Cemu zenidba?

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Ako se covek ozeni on ne sme da vara, ali to znaci da mora torbati istu zenu citav zivot.

Sta mislite da li je brak za likove koji ne mogu da istorbaju vise od jedne zene?
 
Ako se covek ozeni on ne sme da vara, ali to znaci da mora torbati istu zenu citav zivot.

Sta mislite da li je brak za likove koji ne mogu da istorbaju vise od jedne zene?

Ko to kaže ko to laže?

Najviše se vara u braku. Ko je lud da čitav život bambusa samo jednu te istu ženu ili žena muškarca? To ti je kao da recimo najviše voliš jednu majcu, a moraš da je s vremena na vreme promeniš. Sve ostalo je licemerje.
 
Valjda posle nekog vremena covjek pozeli porodicu, da gleda svoje dijete kako odrasta. Neko ima vise srece pa se lijepo slaze sa bracnim drugom /drugaricom , neko trpi cijeli zivot, a neko se razvede.
Zar mi smisao zivota u 40im treba bit skakanje sa zene na zenu.
 
Iz cisto administrativnih razloga, sto realno nije za neozbiljne ljude, pa je apsolutno nepotrebno.
Kad kazes administrativni,znam da mislis na druge stvari.Pomislim, u bolnici sam na aparatima treba neko da odluci.
I korov na grobu.Al to ne mora zakon.
Tako te normalne stvari o kojima normalni ljudi razmisljaju.
Mada,sad sam u problemu sa prezimenom i slavom.Da ne bude ko ona sto je uzela prezime iz nekog romana Dostojevskog
 
Za mnoge stvari treba ti dokaz da si u zajednici i umesto da te administracija seta ko majmuna ti ih opalis vencanicom.
Problemi koji se stvaraju kod razvoda nisu problem sa drzavom, vec medju ljudima, pa je glupo razvoditi se odmah i dok i pod stresom.
 

Back
Top