Chelsea FC

Arsenal 14 36
Chelsea 15 31
Man Utd 14 30
Man City 15 30
Liverpool 13 27
Portsmouth 15 27
Aston Villa 15 27
Blackburn 15 26
Everton 15 24
West Ham Utd 14 19
Newcastle 14 18
Reading 15 14
Fulham 14 13
Sunderland 15 13
Tottenham 14 12
Bolton 14 11
Birmingham 14 11
Middlesbrough 15 11
Wigan Athletic 15 9
Derby County 15 6

prvi broj: played, drugi broj: points
 
"This video is no longer available due to a copyright claim by NetResult" dobar ti video ;) P.s.I da je bio ofsajd sudije pogrese jbg-a.Mada ce sada svi sigurno da kazu namesteno-klasika za nas mentalitet....
 
"This video is no longer available due to a copyright claim by NetResult" dobar ti video
Premijer Liga traži da se svaki video koji prikazuje bilo koji detalj sa mečeva te lige skine sa YouTube-a. Dok moderatori na YouTube-u ne skinu sve takve klipove ko je video - video je
P.s.I da je bio ofsajd sudije pogrese jbg-a.Mada ce sada svi sigurno da kazu namesteno-klasika za nas mentalitet....
A kao nije namešteno? :mrgreen:
 
Da se razumemo mi smo kupili prvenstvo na 10 godina-i to je sponzorisao nas veliki gazda Abramovic,e sada posto nismo prosle godine uzeli prvenstvo ******* Amer je ponudio vise sada ce nam nadoknaditi namestanjem u Ligi Sampiona,e da i kupovi su nasi-to smo odavno kupili kazu nije velika cifra pa reko kad je bal nek je bal (ili ti maskenbal).E da i da se zna za ovaj ofsajd koji nisam video al nebitno sam ja bio posrednik izmedju Abramovica i sudije,sudija sada ide na odmor na Bahame.Inace iako sam u svim tim poslovima zivim u Srbiji jer je tako teze uci u trag malverzacijama sto je u nasoj zemlji prirodna pojava. :)
 
Kad Chelsea dobije pomoc sudija, onda treba razumeti sudije jer i oni prave greske.

Kad protivnik Chelsea dobije pomoc sudija, onda treba poceti 3. svetski rat jer Chelsea nije pobedio uz pomoc sudija.

Takvu politiku je vodio Murinjo dok je bio trener, a vidim da vode i "navijaci" Chelsea.
 
Da se razumemo mi smo kupili prvenstvo na 10 godina-i to je sponzorisao nas veliki gazda Abramovic,e sada posto nismo prosle godine uzeli prvenstvo ******* Amer je ponudio vise sada ce nam nadoknaditi namestanjem u Ligi Sampiona,e da i kupovi su nasi-to smo odavno kupili kazu nije velika cifra pa reko kad je bal nek je bal (ili ti maskenbal).E da i da se zna za ovaj ofsajd koji nisam video al nebitno sam ja bio posrednik izmedju Abramovica i sudije,sudija sada ide na odmor na Bahame.Inace iako sam u svim tim poslovima zivim u Srbiji jer je tako teze uci u trag malverzacijama sto je u nasoj zemlji prirodna pojava.
Ništa nepoznato :lol:
 
Kad Chelsea dobije pomoc sudija, onda treba razumeti sudije jer i oni prave greske.

Kad protivnik Chelsea dobije pomoc sudija, onda treba poceti 3. svetski rat jer Chelsea nije pobedio uz pomoc sudija.

Takvu politiku je vodio Murinjo dok je bio trener, a vidim da vode i "navijaci" Chelsea.

Ovo je bilo zezanje al ocigledno nisi shvatio salu - Alex jeste :)
 
@Marauder,da Murinjo jeste bio takav.
Sta ces,thats life...pocinje da mi se bas svidja Ratni Zlocinac(zovem ga tako,ne jer je Jevrej,nego jer izgleda tako,iliti ima pogled,nemam apsolutno nista protiv Jevreja)...Mislim da ima talenat,smisao za igru i tacka.Mozda nema UEFA licencu,mozda nije mastovit kao Murinjo na treninzima,ali sa njim Joe Cole je ispunio svoj potencijal,ponovo smo poceli da igramo lijepo.
Kad je bio Murinjo obicno bi igrali 1:0 ili 2:1(ako bi pobijedjivali),a vidite dosao je Grant i odmah smo napunili 6 komada nimalo slaboj ekipi,Manchester Cityu,a protiv Salkea...cini mi se,vec 4.
mOZDA je ten kate unio dobre stvari u Chelsea,ali ne moze pomocnik sve da rijesi.One price da je zbog Ten Catea Barca osvojila Ligu Sampiona su nebulozne.Mozda je pomogao,ali Rijkaard je tu sef.
 
mOZDA je ten kate unio dobre stvari u Chelsea,ali ne moze pomocnik sve da rijesi.One price da je zbog Ten Catea Barca osvojila Ligu Sampiona su nebulozne.Mozda je pomogao,ali Rijkaard je tu sef.
Kakav Rajkard, to je smešan trener. Pa zar ne vidiš da Barsa bez Ten Katea ne može da veže 5 pobeda u nizu?
 
nije Ten Kate radio sa cunjevima,nego Grant pa su Drogba i Essien pravili frku.
Da,ja ne volim Rijkaarda i mislim da je napuvani balon,zajedno sa cijelom Barcelonom,ali ne moze se osvojiti Liga Sampiona,sa pomocnikom.tEN kate je MNOGO pomogao,ali ne moze biti SVE njegova zasluga.
 

Back
Top