Cene estetskih zahvata zadnjice

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Извињавам се што се јављам, немам увид у цене пластичних операција, али ме је као језичара заинтересовао термин ''тртава''. Шта то у ствари значи?
...Никад нисам чула тај израз, па ме интересује....
 
Извињавам се што се јављам, немам увид у цене пластичних операција, али ме је као језичара заинтересовао термин ''тртава''. Шта то у ствари значи?
...Никад нисам чула тај израз, па ме интересује....

Trckasta... Visoka i ispupcena.
 
Извињавам се што се јављам, немам увид у цене пластичних операција, али ме је као језичара заинтересовао термин ''тртава''. Шта то у ствари значи?
...Никад нисам чула тај израз, па ме интересује....

Trtava guza - to ti je guza k'o u sprinterke sa Jamajke.
Problem kod ove naše drugarce urmašce je taj što ona izgleda želi da ima takvu guzu, a da preskoči onaj deo priče gde se trči, znoji, trudi... :roll:
 
Ma ne mora da bude s Jamajke, da vidiš kakvih guza ima kod nas, samo potraži malko po pasivnim krajevima, tamo gde se devojčice igraju u potoku i muzu krave i koze, umesto da sede za kompom i šire prdare k'o arapsku pogaču.

si vido ti nekad tamnoputu atleticarku/atleticara uzivo?
nema tog potoka.. ni krave...ni fitnes programa...
ono je, sine, M A S I N A, a ne covjek...znaci....:worth:

ps nadam se da piskaras po forumu stojecki jerbo...nisu muska dupeta imuna na...sirenje :mrgreen:
 
...da,mislim na crnacke guze...meni je sada guza trtava,ali ja bih da bude bas prava ATLETSKA...Da li neko zna cene operacija ili drugi nacin da se dodje do tog rezultata...?

nadji na netu klinike za estetsku hirurgiju, pozovi, pitaj

mozes ubaciti silikon... mada ne znam kakav je osjecaj sjeditina silikonu
a mogu i da ti salo sa stomaka, ruku, podrbatka prebace u guzu... radis liposukciju i prebacivanje... cijena je garant sitnica
 
Kakva je to nehirurska metoda zatezanja i preoblikovanja? :think:
Za nehirursku metodu je skupo.
U pitanju je reoblikacija glutealnih misica gde se jacaju odredjeni pripoji samog misica tako da se misic podize a u isto vreme se jaca sam misic upotrebom vise procedura (elektrostimulacija, ultrazvuk, kiropraktika i vezbice uz korekciju oshrane)!Da bi dosli do zadovoljavajucih rezultata potrebno je par meseci(2-3 meseca)!za tih par meseci potrebno je izdvojiti oko 1000 eura
 
U tom slucaju potrebno je odrzavanje, zar ne? Nikad nije zavrsen proces.
Ipak, sve se to odnosi na guzu koja je vremenom pala.
Ako je u pitanju oblik koji ima visak masnog tkiva na donjem, a manjak na gornjem delu, nemoguce je bilo sta osim liposkulpture.
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Slične teme


Back
Top