Централи део „Београда на води“ биће највећа џамија у Европи !

Али фора је што неће, и што су те халуцинације о џамији ваша психотична лупетања.

Фазон са БГ Вотерфронтом је што неће постојати.

Напрвиће можда 5 зграда.

Значи то су димне завесе и потемкинова села.
 
Али фора је што неће, и што су те халуцинације о џамији ваша психотична лупетања.

Фазон са БГ Вотерфронтом је што неће постојати.

Напрвиће можда 5 зграда.

Значи то су димне завесе и потемкинова села.

I ja bih tako rekla.
 
Али фора је што неће, и што су те халуцинације о џамији ваша психотична лупетања.

Фазон са БГ Вотерфронтом је што неће постојати.

Напрвиће можда 5 зграда.

Значи то су димне завесе и потемкинова села.


Сад ћеш да пробудиш српски инат - нећемо имати само један BW, но три!
 
Али фора је што неће, и што су те халуцинације о џамији ваша психотична лупетања.

Фазон са БГ Вотерфронтом је што неће постојати.

Напрвиће можда 5 зграда.

Значи то су димне завесе и потемкинова села.

Добро, али ипак за сваки случај:

 
Драгољупче сам себе цитира и умире од смеха :eek:

Носфи, ако приметиш да и ја то радим, молим те позови хитну.

Хахаха, нема да бринеш.

Имаш резервисан кревет у мојој болници.

Једнокреветна соба, комфорт 100%.

:D
 
Драгољупче сам себе цитира и умире од смеха :eek:

Носфи, ако приметиш да и ја то радим, молим те позови хитну.

То одавно ради, да ми је да видим ту фацу.
 
:hahaha:.......:rotf:.........бојим се да се овде ти највише бламираш јер проглашаваш халуцинацијом
оно што велеиздајничка власт спрема и намерава........

ајде не прави се блесав, кад сви знамо да си гласао за Господара :mrgreen: а сад ти као смета џамија.
 
ајде не прави се блесав, кад сви знамо да си гласао за Господара :mrgreen: а сад ти као смета џамија.

Не измишљај - за АВ не бих гласао ни пијан ни дрогиран јер га знам из времена када је Шешељу носио гајбице............ гласОВао сам за Белог Прелетачевића.......:lol:
 
Али фора је што неће, и што су те халуцинације о џамији ваша психотична лупетања.

Фазон са БГ Вотерфронтом је што неће постојати.

Напрвиће можда 5 зграда.

Значи то су димне завесе и потемкинова села.

Pitanje svih pitanja ; sa čijim parama će izgraditi i tih pet zgrada ? Iliti sa kojim parama trenutno grade ?

- - - - - - - - - -

Sad će sendvičari da ulete sa tvrdnjom kako je el zajeb uplatio već treću ratu.
 
Али фора је што неће, и што су те халуцинације о џамији ваша психотична лупетања.

Фазон са БГ Вотерфронтом је што неће постојати.

Напрвиће можда 5 зграда.

Значи то су димне завесе и потемкинова села.

Постоји намера да се то направи, докле ће догурати видећемо.
А не знам ко вас је убедио да 'Алек' неће његовим пријатељима Арапима правити супер-џамију пре многих тих зграда на макети "од које ће бити извесних одступања" (завршен цитат) тј да неће кренути јоште сутра у градњу исте.
Иначе нова џамија у Београду требала је, по плану из времена ћосићевца Тадића, да се зида у Бубањ потоку, где није далеко од центра а у исто време не квари урбани пејзаж града, а градњу би финансирали наши стварни пријатељи Хазари-муслимани из Азербејџана. Исти они који су нам поклонили нови изглед Ташмајданског парка.
По садашњем пакленом плану, џамија ће се финансирати из истих средстава из којих се гради "Београд на води" а то су паре од оних милијарди које су изнешене из земље још у време Милошевића и које су прешле пут преко Кипра, Хипо банке, и низа оф-шор банака да сад не набрајам, да би се сада "скрасиле" у УАЕ.
 
Poslednja izmena:
Обориће цену саране по хришћанском обреду, а крштење неће ни да треба.
И онако се понашамо као копилад.

bas vala...oni nemaju sanduke ko mi, nego umotaju u belo platno, a to platno ne kosta 20 hiljada dinara, koliko kosta najjeftiniji sanduk.
 
Централи део „Београда на води“ биће највећа џамија у Европи
http://www.srbijadanas.net/ekskluzivno-centrali-deo-beograda-na-vodi-bice-najveca-dzamija-u-evropi/

Према незваничним најавама из УАЕ централни део архитектонског плана „Београда на води“ биће највећа џамија у Европи чију је изградњу ППВ Александар Вучић договорио у склопу изградње читавог пројекта.

Већ одавно постоји идеја о изградњи велике џамије у Београду како би се задовољиле верске потребе муслимана који ту живе а којих је по неким проценама преко 150.000.

Џамија која ће бити подигнута у Београду пројектована је да по величини и раскоши надмаши највећу џамију у Европи која се тренутно налази у Риму.

______________________________________

Jel cete i ovu temu da zakljucate kako se narod ne bi dosetio sta izdajnik Vucic radi Srbiji ???

Ako bre bice jeftinija jagnjetina i ovcetina:hahaha:
 
Централи део „Београда на води“ биће највећа џамија у Европи
http://www.srbijadanas.net/ekskluzivno-centrali-deo-beograda-na-vodi-bice-najveca-dzamija-u-evropi/

Према незваничним најавама из УАЕ централни део архитектонског плана „Београда на води“ биће највећа џамија у Европи чију је изградњу ППВ Александар Вучић договорио у склопу изградње читавог пројекта.

Већ одавно постоји идеја о изградњи велике џамије у Београду како би се задовољиле верске потребе муслимана који ту живе а којих је по неким проценама преко 150.000.

Џамија која ће бити подигнута у Београду пројектована је да по величини и раскоши надмаши највећу џамију у Европи која се тренутно налази у Риму.

______________________________________

Jel cete i ovu temu da zakljucate kako se narod ne bi dosetio sta izdajnik Vucic radi Srbiji ???

Zasto imam osecaj da ce to bude kao zidanje Skadra na Bojani..sto majstori za dan sazidase to Vile za noc porusuise..neka prave u Arabiji Dzamije i minarete
 

Back
Top