Chelsea FC

Tores konacno lici na Toresa kakav je bio u Liverpulu... Nadam se da ce ovako da nastavi.. Staridz odlican, Mata isto... Sto rece Walken, pucaju od samopouzdanja, sad cekamo LS da vidimo kako ce i sta ce biti... Nadam se da ce Luzi i Kejhil biti spremni, jer ako ne budu - nayebasmo tesko..
 
Teska utakmica,pored finala Lige sampiona jedna od najvaznijih utakmica sezone..Ako Celzi ne pobedi,tesko da moze ocekivati ulazak u ligu sampiona..

Nije mi jasno razmisljanje naseg trenera... Uopste.. Dobro, logicno da je osvajanje LS i FA kupa vazno, ali s obzirom da ne igramo u finalu protiv nekog slj tima nego protiv Bajerna, mislim da je tesko da siguramo 100%tno osvajanje... Da ne pominjem hendikep od par igraca koji ce utakmicu posmatrati sa klupe i rupu koja ce neminovno postojati u nasoj odbrani... Protiv Arsenala ubacio 2.tim, sada u prvom poluvremenu opet ubacio neke igrace kao da smo jedno 7 bodova ispred sleeceg tima, a ne da jurimo to 4.mesto koje nas vodi u Evropu... Ocajna igra..
 
protiv Arsenala je pogrijesio sto je to uradio,ali je bukvalno vjezbao taktiku pred Barselonu...(bunker). I protiv Njukasla vjerujem da tempira utakmicu sa Bajernom.
Inache, ove sezone nekako izgledamo mnogo blijedo.Razumljivo je to, ali Celzi nikada nije izgledao blijedo. Mi smo mashina i kad gubimo izgleda da se trudimo.Izgleda da to vise nije slucaj.
Ali bitnije je osvojiti FA Kup, nego osigurati prva chetiri u LS. Jos ako ce se igraci odmoriti pred LS...neka!Ne smije niko da nam se povrijedi, cetvorica bitnih su nam suspendovana. Ovako dobijemo trofej,Di Mateo ostaje (nije ni on naivan) i shansu da osvojimo LS. Inace...Luiz se oporavio .
 
Jeste li vi upuceni u to da osvajanjem LS imamo obezbijedjeno ucesce i naredne godine?!
LS je prioritet ljudi, trofej koji svaki navijac Chelsea-a zeli, kao i igraci. Zasluzili su to, ovo je poslednja sansa da Drogba, Terry, Lampard i ostali dodju do tog trofeja. Steta bi bila da zavrse karijere bez njega.
Plus to je najvaznija utakmica sezone, ili dobijamo sve, ili gubimo sve. Naravno da treba da odmara igrace, pogotovo sada kada je 4. mjesto izgubljeno. U finalu da se izvede najjaci sastav, da ostavi srce na terenu, i eto prilike da se sve nadoknadi. Dobijamo pehar LS i pravo na ucesce sledece godine.

I budite malo realni, mi nismo mogli nikako do 4. mjesta, Totenham ima dosta laksi raspored od nas. Pogledajte i Newcastle, ne bi me cudilo da uzmu koji bod City-ju.

I sta bi vi uradili na kraju? Batalili bi LS i FA, i sve snage bi usmjerili na PL i 4. mjesto, a znate da su sanse male? Igraju se 2 utakmice nedeljno, zestok tempo, igraci se umaraju, potrebne su rotacije, dakle, za nesto se moras odluciti, ili LS ili borba za 4. mjesto.
Realnija i bolja opcija je LS, to bi treablo da vam bude jasno...
 
Poslednja izmena:
Jeste li vi upuceni u to da osvajanjem LS imamo obezbijedjeno ucesce i naredne godine?!
LS je prioritet ljudi, trofej koji svaki navijac Chelsea-a zeli, kao i igraci. Zasluzili su to, ovo je poslednja sansa da Drogba, Terry, Lampard i ostali dodju do tog trofeja. Steta bi bila da zavrse karijere bez njega.
Plus to je najvaznija utakmica sezone, ili dobijamo sve, ili gubimo sve. Naravno da treba da odmara igrace, pogotovo sada kada je 4. mjesto izgubljeno. U finalu da se izvede najjaci sastav, da ostavi srce na terenu, i eto prilike da se sve nadoknadi. Dobijamo pehar LS i pravo na ucesce sledece godine.

I budite malo realni, mi nismo mogli nikako do 4. mjesta, Totenham ima dosta laksi raspored od nas. Pogledajte i Newcastle, ne bi me cudilo da uzmu koji bod City-ju.

I sta bi vi uradili na kraju? Batalili bi LS i FA, i sve snage bi usmjerili na PL i 4. mjesto, a znate da su sanse male? Igraju se 2 utakmice nedeljno, zestok tempo, igraci se umaraju, potrebne su rotacije, dakle, za nesto se moras odluciti, ili LS ili borba za 4. mjesto.
Realnija i bolja opcija je LS, to bi treablo da vam bude jasno...

Slazem se da je ovo poslednja prilika nekim igracima da osvoje taj trofej, ali ajde da gledamo malo dugorocnije i realnije - pobedili smo barsu, svaka cast, iskreno, moja najomiljenija pobeda.. Ali - 1) Barsa mora da ide iskljucivo kroz sredinu zato sto nema visoke igrace i nikda ne ide sa strane pa na centar sut.. To je jasno, i zato protiv barse bunker odlicno funkcionise. Plus, imaju vrlo sporu odbranu, tako da i kontra prolazi cim se prodje sredina. Bajern - ima brze igrace u odbrani, da ne pominjem sredinu. Ima visoke igrace, tako da mogu da priprete apsolutno sa bilo koje pozicije. Trece, igraju na svom terenu, kod njih nema nikakve nervoze, nece se braniti nego ce igrati kao protiv reala, napadace, napadace i na kraju ce probiti i bunker ako taktika bude ista kao protiv barse. To nece da prodje, nikako... Znaci, mora da se ide na sve ili nista. Napadacki, nikakvi autobusi, automobili, kamioni ispred gola. Plus, vrlo smo hendikepirani neigranjem nekih igraca, Bane i Teri kao kljucni. Recimo, najgori scenario - ne osvojimo tu LS, sta onda? Sledece godine, iskljucivo PR, i ova sezona ode u vodu... Ovako, da smo cetvrti, bar bi i sledece godine igrali u evropi..
 
Slazem se da je ovo poslednja prilika nekim igracima da osvoje taj trofej, ali ajde da gledamo malo dugorocnije i realnije - pobedili smo barsu, svaka cast, iskreno, moja najomiljenija pobeda.. Ali - 1) Barsa mora da ide iskljucivo kroz sredinu zato sto nema visoke igrace i nikda ne ide sa strane pa na centar sut.. To je jasno, i zato protiv barse bunker odlicno funkcionise. Plus, imaju vrlo sporu odbranu, tako da i kontra prolazi cim se prodje sredina. Bajern - ima brze igrace u odbrani, da ne pominjem sredinu. Ima visoke igrace, tako da mogu da priprete apsolutno sa bilo koje pozicije. Trece, igraju na svom terenu, kod njih nema nikakve nervoze, nece se braniti nego ce igrati kao protiv reala, napadace, napadace i na kraju ce probiti i bunker ako taktika bude ista kao protiv barse. To nece da prodje, nikako... Znaci, mora da se ide na sve ili nista. Napadacki, nikakvi autobusi, automobili, kamioni ispred gola. Plus, vrlo smo hendikepirani neigranjem nekih igraca, Bane i Teri kao kljucni. Recimo, najgori scenario - ne osvojimo tu LS, sta onda? Sledece godine, iskljucivo PR, i ova sezona ode u vodu... Ovako, da smo cetvrti, bar bi i sledece godine igrali u evropi..

Pa i sledeće godine ćete igrati u Evropi...LŠ ili LE, tek će da se vidi.
 
Pa i sledeće godine ćete igrati u Evropi...LŠ ili LE, tek će da se vidi.
Ali ako ostanemo 6. onda ne igramo u LS osim ako ne osvojimo trofej 19.maja... I to ne znam kako funkcionise, mislim da je 2005. donesen zakon da ako pobednik nije u prva 4, onda ne igra bez obzira na pobedu... Mozda i nije tacno, nisam sigurna... A koji timovi idu u LE? Kako se to gleda?
 

Back
Top