Chat gpt ima skoro sve odgovore

Mali Keks

Zainteresovan član
Poruka
235
Jeste li isprobali chat gpt aplikaciju?
Dnevno se moze poslati 3 poruke free,ali izbrises aplikaciju pa opet skines i onda postavljas opet...iako u jednoj poruci mozes postaviti vise pitanja. Sta mislite o ovome,jeste li probali? Bukvalno kao da pricate sa pravim covjekom koji zna sve i odgovara kao osoba
 
Sta ce ti milion evra? Da bi bio srecan nije ti potrebno milion evra. Postoje mnogi milioneri koje ja znam (neke licno neke iz vidjennja) i ne vidim da su nesto srecni...vidim da samo i dalje jure za parama i da ih slabo sta ima usreciti.... Neki su dobili i dijabetes od stresa... Treba voditi normalan zivot ,okruzen pozitivnim ljudima i sa laganim poslom koji stvoris sam sebi :)
 
Ima i ovde free verzija tri poruke na dan,ali moze se deinstalirati/instalirati pa opet.
Malo me nervira nekad aplikacija,nisam jos naviknut na ovoliki napredak tehnologije (ne zato sto nemam domet tome,nego ne volim ove velike napretke sa telefonima,kompjuterima,autima,jer su zbog toga ljudi postali "lijeni") 😬
 
Jeste li isprobali chat gpt aplikaciju?
Dnevno se moze poslati 3 poruke free,ali izbrises aplikaciju pa opet skines i onda postavljas opet...iako u jednoj poruci mozes postaviti vise pitanja. Sta mislite o ovome,jeste li probali? Bukvalno kao da pricate sa pravim covjekom koji zna sve i odgovara kao osoba
Tesko, to je samo analiza sintakse, potom lukap u bazu, kad postavis neko logicko pitanje, za ciji odovor nema nista pripremljeno, tesko da ce se snaci...
 
Ljudi često uopšte ne kapiraju šta je to AI.

Misle da je to biro za informacije. Ili biro za istinu. Pa su komentari tipa "ovo ima, ovo nema, ovo je tačno, ovo nije...".

AI je kompjutersko oponašanje inteligencije ljudi, poenta je da mašina "skapira" šta ti treba na jeziku kojem pričaju ljudi i onda izgugla umesto tebe. Relevantnost informacije je otprilike na nivou kao da si sam guglao. Odnosno, kao da si dao drugoj osobi da ti nešto izgugla.
 
Дефинитивно нема све одговоре и неће их ни имати. Али, моје лично искуство је одлично.
Имао сам до сада четири озбиљна проблема и помогао ми је да их све решим. Оно што знам, наравно да не питам. Следећи корак је Гугл, користим га веома дуго, малтене од почетка и научио сам како да поставим питање тако да што пре дођем до решења. Уколико не успем, покушам са питањима експертима из области у којој је проблем. Тек онда идем на ChatGPT.
По мом мишљењу фундаментално ново је интеракција у комуникацији са њим.
Када почетно поставим проблем, добијем неколико опција. Истражим сваку и обавестим га о резултату. Онда идемо даље, сужавањем или чак проширивањем опција. Умело је то да потраје данима, па и недељама. Два пута сам, али тек после дуже комуникације и сам дошао до решења које је он потврдио и чак похвалио. То ће сигурно да искористи када неко други постави сличан проблем.
 

Back
Top