ČIJI SI TI ĆALE .....

Bolja Srbija

Ističe se
Poruka
2.378
Juče je Srđan Đoković ( otac tenisera Novaka) ...uzeo sebi za pravo da komentariše uređenje u našem teniskom savezu da poziva na promene da kritikuje aktuelnu organizaciju za navodnu propast klubova teniskih i po njemu nazadovanje u našem tenisu ......

To su naravno preneli gotovo svi mediji a meni je jedna stvar veoma ZANIMLJIVA .... po kom osnovu on komentariše to što komentariše i poziva na bilo šta ..... KO JE SRĐAN ĐOKOVIĆ ??? NEČIJI ĆALE?

A zašto je ovo politička tema ....? Zato što je dotični preključe viđen na skupštini SPS-a......

DA LI JE DANAS DOVOLJNO DA SE NEKO POJAVI NA SKUPŠTINI SPS-A , BUDE NEČIJI OTAC PA DA STEKNE PRAVO DA PREUREĐUJE POJEDNINE SPORTSKE SAVEZE?????


Svaka čast Novaku za sve što je uradio i za sebe i za reprezentaciju Srbije ... sjajan je teniser , sjajan je momak , pravi šampion ....ali to ne znači da je njegov tata stekao status "REFORMATORA" sportskih saveza u Srbiji ...

Da se razumemo , nemam pojma u kakov je stanju naš teniski savez i da li su potrebne reforme i ne želim da to bude ovde tema .... samo se pitam ...

KAKVE VEZE SA TOM PRIČOM IMA SRĐAN ĐOKOVIĆ .....???
 
Nije to njemu prvi gaf...
Pravio je on budalu od sebe i na
otvorenoj sceni....
Setite se kad je onomad u finalu
nekog "mastersa" iz prve lože
pokazao "srednjak" Federeru....
Zbog njegovih nesmotrenih izjava i ispada
Novak se počesto izvinjava javnosti
i kolegama....
čovek je,prosto,"netačan".....
 
Србија је земља зрела за војни удар и једног генерала Франка на челу државе...да се после лепо врати монархија, или да се уведе режим као у турској ататурк што је одредио..да војска чува државу од политичара...
 
Juče je Srđan Đoković ( otac tenisera Novaka) ...uzeo sebi za pravo da komentariše uređenje u našem teniskom savezu da poziva na promene da kritikuje aktuelnu organizaciju za navodnu propast klubova teniskih i po njemu nazadovanje u našem tenisu ......

To su naravno preneli gotovo svi mediji a meni je jedna stvar veoma ZANIMLJIVA .... po kom osnovu on komentariše to što komentariše i poziva na bilo šta ..... KO JE SRĐAN ĐOKOVIĆ ??? NEČIJI ĆALE?

A zašto je ovo politička tema ....? Zato što je dotični preključe viđen na skupštini SPS-a......

DA LI JE DANAS DOVOLJNO DA SE NEKO POJAVI NA SKUPŠTINI SPS-A , BUDE NEČIJI OTAC PA DA STEKNE PRAVO DA PREUREĐUJE POJEDNINE SPORTSKE SAVEZE?????


Svaka čast Novaku za sve što je uradio i za sebe i za reprezentaciju Srbije ... sjajan je teniser , sjajan je momak , pravi šampion ....ali to ne znači da je njegov tata stekao status "REFORMATORA" sportskih saveza u Srbiji ...

Da se razumemo , nemam pojma u kakov je stanju naš teniski savez i da li su potrebne reforme i ne želim da to bude ovde tema .... samo se pitam ...

KAKVE VEZE SA TOM PRIČOM IMA SRĐAN ĐOKOVIĆ .....???

Pa verovatno ima veze zbog toga sto teniski savez ne radi nista i sto za uspeh ovaj koji je ostvaren su iskljucivo zasluzni teniseri i njihove porodice a zasluga teniskog saveza je skoro 0
 
Србија је земља зрела за војни удар и једног генерала Франка на челу државе...да се после лепо врати монархија, или да се уведе режим као у турској ататурк што је одредио..да војска чува државу од политичара...

Bolje Pinočea....!!!
I taj kad zasedne ne ide ni da piša.....
 
А за шта су то заслужне породице тенисера?
За милионске уговоре, па би се сада играли и политичара!

Kojih politicara?? Sport i politika treba da su odvojeni.

Recimo taj Srdjan Djokovic....on je sam ulagao u svog sina,cimao se itd.....postigao je cilj.....dete mu je sad vrhunski teniser i milioner.....

Sa druge strane imas teniski savez Srbije koji ocigledno ne radi nista ......i sa tim su se slozili svi teniseri a i trener reprezentacije Obradovic.
Oni hoce da se to promeni i da teniski savez radi nesto....
 
Србија је земља зрела за војни удар и једног генерала Франка на челу државе...да се после лепо врати монархија, или да се уведе режим као у турској ататурк што је одредио..да војска чува државу од политичара...

Prijatelju ...čitaj polako --- PROMAŠIO SI TEMU .....
 
Lično me,tu sam u manjini nerv ira sav taj bes kako prilikom proslavljanje pobede naših sportista ''najbolji u univerzumu'' tako ***** majke prilikom njihovog poraza...Oni pre svega igraju za sebe i za pare,pa tek na drugom mestu za otadžbinu.

Ma te pare koje eventualno dobiju igrajuci za Srbiju su smesne . Vise bi im se isplatilo na neki turnir da odu u to vreme.

Ali ako sam ja recimo cale nekog tenisera.....i drzava mi nije dala nista a ni tom mom detetu....a zatim to dete igra za reprezentaciju Srbije drzave koja mu nije dala nista ali ipak igra zato sto je to njegova zemlja....on bi tu mogao da se povredi, moze da malo pobrka neki ritam i formu pred neki bitan turnir.....itd..itd...

E onda bi ja kao cale tog tenisera ocekivao da i oni koji rade u teniskom savezu Srbije a kojima je Srbija dala nesto ( debele plate u savezu ) da oni rade nesto a ne da samo sede i trpaju lovu u dzepove.
 
Pa verovatno ima veze zbog toga sto teniski savez ne radi nista i sto za uspeh ovaj koji je ostvaren su iskljucivo zasluzni teniseri i njihove porodice a zasluga teniskog saveza je skoro 0

Pa jel ga terao neko da finansira svog sina??? Drugo što se nije oglasio VIKTOROV OTAC ili JANKOV ....

Pa da bude ... OČEVI NAŠIH TENISERA SAOPŠTAVAJU ..... da vidimo i taj CIRKUS ..... ne oglasio se SPS-ov SKUPŠTINAR
 
Pa jel ga terao neko da finansira svog sina??? Drugo što se nije oglasio VIKTOROV OTAC ili JANKOV ....

Pa da bude ... OČEVI NAŠIH TENISERA SAOPŠTAVAJU ..... da vidimo i taj CIRKUS ..... ne oglasio se SPS-ov SKUPŠTINAR

Pa njihovi ocevi su manje ambiciozni. Eto ti Djokovici su ATP turnir u BGD-u pokrenuli..i rade jos dosta toga.....ocevi ove druge dvojice ne rade nista u tom smislu.
Ali nema sta oni da se oglase kad su i ovako Viktor i Janko podrzali to sto Djokovic prica.
 
Kojih politicara?? Sport i politika treba da su odvojeni.

Recimo taj Srdjan Djokovic....on je sam ulagao u svog sina,cimao se itd.....postigao je cilj.....dete mu je sad vrhunski teniser i milioner.....

Sa druge strane imas teniski savez Srbije koji ocigledno ne radi nista ......i sa tim su se slozili svi teniseri a i trener reprezentacije Obradovic.
Oni hoce da se to promeni i da teniski savez radi nesto....


Da da ... SRĐAN ĐOKOVIĆ SE SEDEĆI NA IZBORNOJ SKUPŠTINI SPS-a ZALAŽE DA SPORT I POLITIKA BUDU ODVOJENI .... nije nego ...
 

Back
Top