Charmed

VictorySun:
ja bih zelela da znam zasto je kol hteo da upropasti svije vencanje i zasto je na kraju bilo kod onog mracnog popa??? :shock: :?
Hehehe... svidja mi se ovo 'mracnog popa'. Zato sto ce samo tako moci da dobije dete sa Phoebe, koje ce biti najmocnije dete u istoriji magije, a bice na strani zla. Da su se vencali u belom, u crkvi, dete bi bilo na strani dobra. A bice najmocnije jer je Phoebe charmed one, a Cole je the Source of All Evil, pa je njihova veza jaca od Piper&Leo. U stvari nije jaca vec je mocnija. Kapiras?
 
gorannk:
Meni nije jasno,je li to dete ostaje u zivotu,ili ne?
I kako to da je Fibi,charmed one,zar to nije bila Pru,valjda sada to mesto preuzima Pejdz?

Izvini na izrazu al` jei idiot kakvog nema:
pa o cemu mi pricamo sve ove strane:
sve tri su Charmed Ones,(mnozina)
a svaka posebno je Charmed one(jednina)
Kontas?
 
sunny_girl:
VictorySun:
ja bih zelela da znam zasto je kol hteo da upropasti svije vencanje i zasto je na kraju bilo kod onog mracnog popa??? :shock: :?
Hehehe... svidja mi se ovo 'mracnog popa'. Zato sto ce samo tako moci da dobije dete sa Phoebe, koje ce biti najmocnije dete u istoriji magije, a bice na strani zla. Da su se vencali u belom, u crkvi, dete bi bilo na strani dobra. A bice najmocnije jer je Phoebe charmed one, a Cole je the Source of All Evil, pa je njihova veza jaca od Piper&Leo. U stvari nije jaca vec je mocnija. Kapiras?

Skapirala sam. Samo mi je zao sto ce ona ubiti Kola, a izgubiti bebu... pa makar bila zla...
 
VictorySun:
sunny_girl:
VictorySun:
ja bih zelela da znam zasto je kol hteo da upropasti svije vencanje i zasto je na kraju bilo kod onog mracnog popa??? :shock: :?
Hehehe... svidja mi se ovo 'mracnog popa'. Zato sto ce samo tako moci da dobije dete sa Phoebe, koje ce biti najmocnije dete u istoriji magije, a bice na strani zla. Da su se vencali u belom, u crkvi, dete bi bilo na strani dobra. A bice najmocnije jer je Phoebe charmed one, a Cole je the Source of All Evil, pa je njihova veza jaca od Piper&Leo. U stvari nije jaca vec je mocnija. Kapiras?

Skapirala sam. Samo mi je zao sto ce ona ubiti Kola, a izgubiti bebu... pa makar bila zla...

I meni. E, imam pitanje : Jel' neko shvatio na koju foru je Kol uspeo da udje u crkvu (na prvobitno vencanje) kad je sad Izvor. Zar se one statue na ulazu ne bi pobunile. Mislim, kao u epizodi Charmed Again (na pocetku 4. sezone) - jel' se secate kad je Izvor usao u Pejdzinog decka i hteo da udje u crkvu, ali nije mogao. Zasto nije isti slucaj sa Kolom?
 
sunny_girl:
VictorySun:
sunny_girl:
VictorySun:
ja bih zelela da znam zasto je kol hteo da upropasti svije vencanje i zasto je na kraju bilo kod onog mracnog popa??? :shock: :?
Hehehe... svidja mi se ovo 'mracnog popa'. Zato sto ce samo tako moci da dobije dete sa Phoebe, koje ce biti najmocnije dete u istoriji magije, a bice na strani zla. Da su se vencali u belom, u crkvi, dete bi bilo na strani dobra. A bice najmocnije jer je Phoebe charmed one, a Cole je the Source of All Evil, pa je njihova veza jaca od Piper&Leo. U stvari nije jaca vec je mocnija. Kapiras?

Skapirala sam. Samo mi je zao sto ce ona ubiti Kola, a izgubiti bebu... pa makar bila zla...

I meni. E, imam pitanje : Jel' neko shvatio na koju foru je Kol uspeo da udje u crkvu (na prvobitno vencanje) kad je sad Izvor. Zar se one statue na ulazu ne bi pobunile. Mislim, kao u epizodi Charmed Again (na pocetku 4. sezone) - jel' se secate kad je Izvor usao u Pejdzinog decka i hteo da udje u crkvu, ali nije mogao. Zasto nije isti slucaj sa Kolom?
E,vidis nisam o tome razmisljala :shock: Hmm...mozda zato sto je i dalje delom covek(mada i nije neko objasnjenje),ili jednostavno nisu pazili na takvu stvar :)
 
>Prue&lt:
sunny_girl:
VictorySun:
sunny_girl:
VictorySun:
ja bih zelela da znam zasto je kol hteo da upropasti svije vencanje i zasto je na kraju bilo kod onog mracnog popa??? :shock: :?
Hehehe... svidja mi se ovo 'mracnog popa'. Zato sto ce samo tako moci da dobije dete sa Phoebe, koje ce biti najmocnije dete u istoriji magije, a bice na strani zla. Da su se vencali u belom, u crkvi, dete bi bilo na strani dobra. A bice najmocnije jer je Phoebe charmed one, a Cole je the Source of All Evil, pa je njihova veza jaca od Piper&Leo. U stvari nije jaca vec je mocnija. Kapiras?

Skapirala sam. Samo mi je zao sto ce ona ubiti Kola, a izgubiti bebu... pa makar bila zla...

I meni. E, imam pitanje : Jel' neko shvatio na koju foru je Kol uspeo da udje u crkvu (na prvobitno vencanje) kad je sad Izvor. Zar se one statue na ulazu ne bi pobunile. Mislim, kao u epizodi Charmed Again (na pocetku 4. sezone) - jel' se secate kad je Izvor usao u Pejdzinog decka i hteo da udje u crkvu, ali nije mogao. Zasto nije isti slucaj sa Kolom?
E,vidis nisam o tome razmisljala :shock: Hmm...mozda zato sto je i dalje delom covek(mada i nije neko objasnjenje),ili jednostavno nisu pazili na takvu stvar :)
Verovatno im je promaklo...
 
milicaanchy:
?Zato shto je izvor......pa ko ce se buniti protiv Izvora :lol:
Ne znam.....nisam sigurna
Mislim da je ova serija bila skroz nerealna,jer kao sto ste i sami pimetili,izvor ne moze uci u crkvu.Nema veze to sto je Kol polucovek,zaboravljate da on vise nije Kol,Kol je duboko zakopan u izvoru.A kao drugo,niko se nije zapitao,odakle crkva na groblju i sta to treba da znaci.Kao trece znali su da prorocica nema sve one moci,koje je Kol koristio tacnije izvor,pa nisu reagovale.Uopste mi se nije dopao koncept ove serije.
 
absonic:
gorannk:
Meni nije jasno,je li to dete ostaje u zivotu,ili ne?
I kako to da je Fibi,charmed one,zar to nije bila Pru,valjda sada to mesto preuzima Pejdz?

Izvini na izrazu al` jei idiot kakvog nema:
pa o cemu mi pricamo sve ove strane:
sve tri su Charmed Ones,(mnozina)
a svaka posebno je Charmed one(jednina)
Kontas?
Ma shvatam ja to,ali si ti izgleda zaboravio/la da je na pocetku svaki demon isao da ubije Pru,niko nije govorio za Fibi i Pajper,ipak mislim da je ona bila glavna vestica da se tako izrazim.A sto se tice Fibi,pa izvor nije hteo da uzme njenu moc,jer je bila previse slaba.Mada se slazem sa tobom da su Charmed Ones. :D
 
Cool, a ? OK.
Ako mi neko pronađe seriju koja se trenutno emituje na nekoj beogradskij TV i koja prikazuje više ubistava i destrukcije od ove, nek mi javi, plaćam dva pića po želji :D :wink:

Serija je kao nešto i bila zanimljiva na početku, ali od kad su ubuli Pru, postaje sve besmislenija, neuverljivija, nelogičnija i monotonija. Drugim rečima, postaje dosadna i glupa.

Da ne kažete da nisam bio konkretan, evo generalnog utiska za glavne aktere: posle ubistva Pru Pajper je postala džangrizava, Fibi izgleda krajnje dekadentno (ko neka propala pevaljka iz vremena recesije, a bila je slatka, nekad, daaavno), Pejdž je malko manje antipatična nego kad je došla u seriju (navikli smo se, valjda), Leo je kao neka marioneta, neubedljiv i glumački neiskorišten... Jedina faca je Kol, mada njegove alternacije između dobra i zla svima već idu na živce, kao i stalna i ponavljana ubistva i smrti jadne Pajper (koja je već odavno trebala da bude unazađena iz veštice u vampira ili unapređena u Isusa Hrista)....
Sve u svemu, Charmed je počela kao serija koja intrigira i obećava, ali je, na žalost, upropašćena sve lošijim scenarijom u kojem se stalno nešto ponavlja i ponavlja i ponavlja..... :cry: :?
 
Kol je iako je izvor usao u crkvu jer su to prevideli!!!!!!!

A jadna Pajper umire stalno. Leo me nervira.... Kol je faca.... steta sto umire.... mogle bi zacarane da postanu bad charmed ones.... sto da ne??? :wink:
 
VictorySun:
Kol je iako je izvor usao u crkvu jer su to prevideli!!!!!!!

A jadna Pajper umire stalno. Leo me nervira.... Kol je faca.... steta sto umire.... mogle bi zacarane da postanu bad charmed ones.... sto da ne??? :wink:

Pa sacekajte malo, da Phoebe postane Evil Queen of the Underworld... mwhahaha... ko zna sta ce tada da se desi...
 
sunny_girl:
VictorySun:
Kol je iako je izvor usao u crkvu jer su to prevideli!!!!!!!

A jadna Pajper umire stalno. Leo me nervira.... Kol je faca.... steta sto umire.... mogle bi zacarane da postanu bad charmed ones.... sto da ne??? :wink:

Pa sacekajte malo, da Phoebe postane Evil Queen of the Underworld... mwhahaha... ko zna sta ce tada da se desi...

Oce ozbiljno!Citala sam script!Ona ce imati priliku da bira da li ce da bude sa sestrama ili sa Colom,ali ce odabrati Cola jer nosi njegovo dete.Dobice novu moc,munjevite lopte kao Col,i sa njima(mislim na munljevite lopte) ce ubiti pola demona.Dakle bice i dobra i losa!
 
Istina je da je serija malo gluplja.Ima mnogo nelogicnih stvari,a pogotovo ovo sa Pajper,stalno umire,bas bzv.I trebali bi da ubace Pru,mnogo je zanimljivije.Ovo sa Kolom je takodje dosadilo.
Sta da se radi :D
 
Opet da se ja umesam... bez ikakve namere da ikog vredjam, vi stvarno niste normalni!

A najvise me nasmeju komentari o tome kako je serija postala nelogicna... Pa zar ima i trunke logicnosti u celoj toj baljezgariji?

Neka nam vrate Simpsone, a neka ovu spanska-serija-wanna-be zabrane zakonom!
 
Incognito:
Opet da se ja umesam... bez ikakve namere da ikog vredjam, vi stvarno niste normalni!

A najvise me nasmeju komentari o tome kako je serija postala nelogicna... Pa zar ima i trunke logicnosti u celoj toj baljezgariji?

Neka nam vrate Simpsone, a neka ovu spanska-serija-wanna-be zabrane zakonom!
Ma mogu i Simpsonovi :)
 

Back
Top