CEDA LDP -smrk bio u Brusselu sa SOLANOM

Mnogo, nebi vjerovao koliko kada b ti rekao... Plaćaju u čistome kokainu... :mrgreen:

Da, da, da a znas sta jos?! Mislim, ''nebi'' verovao ali tacno je 100%. Ne samo da placaju u cistom kokainu nego taj kokain licno Smrk raznosi svakog dana po kucnim adresama. Samo se prijavis na njihovom sajtu, ima bas link za to, i vec od sutra stize. Kad ima vremena i posedi malo pa smrkne sa tobom. Naravno, ne od tvog dela... Da se nisam licno prijavila i dozivela, ''nebi'' ni ja verovala da mi neko kaze. Dobro, tvom postu verovatno bih. Nekako tvoje poruke ostavljaju utisak osobe u ciji se integritet i razboritost ne moze sumnjati... Ma strasno sta se sve danas desava.
 
In den letzten Wochen waren die politischen Bemühungen zwischen Brüssel und der Balkan-Republik verstärkt worden. Vor allem der Besuch des Chefs der Liberaldemokratischen Partei (LDP), Cedomir Jovanovic, beim EU-Außenbeauftragten Javier Solana habe das "Eis gebrochen". Jovanic gilt im Westen als einer der Hoffnungsträger.

U poslednjim sedmicama su intenzivirani politički pokušaji između Brisela i balkanske republike. Pre svega je poseta šefa LDP-a Čedomira Jovanovića Havjeru Solani probila led. Jovanović na Zapadu važi kao nosilac nade.

Evo prevoda od reči do reči, sa malo širim kontekstom.

Значи опет Немци. Пу маму им, неће се смирити док их нешто не спржи. Тај Брисел је Немачка канцеларија.
Чеду не дирајте, он је само наш :-) (после 11.)
 

Back
Top