i potpuno sam zadovoljan i ispunjen.Nisam ja kriv sto ovde ima likova koji su bolesno ljubomorni.Sad ce se prepoznati i osuce ponovo neku paljbu po meni.No,to je njihov zivot koji sami sebi zagorcavaju.Mozda su nesigurni u sebe i imaju potrebu za samodokazivanjem?Ima svoju devojku i trebao bi da se smiri.Niko ga ne ugrozava,a najmanje ja.
 
Pozdrav svima. Upravo sam procitala ovu vasu celokupnu diskusiju, i iznenadjena sam da ste izostavili jednu bitnu stvar - kako izleciti svoj zivot. Svi smo usmereni na banalnosti i trivijalnosti, i raspravlja se (ne vidim diskusiju) o stvarima koje nam olaksavaju zivot. A da li ste se zapitali STA vam ISPUNJAVA isti? Sto ne poradite na tome?
:lol: Nadam se da ovo pitanje nece u okviru ove teme izazvati odgovore u smislu 'turi klupce u rupce i sve ce biti ispunjeno'. :shock:
 
zainteresovana:
Pozdrav svima. Upravo sam procitala ovu vasu celokupnu diskusiju, i iznenadjena sam da ste izostavili jednu bitnu stvar - kako izleciti svoj zivot. Svi smo usmereni na banalnosti i trivijalnosti, i raspravlja se (ne vidim diskusiju) o stvarima koje nam olaksavaju zivot. A da li ste se zapitali STA vam ISPUNJAVA isti? Sto ne poradite na tome?
:lol: Nadam se da ovo pitanje nece u okviru ove teme izazvati odgovore u smislu 'turi klupce u rupce i sve ce biti ispunjeno'. :shock:
Pozdrav i tebi zainteresovana!Mogla bi da nam svima licno pomognes!Dakle,objasni nam :
1)Od cega je bolestan celokupan nas zivot i kako ga izleciti?
2)Sta nam ispunjava zivot,ili sta bi zaista trebalo da ga ispuni?
Dakle,zainteresovana,molim te : odgovori !
 
E, pa, dragi Hektore :D
ti si jedan mnogo ogorcen lik. Pun si gorcine. :cry: Zasto?
Ti bi za pocetak moga da se oslobodis te kiselosti (citaj-cinizma).Tako sto bi, mozda, mogao da prestanes da napadas (omalovazavas) svakog sagovornika u startu. Pokusaj da pustis u svoje srce i tudj glas. To sto se tice licnog odgovora tebi. :D
A u globalu...Svi smo mi razliciti, i u tome je lepota zivljenja. Treba da ucimo jedni od drugih. Nema opstih pravila - samo biti otvoren i prijemciv prema svemu sto zivot donosi, jer to je nas zivot, jedan, jedini, kao i prema ljudima koji prolaze kroz njega.
Carobni stapic smo mi sami.
 
Draga "zainteresovana",olako postavljas dijagnoze.Ja sam samo nastavio pravcem kojim si ti posla u svom postu.Niti sam ogorcen,niti cinik.Zaista se cudim odakle takve kvalifikacije.Hteo sam da ti dam prostora da se filosofski iskazes i nista vise.I jos nesto:bio sam dobronameran a ne cinican,to mi je strano.Srecan ti pocetak na forumu !
 
Hektor:
Draga "zainteresovana",olako postavljas dijagnoze.Ja sam samo nastavio pravcem kojim si ti posla u svom postu.Niti sam ogorcen,niti cinik.Zaista se cudim odakle takve kvalifikacije.Hteo sam da ti dam prostora da se filosofski iskazes i nista vise.I jos nesto:bio sam dobronameran a ne cinican,to mi je strano.Srecan ti pocetak na forumu !
Dragi Hektor, forum nije licna diskusija izmedju dvoje zainteresovanih.
A ono sto sam htela reci jeste upravo to da ne treba da idemo za onim sto nam neko drugi postavi, vec svoj put biramo sami. :lol:
...Nekima je stvarno tesko da snose odgovornost za svoje odluke... :D
 
...Jesu sredstva. Moram pazljivo da odaberem sredstva pomocu kojih cu da dodjem do svog cilja. Vrrlo pazljivo. I vrlo brzo.
Pozdrav makijavelistima
 
MUDRICA:
Imate li neki zivotni cilj, nesto sto ste zacrtali sebi da morate da uradite u zivotu?

Da kupim "treće oko" i pročitam najnovija tumačenja mnogih "mudrosti" (maloumnosti, al taki nam narod) koje se posle prosipaju po forumu od strane одабраних

Ako mi ne obrišu bar neki post, onda ništa nisam uradio

da stalno imam da jedem
 
Sve sto pocnem da radim mi je zivotni cilj,jer je covek koji odustaje najbednija ziva tvorevina i vredi otprilike koliko i crknuta buba-svaba-moze da se lepo raspadne i djubri zemlju :x Medjutim,postizanje cilja se moze odloziti,a ako se desi da izmedju 2 cilja moram izabrati 1(kao sto je izgleda sad slucaj,ali da vas ne smaram),onda je to...KOMPLIKOVANO i ne znam sta da kazem :oops:
Toliko :wink:
 

Back
Top