Cena nekretnina u Novom Sadu skočila za 20% u odnosu na 2019. godinu koja je bila rekordna

Renegade-Ns

Iskusan
Poruka
6.559
Nastavlja se trend velikog rasta cena nekretnina u NS. Tokom ove godine cak za 20% su cene veće. Treba napomenuti da je 2019. godina bila rekordna i za sada se ne nazire kraj vrtoglavom rastu cena. Ove godine najskuplja kuća je prodata za 740 000 evra dok je najskuplji stan iznosio 1.128.000 evra.

https://www.021.rs/story/Novi-Sad/V...SoabaOOI87-CUr4NKMJkjBxsmITrOHIsvyAYS-SGB4fYw

Mafija tamo valja sa nekretninama od stanova do kafica itd.

Moj bivsi cimer je kupio garsonjeru za oko 35.000e blizu Bulevara Evrope, sada moze da je proda za preko 50.000e. Kupio je pre oko 4 godine :)
 
Mafija tamo valja sa nekretninama od stanova do kafica itd.

Moj bivsi cimer je kupio garsonjeru za oko 35.000e blizu Bulevara Evrope, sada moze da je proda za preko 50.000e. Kupio je pre oko 4 godine :)
Tako i treba pa za 10 kupi kucu u slankamenu bog ga vidi
 
Interesantno je to da i pored ovakvih cena, u NS je intenzivno doseljavanje. Primetno je i po vozilima na ulici, kaficima da je grad prepun bogatih ljudi. Drug koji mi živi u Nemackoj vec duze i ima plati od 4 000 evra kaze da ni blizu tamo nema ovakve raskosi i luksuza kao u NS.

Na drugoj strani nekih privatnih preduzeca i nema, koja su velika i uspesna.
 
Interesantno je to da i pored ovakvih cena, u NS je intenzivno doseljavanje. Primetno je i po vozilima na ulici, kaficima da je grad prepun bogatih ljudi. Drug koji mi živi u Nemackoj vec duze i ima plati od 4 000 evra kaze da ni blizu tamo nema ovakve raskosi i luksuza kao u NS.

Na drugoj strani nekih privatnih preduzeca i nema, koja su velika i uspesna.
Da.

Sve ide u prilog mojoj teoriji o donacijama naših postpetooktobarskih evroatlantskih partnera.

Ipak su milijarde čekale na granici.
 
БДП пада ове године, а цене некретнина расту.

То нема економске логике.

Ускоро ће пући балон и цене некретнина ће пасти. Вероватно већ 2021. године.

Иначе, сличан случај. Френдица купила гарнисеру у Нишу пре пар година за 21 500 јеврића, и сад има понуду да је прода за 32
 
Interesantno je to da i pored ovakvih cena, u NS je intenzivno doseljavanje. Primetno je i po vozilima na ulici, kaficima da je grad prepun bogatih ljudi. Drug koji mi živi u Nemackoj vec duze i ima plati od 4 000 evra kaze da ni blizu tamo nema ovakve raskosi i luksuza kao u NS.

Na drugoj strani nekih privatnih preduzeca i nema, koja su velika i uspesna.

Idi do Veternika npr. skoro svaka kuca ima neki privatan biznis... Ima dosta dodjosa koji su prodali sve kojekuda i imaju.
 
Nažalost dosta deviza je ušlo od naših EU prijatelja, kao socijalna pomoć.

Sada pošto je Ponuda eura veća, onda narod želi da nabija stanove u gujzicu.
Štampanje evropskih novčanica dostiže eksponencijalni rast tako da vi što skupljate te papire imaćete ih i za potpalu (to se tako kaže) a stanovi uvek imaju neku vrednost.
 
Štampanje evropskih novčanica dostiže eksponencijalni rast tako da vi što skupljate te papire imaćete ih i za potpalu (to se tako kaže) a stanovi uvek imaju neku vrednost.
Tacno, sve nastampane pare zavrsavaju u inveticijama a ne na trzistu. Zaobilaze trziste. Zato je finansijski sistem balon, a privreda nije.
 
Odgovor je jednostavan.
Svako ko ima novca kupuje nekretnine ili zlato.
Ide SEKA.
To su izjavili svi relevantni ekonomisti i bizmismeni.

Ko je sada lud da čuva papiriće u banci?
Kako objašnjavaš ovo

FE2-AEA60-5-D35-4-DF1-B412-2003-E080-ECF2.png


#golliyah_umirayot
 

Back
Top