Chelsea FC

Prvo smesno je koliko ste zli jezici-drugo i dalje navijam kao i pre za Chelsea-dal tonuo il ne brod kapetan ce uvek biti na njemu :P Trece nastavljam da navijam za Chelsea ma gde bio na tabeli - inace jos nista nije gotovo ima jos cela polusezona da se igra-p.s.brani nam treci golman i crveni kartoni i 4:4 je dobar rezultat.

I za kraj zao mi je sto cu ovo reci uskoro idem sa krstarice - znam da nekima necu nedostajati :P ali previse se nerviram a i gubim vreme objasnjavajuci nekim ljudima osnove IT kao i komentarisuci i svadjajuci se s klincima koji su ocigledno napravili invaziju na krstaricu i rade sta im je volja-neki moderatori su vec otisli ja idem takodje .... Kao i pricaonica ovaj forum se polako pretvara u neukus, nevaspitanost itd....aj da ne pljujem mnogo...svakom svoje-ko zeli ostace-narocito oni s debljim zivcima ....

Pozdrav svim Chelsea-jevcima bicu ovde mozda jos par sati - dan max.

NE ZABORAVITE DA NAVIJATE ZA PLAVCE !!!!
WITH PRIDE !!!!
 
Па добро, твој избор. Нисам навијач Челсија (као што знаш), али ћеш недостајати, и мени, а верујем, пре свега навијачицама. :-(

Немој узимати ствари за озбиљно на Крстарици, биће ти лакше, само опуштено, ја само са некима озбиљно причам, остало зезање, а имам их море на листи за игнорисање јер умеју једино да вређају.
 
Pozdrav Duke jbg-a, sto je mnogo mnogo je.Svi koji hoce da ostanu samnom u kontaktu da im posaljem link novog foruma na kom budem pa ako im se svidi da svrate nek posalju privatnu poruku s mail adresom il msn-om.
 
Prvo smesno je koliko ste zli jezici-drugo i dalje navijam kao i pre za Chelsea-dal tonuo il ne brod kapetan ce uvek biti na njemu :P Trece nastavljam da navijam za Chelsea ma gde bio na tabeli - inace jos nista nije gotovo ima jos cela polusezona da se igra-p.s.brani nam treci golman i crveni kartoni i 4:4 je dobar rezultat.

I za kraj zao mi je sto cu ovo reci uskoro idem sa krstarice - znam da nekima necu nedostajati :P ali previse se nerviram a i gubim vreme objasnjavajuci nekim ljudima osnove IT kao i komentarisuci i svadjajuci se s klincima koji su ocigledno napravili invaziju na krstaricu i rade sta im je volja-neki moderatori su vec otisli ja idem takodje .... Kao i pricaonica ovaj forum se polako pretvara u neukus, nevaspitanost itd....aj da ne pljujem mnogo...svakom svoje-ko zeli ostace-narocito oni s debljim zivcima ....

Pozdrav svim Chelsea-jevcima bicu ovde mozda jos par sati - dan max.

NE ZABORAVITE DA NAVIJATE ZA PLAVCE !!!!
WITH PRIDE !!!!

Ako to uradiš zbog tamo nekog onda bez uvrede i treba da odeš. Šta te briga šta se piše, imaš ignore na kraju krajeva :wink:
 
Pozdrav Duke jbg-a, sto je mnogo mnogo je.Svi koji hoce da ostanu samnom u kontaktu da im posaljem link novog foruma na kom budem pa ako im se svidi da svrate nek posalju privatnu poruku s mail adresom il msn-om.
Каже народ да паметнији попушта. Зато смо ту где и јесмо јер се будалама попушта. :-? :-(
 
Prvo smesno je koliko ste zli jezici-drugo i dalje navijam kao i pre za Chelsea-dal tonuo il ne brod kapetan ce uvek biti na njemu :P Trece nastavljam da navijam za Chelsea ma gde bio na tabeli - inace jos nista nije gotovo ima jos cela polusezona da se igra-p.s.brani nam treci golman i crveni kartoni i 4:4 je dobar rezultat.

I za kraj zao mi je sto cu ovo reci uskoro idem sa krstarice - znam da nekima necu nedostajati :P ali previse se nerviram a i gubim vreme objasnjavajuci nekim ljudima osnove IT kao i komentarisuci i svadjajuci se s klincima koji su ocigledno napravili invaziju na krstaricu i rade sta im je volja-neki moderatori su vec otisli ja idem takodje .... Kao i pricaonica ovaj forum se polako pretvara u neukus, nevaspitanost itd....aj da ne pljujem mnogo...svakom svoje-ko zeli ostace-narocito oni s debljim zivcima ....

Pozdrav svim Chelsea-jevcima bicu ovde mozda jos par sati - dan max.

NE ZABORAVITE DA NAVIJATE ZA PLAVCE !!!!
WITH PRIDE !!!!
IT nema veze sa Fudbalom, ali te potpuno razumem što hoćeš da ideš. Odavno vidim šta se dešava posebno u IT delu foruma, gde vlada prava invazija priučenih klinaca koji su u dodiru sa mišem doživeli električni orgazam. Ja sam mogao da odem i odlazio sam i da sam mogao onda sam sebe da skinem sa liste moderatora sigurno je da se ne bi vraćao. Ukupna situacija na forumu nije uopšte ružičasta, ali ću ostati još neko vreme da vidim kako se odvija situacija. Mogao sam da idem na 3-4 foruma gde su me čak pozivali preko privatne poruke da im se priključim i da batalim Krstaricu. Međutim opet nisam. Za odlazak ima vremena... Nema potrebe sad da ideš, sačekaj malo jer kao moderator vidim da ima nekih pomaka. Ako se sve izjalovi onda se zna šta je činiti.
 
E ajde sad svi idite... :cry: Sta je to sa vama? Znam da je nekada tj. vecim delom vremena nepodnosljivo ali jbg svugde je tako. Ovo je forum i ljudi su ovde iz razlicitih razloga : neki da bi se zezali i ubili vreme, drugi da bi nesto naucili ili resili neki problem, a treci da bi nervirali ostale korisnike i lecili komplekse. Ali ne treba poklanjati paznju ljudima koji je ne zasluzuju.

@rema Naravno da ces nam nedostajati :cry: i obavezno mi ostavi link tog novog foruma.
 
Jeko, problem je mnogo dublji nego što se vidi. Jer ne postoji volja od strane administratora da se reši situacija na forumu. Nešto se pokrenulo, ali ide toliko traljavo da će i ovo malo normalnih korisnika da pobegne glavom bez obzira.
Odosmo od teme, ali ovo je domino efekat koji je izazvao rema.
 
Jeko uopste nije svuda tako.
Administracija Krstarice se tako bezvoljno, tako tromo odnosi prema Krstarici da to nije normalno.
Sto rece FLUID problem je izuzetno dubok a kod Adinistartora Krstarice nema volje da se stvari pomere sa mrtve tacke.
NA zalost svi se spremamo da odemo sa Krstarice ako se nesto drasticno ne promeni. Ovde smo jos uvek vise zbog navike i ljudi koje smo upoznali i sa kojima smo ostvarili finu "online" saradnju, ali opet, navike su tu da bi se menjale.
 
rema ide...?pih,sta se sve desava dok ja nisam tu.
Ja ne mogu da kayem da nisam yadovoljna rezultatima...Protiv Blackburna igrali smo ocajno,a protiv Aston Ville odlicno.Utakmica je tekla pristojno,Ballack mi nikada nije smetao i dokayao se da ipak nije promasaj.Sem sto se stalno povrijedjuje.Sheva,dobar,da ako mu se povratilo samopouydanje...(ja sam i dalje ya njegovu prodaju).Lampard lose igra,mora da povrati svoju formu.Pizzarro je takodje zreo za prodaju,potpuno je beskoristan i neprecizan.
Pozdrav ljudi,ya tri dana idem u London,vidimo se 2 Januara,srecna vam Nova Godina i Bozicni praznici!
p.s. da nam trebaju pojacanja,tacno,Anelka nije lose rijesenje,sem sto je star,ali ja bih kupila Kejhila iy Evertona.Odlican je.
 
Bio je...ne debeli ofsajd,nego...Gejb Njuel ofsajd(obozavaoci HL-a ce znati zasto govorim ovo).
Ne kupuju utakmice sigurno.Mozda ih sudije favorizuju ali no no.U Premijer Ligi to se tesko moze dogoditi,mozda se namjesti jedna utakmica ali nemoguce je da se desi kao u Serii A.Vidis,Manchester U dobija penal na svakoj utakmici pa nema komentara.
@Alex, ponijela sam ja neke zalihe,sastajem se sa Romanom na aerodromu...:lol: ne moze coek da plati sam bice previse upecatljivo !

Cak i na sajtu Chelsea pise da je ofsajd.
 
Bio je...ne debeli ofsajd,nego...Gejb Njuel ofsajd(obozavaoci HL-a ce znati zasto govorim ovo).
Ne kupuju utakmice sigurno.Mozda ih sudije favorizuju ali no no.U Premijer Ligi to se tesko moze dogoditi,mozda se namjesti jedna utakmica ali nemoguce je da se desi kao u Serii A.Vidis,Manchester U dobija penal na svakoj utakmici pa nema komentara.
@Alex, ponijela sam ja neke zalihe,sastajem se sa Romanom na aerodromu...:lol: ne moze coek da plati sam bice previse upecatljivo !

Kako nema?
Najbolje je da platiš ti umesto njega, jer te tamo neće niko prepoznati(osim ako nisi na "wanted" listi :lol::lol::lol:
 

Back
Top