ČEDA JE U MINUSU 454 MILIONA, A KUPUJE ŽENI AUTO OD 60.000 EVRA?

А шта ви имате против успешних бизнисмена попут Чеде, Богићевића итд.?

Ви сте много љубоморни и завидни људи зато што нисте тако успешни и вредни као Чеда.
Nemoguce je biti ljubomoran i zavidan na (politicku) prostitutku a kamoli na to sta on/a ima.

I zato je automobil zadnje sta treba kritikovati, vec politicku prostituciju koja nije zahvatila samo njega vec je postala opsti manir.
 
Ako je tako sto samo kukate.
Ajd ako imate muda strpajte ga u zatvor i trazite mu da vrati narodu pare koje je pokrao.

Много то перверзно,знаш да се од једног љутог непријатеља Шешеља,Вучића направи тако један близак сарадник,
лажна опозиција као и да лик има 15 телохранитеља око себе,у сваком тренутку.
 
Много то перверзно,знаш да се од једног љутог непријатеља Шешеља,Вучића направи тако један близак сарадник,
лажна опозиција као и да лик има 15 телохранитеља око себе,у сваком тренутку.
Desio mu se narod, pa se obogatio. Ali nije samo on... Svima njima se desio narod. Uz pomoc CIA i MI6.

Protiv naroda mogu telohranitelji. Protiv ovih drugih, tesko. Mogu oni da im izvrdajavu neko vreme, ali at the End of The Day, odradice sta treba za narodne pokradene pare. Inace ce da se nekima drugima desi narod.

Ali nema tu Happy Endinga. Desavace se narod do poslednjeg Srbina. Vicious Cycle Nacional Komjunizma. :mrgreen:
 
Можда би Чеда био исто овако успешан и да није у дилу са свим режимима у последњих 20 година(можда и ранијим режимима).Можда је реч о случајној подударности.На пример, ја знам једног колегу којем је бизнис баш кренуо када је почео да ћелави.По тој вашој наопакој логици, тај човек је постигао пословни успех због губитка косе.

Ми треба да имамо што више успешних људи као што је Чеда.Они нас хлебом хране, а ви им набијате на нос неколико милиона, срам вас било.
Знате ли ви несрећници колико Чедине колеге зарађују у Холивуду, а ми овде имамо таквог бизнисмена и стручњака скоро бесплатно.
 
Можда би Чеда био исто овако успешан и да није у дилу са свим режимима у последњих 20 година(можда и ранијим режимима).Можда је реч о случајној подударности.На пример, ја знам једног колегу којем је бизнис баш кренуо када је почео да ћелави.По тој вашој наопакој логици, тај човек је постигао пословни успех због губитка косе.

Ми треба да имамо што више успешних људи као што је Чеда.Они нас хлебом хране, а ви им набијате на нос неколико милиона, срам вас било.

:hahaha::dash::hahaha::dash:
 
Ми треба да имамо што више успешних људи као што је Чеда.Они нас хлебом хране, а ви им набијате на нос неколико милиона, срам вас било.
Знате ли ви несрећници колико Чедине колеге зарађују у Холивуду, а ми овде имамо таквог бизнисмена и стручњака скоро бесплатно.
U svemu se, uvazeni koljeza, slazem sa vama, osim u jednom: ne hrani nas Ceda 'lebom, nego praskom. Koljace je u ovoj raspodeli preskocio. :smeker:
 
Ono šta jeste kriminalno i nedopustivo je da vlasnici ne odgovaraju svojom sopstvenom imovinom ali to je potpuno druga priča.
ја би наместио закон да одговарају морално и материјално.
материјално свом својом имовином (али да се направи тако да ако је преписао на жену или децу и то да се узима!)
морално да направе будалу од њега без могућности рехабилитације назад на нормалног човека!

није мени што је он направи кретена од себе и својих него што је заје80 1000 људи око себе!
барем 1000 који виде шта он ради и смучи им се отаџбина и интелигенцију вређа обичном човеку!
то је у неким државама искорењено да један не може да направи толике штете систему!
 
Naravno da može da ode u minus. Očigledno mešaš pojmove Bilansa stanja i Bilansa uspeha sa pokrivanjem gubitka. Pa i taj gubitak se može nadoknađivati iz kapitala preduzeća a ne samo iz osnivačkog uloga. Ono šta jeste kriminalno i nedopustivo je da vlasnici ne odgovaraju svojom sopstvenom imovinom ali to je potpuno druga priča.

Ma pusti ti mene sa bilansom stanja, godišnjim obrtom, amortizacijom nego KO JE U SFRJ IKAD OVOLIKO POKRAO U JEDINICI VREMENA?
 
Мени је жао Чеде.Фирме пропале, велики дугови.

Могла би држава да му да још неки кредитчић да мало стане на ноге.

Zaslužio je, sećate li se ledenih kiša dok se tamburalo u šerpe? E Čedi bile bušne patike, sve mu voda ulazila zbog demokratije!
DRŽAVO ČEDI SE ŽURI!
 
Nebi imao ni jedan grad u drzavi veci od 500k ali bih takvih imao 20 centara.
To treba da bude cilj Srbije i jos toliko na selu.

нови сад 50к, београд 100к, ниш 30к, суботица 20к и доста + села са по 50-100 људи, паркирати пар атомских бомби у земљи чисто да нас комшије не освајају и Бог да нас види - јест мало еугенички али све остало је глупирање и трошење људских живота.

као уређење - краљевина није ти лоша идеја, с обзиром да бољег решења тренутно нема...
(обишао сам и живео у пар принципата и краљевина .. није то лоше.. једна породица има ови други раде зна се ред.. има се порези су нормални 10%.. нема политичара.)
 
нови сад 50к, београд 100к, ниш 30к, суботица 20к и доста + села са по 50-100 људи, паркирати пар атомских бомби у земљи чисто да нас комшије не освајају и Бог да нас види - јест мало еугенички али све остало је глупирање и трошење људских живота.

као уређење - краљевина није ти лоша идеја, с обзиром да бољег решења тренутно нема...
(обишао сам и живео у пар принципата и краљевина .. није то лоше.. једна породица има ови други раде зна се ред.. има се порези су нормални 10%.. нема политичара.)
Los ti je samo zbir.
Ja sam sa onom racunicom hteo reci da Srbija treba da ima 20mil stanovnika, kad vec moze Nizozemska imati 18mil na duplo manjoj povrsini a nije prenaseljena.
 

Back
Top