Čeda govori u skupštini...

Не ја већ ТИ и сеанса..................добро би ти чинило.

Не одлажи, сваки изгубљена саенса може да буде фатална по твој ионако крхки ментални систем..................и не бој се шта ће "комшилук рећи", дискреција је загарантована, нећаш те чудно гледати када изађеш на улицу.

Šta, to ti iz svog iskustva?

Kod tebe je bilo prekasno?
 
Тај, што је из Крушевца долазио пилићар-аутобусом :per:

Мени је тај лик најкомичнија појава на политичкој сцени.Личи ми на малог штреберчића којег су превише малтретирали у школи.Вероватно је тада изгледао овако
---
milhouse_1.jpg
 
Poslednja izmena:
Веруј ми никада није прекасно..........само дођи и не брини, чика у белом ти жели добро.

E, ajde pali na onu tvoju temu o SFRJ gde su sve zemlje kao lepe, ali je narod dobar samo u Srbiji i RS, da karaš Hrvatice i da kultivišeš CG čopore ...

Od tebe i onako ni jedan smisleni post ne može da se pročita..
 
E, ajde pali na onu tvoju temu o SFRJ gde su sve zemlje kao lepe, ali je narod dobar samo u Srbiji i RS, da karaš Hrvatice i da kultivišeš CG čopore ...

Od tebe i onako ni jedan smisleni post ne može da se pročita..

ЛДП о "јужној прузи"

Niš se u medijima sa nacionalnom pokrivenošću inače pojavljuje s mene pa na uštap i po pravilu se
redovno “ proslavlja ” sopstvenim glupostima. Prethodni put je, da podsetim, Niš dospeo u centar pažnje
javnosti kada su se žitelji “ živopisne ” uličice, ambiciozno nazvane – Južni bulevar, rasistički pobunili zbog
odluke da se narečeni sokak preimenuje u čast pokojnog Šabana Bajramovića.
Dogodi se, ruku na srce, da sveopštu učmalost s vremena na vreme razbiju dripci iz takozvanog “ niškog podzemlja ”
kada im postane dosadno pa reše da malo pripucaju jedni na druge i razjasne ko je “ gazda na niški heroin ” .

Svojih pet minuta čaršijske slave sada će dočekati i nova crkveno-neimarska disciplina – “ krstaški višeboj ” .
Inicijativu za vozdizanje džinovskog krsta na brdu Vinik pokrenuo je lokalni privrednik Dragan Milošević.
Milošević je inače vlasnik firme “ Master security ” koja je u doba vladavine njegovog, sada "upodlipljenog"
prezimenjaka, od strane rukovodstva SUP-a Niš bila angažovana na postavljanju kamera za video nadzor na
centralnom gradskom trgu. Osnovna namena ovih kamera bilo je snimanje učesnika demonstracija protiv
izborne krađe (da ne bi bilo nesporazuma: ovo nije nikakva insinuacija o eventualnoj umešanosti vlasnika „Master security “
u prljave rabote tadašnjeg režima. Budući da je Miloševićevu ideju osim vladike Irineja oberučke prihvatio i
gradonačelnik Miloš Simonović (DS), pri čemu je gradonačelnik poručio da će najveći deo troškova projekta
(milion i po eura) podneti privrednici iz grada i pripadajućeg mu regiona, osnovano sam posumnjao da će ostatak
koji lokalni biznismeni ostave nepokrivenim biti dopunjen iz gradskog budzeta.
To je, dakle, pozitivnija strana priče.

Ona tamnija odnosi se na estetski i kulturološki aspekt.
U gradu koji je ekonomski degradiran skoro do temelja i u kojem se pojedine ulice zakrpljuju i po nekoliko
puta godišnje (štedimo na asfaltu, I guess?!), deluje (mi) krajnje degutantno razmetati se “ u ime naroda ” bilo
čime što ima divovske razmere. Uličarsko-kafanskim rečnikom – kurčenje do 101 i nazad!

Umesto kočoperne krstače mogli smo podići, na primer, bistu cara Konstantina. Normalne veličine, jašta.
Ovako, bogato nas iskustvo tome uči, bićemo svedoci još jedne popovske kič-parade sa viškom pojanja i manjkom moždane mase.
Važno je da dušmani vide da smo “ nebeski narod ” i da s nas nema šale. Kao poznavaocu mentaliteta južne pruge,
utisak mi je da su otprilike ovako nekako mozgali niški gradski, crkveni i privredni oci.

Što je provincija južnija, to su kompleksi tužniji. Anyway, 2013. godine, kada bi prema planu i programu objekat trebalo
da bude pušten u promet, Nišlije će imati priliku da se pred „viničkim čudesom “ masovno kolektivno krste:
dominirajuća pastva desnom, a građanska manjina – i levom i desnom!
 
E, ajde pali na onu tvoju temu o SFRJ gde su sve zemlje kao lepe, ali je narod dobar samo u Srbiji i RS, da karaš Hrvatice i da kultivišeš CG čopore ...

Od tebe i onako ni jedan smisleni post ne može da se pročita..

нарочито уколико не знаш сва слова.


П.С.
Немој да помислиш да ми није драго што читаш моје постове иако их не можеш разумети али они су ипак намењени некој урбанијој и просветљенијој популацији који је отишла мало даље од Паси Пољане и Прве Кутине..................немој се љутити али за разумевање мојих постова је неопходно знати и више од три падежа.
 
Poslednja izmena:
nisam slušao šta je Čeda prvo drobio, ali Jeremić je zvučao prilično jadno dok mu je odgovarao ...
čuj "koje god pitanje da smo postavili, bilo bi još gore" ... "ako imate predlog bolje politike, recite nam" :roll:
tačno mu se namestio na volej ...
e moj Jeremiću ... jedan Čeda te zayebava...
 
nisam slušao šta je Čeda prvo drobio, ali Jeremić je zvučao prilično jadno dok mu je odgovarao ...
čuj "koje god pitanje da smo postavili, bilo bi još gore" ... "ako imate predlog bolje politike, recite nam" :roll:
tačno mu se namestio na volej ...
e moj Jeremiću ... jedan Čeda te zayebava...

Prilicno jadno.

Ono "mi bolje ne znamo" :sad2:

Pa sto se onda trtite da budete vlast ako bolje ne umete?
 
нарочито уколико не знаш сва слова.


П.С.
Немој да помислиш да ми није драго што читаш моје постове иако их не можеш разумети али они су ипак намењени некој урбанијој и просветљенијој популацији који је отишла мало даље од Паси Пољане и Прве Кутине..................немој се љутити али за разумевање мојих постова је неопходно знати и више од три падежа.

U redu je... Ti si moj idol... :roll:

Ae sad pali...
 

Back
Top