Chivalry I Total War (RTW multiplejer kampanja)

Vasilefs

Aktivan član
Poruka
1.369
Za ucestvovanje u kampanji potrebno je imati instaliran Rome Total War (1.5 verziju)

Zatim potrebno je instalirati Chivalry I Total war(verzija 1.051),DOWNLOAD link za ovaj mod:

http://www.filefront.com/14592867/ChivalryTW_v1_051.zip/

Zatim instalirati Chivalry TW PATCH 1.07

http://www.twcenter.net/forums/downloads.php?do=file&id=2922

Takodje bice potreban Multiplejer skript koji cu okaciti na temu kad se prijavi dovoljan broj igraca.

Dostupne Frakcije:

ctw11mapmain.jpg

Evropa 1072 Godina!
1. Regnum Franciae
2. Regnum Angliae
3. Sacrum Imperium Romanum
4. Regnum Daniae
5. Magnus Ducatus Poloniae
6. Regnum Ungariae
7. Regnum Castiliae
8. Corona Aragonae
9. Regnum Siciliae
10. al-Murabitun
11. al-Fatimiyyun
12. al-Salajiqa
13. Basileia ton Rhomaion
14. Kievskaya Velikiy Kniazhestvo
15. al_Salajiqa al-Rum
16. Principatus Armeniae de Cilicia
17. Desht-i Quipcaq
18. Ducatus Bohemiae
19. al-Ziri
20. Comune di Pisa


Igranje multiplejer kampanje funkcionise ovako

Posto za RTW multiplejer kampanja nije planirana od strane kreatora igre,koristi se ovaj skript.

Nacin aktiviranja SKRIPTA,kada LOAD-ujete igru pritisnite F-1,zatim kliknite na ? (slika 1) ,zatim ce se prikazati "ADVISOR",onda kliknite na "SHOW ME HOW" (slika 2),zatim odigrate svoj red i kad zavrsite kliknite "END TURN" i pojavice vam se prikaz da je igra snimljena (slika 3).Zatim pritisnite "ESC" pa izaberite "SAVE GAME" ,novi SEJV nazovite imenom Fakcije koja sledi posle vase Fakcije(npr MACEDON) i kliknite "SAVE" (slika 4).Tada izadjete iz igre i SEJV UPLOAD-ujete ovde na krstaricu i obavestite sledeceg igraca da je njegov red.

Posto diplomatija ne moze da funkcionise na principu kao sto funkcionise u M2TW multiplejer kampanji,ubacen je jos jedan SKRIPT koji se zove "FORCE DIPLOMACY" , ovaj skript ce biti koriscen kada se vrse diplomatski dogovori izmedju fakcija koje kontrolisu igraci(skript se ne sme koristiti za pregovore izmedju igraca i AI fakcija).
Skript funkcionise na sledeci nacin(prethodno se dogovorite preko privatnih poruka sa igracem kom ce te dati neku ponudu i vidite da li prihvata,ako prihvati aktivirate skript).Sa diplomatom otvorite "DIPLOMACY SCREEN"(sa fakcijom kontrolisanom od strane drugog igraca) date vasu diplomatsku ponudu(da bi skript funkcionisao mora postojati i zahtev za nesto i ponuda,pogledati na slici Diplomatija 1) kliknete na ? ,izaci ce "ADVISOR" kliknite na "SHOW ME HOW" i onda kliknite na "OFFER" (sve prikazano na slici Diplomatija 1.Tada ce AI(fakcija od nekog od igraca) da prihvati vasu ponudu.

Slika 1:
attachment.php
Slika 2:
attachment.php
Slika 3:
attachment.php
Slika 4:
attachment.php
Slika 5:
attachment.php

U RTW multiplejer kampanji ne postoji nacin da se zabrani otvaranje KONZOLE,tako da je najstroze zabranjeno da neko ukucava bilo kakve sifre preko iste.
Ukoliko neko bude koristio CHEAT automacki ce biti izbacen iz kampanje

Takodje ne postoji nacin da se SEJV zakljuca(kao sto je to slucaj u M2TW) i zato molim igrace da ne DOWNLOAD-uju sejv od nekog drugog igraca

To su ukratko pravila,postujte ih ili nemojte ni da ucestvujete ako planirate da krsite neko od navedenih.

Ukoliko neko ima neko pitanje neka pita odgovoricu!
 
Poslednja izmena:
Ma bre nemam ideju koga da uzmem, nikad nisam igrao mod, a tek treba da ga skinem :)
A nisam ni odlucio da li da ucestvujem :D

Ja sam ovih dana skinuo mod i mogu ti reci da je dobar,osvajanje ide znatno sporije nego u vecini RTW modova i mislim da bi se mod trebao dobro pokazati u miltiplejer kampanji.
A imas 20 igrivih frakcija,nemoguce da nijedna nije po tvom ukusu?
 
Ok, posto nema drugih ideja, predlazem VANILU.
Posto nas je samo trojica, bila bi fora da svaki uzme po jednu rimsku porodicu.
Sta kazete?

P. S. Ja bih u tom slucaju uzeo Brute (Jule ne mogu iz moralnih razloga z:lol:)

Sto se mene tice mozemo,gazicemo AI do pocetka Rimskog gradjanskog rata a onda cemo se razracunati medjusobno.
I s' obzirom da nas je trojica imacemo brzu kampanju!
 
Ako nece Anceloti, glupo da igramo 1na1

Anceloti je danas diplomirao na fakultetu,verovatno nije ni imao vremena da pregleda forum ovih dana,mislim da je zainteresovan da ucestvuje.

, ionako od petka igram EB sa Arvernima.
P. S. Moze neki savet po tom pitanju, igram vh/vh? z;)

Na VH/VH cest tesko nesto uraditi,jer Arvarenis su okruzeni sa previse neprijatelja da bi se bitke igrale na VH(AI dobija enormne bonuse)
 
ionako od petka igram EB sa Arvernima.
P. S. Moze neki savet po tom pitanju, igram vh/vh? z;)
Ti nisi normalan! z:D Preporucena tezina je normal za bitke a VH za kampanju, mada i to zavisi od frakcije do frakcije. Elem moral i parametri jedinica su tako izbalansirani da povecavanjem tezine dovodi do toga da se ceta najgoreg olosa drzi pola sata protiv najboljih jedinica.
Anceloti je danas diplomirao na fakultetu,verovatno nije ni imao vremena da pregleda forum ovih dana,mislim da je zainteresovan da ucestvuje
Jes, zavrsismo i to cudo z:)
Da zainteresovan sam da igram, doduse i ja igram EB samo sa Rimom, pa ce mi ovaj prvi deo sibanja sa Ai-jem mozda malo tesko pasti z:p
 
Ti nisi normalan! z:D Preporucena tezina je normal za bitke a VH za kampanju, mada i to zavisi od frakcije do frakcije. Elem moral i parametri jedinica su tako izbalansirani da povecavanjem tezine dovodi do toga da se ceta najgoreg olosa drzi pola sata protiv najboljih jedinica.

Jes, zavrsismo i to cudo z:)
Da zainteresovan sam da igram, doduse i ja igram EB samo sa Rimom, pa ce mi ovaj prvi deo sibanja sa Ai-jem mozda malo tesko pasti z:p

E, i za Vercingetorixa se mislilo da nije normalan kd se pobunio pretiv Cezara, kad ono... ujedini kompletan narod i pobi Cezaru pola vojske.
Jel ima neko ideju kako da idem u ekspanziju, ja sam mislio da prvo uzmem prestonicu Eduima, Bibracte, proverio sam, ici ce rusenje zidova odozdo, pa nece biti problema.
E sad, drugi njihov grad ce pasti malo teze (Cenabum) ali racunam da ce slingeri da im pobiju pola vojske, drugu polovinu cu lako.
Dalje sam planirao da macem ujedinim celu Galiju oslanjajuci se prevashodno na slingere i da ucvrstim granice, a onda da se istorija ponovi - da malo napravim vatromet u Rimu z:lol:
Ovo je ambiciozno, ali mislim da je izvodljivo.
Sta vi mislite, svaki savet je dobrodosao

Anceloti cestitam, treba da castis z:D
 

Back
Top