Čeda govori u skupštini...

А шта ти подразумеваш под истином и да ли би ту истину применио на себе, своју породицу и своју имовину, ако би то урадио онда си ти склон суициду !?

Лутке само износе оно што мисле њихови луткари и то треба већ сваком да буде јасно, ми имамо министра који никакво зњање о дипломатији нема имамо правнике који губе парнице и имамо политичаре који се залажу за тајкунизацију Србије.
То је реалност у којој и ти и ја живимо са тенденцијом наставка такве реалности.

Сигуран сам да би ти као појединац боље водио државу али на велику моју жалост ти се не питаш као ни ја.

Не може се тражити правда од оног који правду занемарује на уштрб силе и то је свима понато само изгледа да постоје још неки полуинтелигентне јавне личности које верују у постојање правде за земље трећег света.

Правни ситем у свету је нарушен 1999. године када се исти тај суд огласио ненадлежним за тужбу СР Југославије против 10 земаља НАТО пакта због њихове варварске агресије и терористичког бомбардовања.

Цитираћу председника Руске Федерације по његовом доласку на власт 2000. год. "Вук иде и једе једног по једног, ми треба да изградимо чврсту кућу како се не би нашли у сличној ситуацију".

Daj bre, mani da prosipaš tu jevtinu demagogiju...

Moja kuća, soba, podstanar, vuk, ovca i sl... Ko br još naseda na te gluposti?

Koliko terebaš biti retardiran da te takva demagogija zadivi?

Čeda je lepo pitao Jeremića, hoćete li da budete upamćeni kao genneracija koja je upropastila jedan narod?
 
Daj bre, mani da prosipaš tu jevtinu demagogiju...

Moja kuća, soba, podstanar, vuk, ovca i sl... Ko br još naseda na te gluposti?

Koliko terebaš biti retardiran da te takva demagogija zadivi?

Čeda je lepo pitao Jeremića, hoćete li da budete upamćeni kao genneracija koja je upropastila jedan narod?

Па зар народ нису упропастили чедини коалициони партнери из СПС?
 
Daj bre, mani da prosipaš tu jevtinu demagogiju...

Moja kuća, soba, podstanar, vuk, ovca i sl... Ko br još naseda na te gluposti?

Koliko terebaš biti retardiran da te takva demagogija zadivi?

Čeda je lepo pitao Jeremića, hoćete li da budete upamćeni kao genneracija koja je upropastila jedan narod?
Последице које се буду вукле по питању Косова имаће одраз у будућности са постојањем тенденције даљег угрожавања територијалног интегритета Србије, тај Јеремић је "кратковид" као и Чеда по питању будућности Србије.
 
Poslednja izmena:
Čeda je pripalio cigaru,obrisao naočare za sunce,naslonio se na govornicu i napravio dramsku pauzu...za kafu i kiselu.Nastavak gledajte na HRT-u kad mlada hrvatska demokracija bude hvalila Čedin nastup pred ćetnićkom agresijom u velikosrpskoj skupštini.
 
Јел?
А када стижеш на сеансу са попустом?
Не одлажи, стање ће ти се само погоршати.

Daj bre ne lupaj, ti i seansa?

Šta misliš da si od toliko terapija koje si primio, maznuo fazone od psihića?

Pa neće moći... Treba diploma za to... Ne mogu pacijenti i doktori da budu kolege, koliko god da provode vreme zajedno!
 
Daj bre ne lupaj, ti i seansa?

Šta misliš da si od toliko terapija koje si primio, maznuo fazone od psihića?

Pa neće moći... Treba diploma za to... Ne mogu pacijenti i doktori da budu kolege, koliko god da provode vreme zajedno!

Не ја већ ТИ и сеанса..................добро би ти чинило.

Не одлажи, сваки изгубљена саенса може да буде фатална по твој ионако крхки ментални систем..................и не бој се шта ће "комшилук рећи", дискреција је загарантована, нећаш те чудно гледати када изађеш на улицу.
 

Back
Top