Ceca

1iy8md.jpg
 
Ne svidja mi se nishta kod nje...prvo kao neshto obecava svojim fanovima da se nece farbati...pa onda samo zbog svoje slave se ofarba....stavi silikone..nabudzi se i pravi se pametna....seljanka....(izvinjavam se znam da je zabranjeno vredjanaje javnih lichnosti,ali shta cu ne mogu da sakrijem prezir prema ovoj...)ali moja mama je gotivi zeshce.....
 
seljanka,jeste brate iz zitoradja jos malo ima taj naglasak ALI PA STA LJUDI MOJI,STA JE SVAMA I TO SU LJUDI,a drugon je to sto se vama ne svidja!
al bila je lepa i sa plavom kosom al crnka je mnogo bolja!
ne pravi se pametna,kad je dobila pare opametila se hehehe]

ma ipak a love cecu
 
pa na onoj slici sto je neko postavio tu je mnogooo smrsala pa je to doslo do izrazaja,nije umetni hahaha
a na ovoj slici je sasvim ok(bolje nego meni)
 
Meni ona UOPSTE nije lepa,...kao prvo njeno telo....ima tanane nozice kao stapice i onda BUM SILIKONI Ogromniiiiiiii, a lice uzas....usta silikonska, nos isto operisala,...I nije mi uopste jasno kakav joj je to bio fazon sa izrastkom kad se navodno ofarbala u "plavo".
Glas ima kao da je promukla,..ima sluha sto jes jes,..ali nema lepu boku glasa i ne znam sta joj je trebalo da to sve pravi od sebe kad je ionako bila lepa bez tih sisetina i silikona u ustima.
 
Meni ona UOPSTE nije lepa,...kao prvo njeno telo....ima tanane nozice kao stapice i onda BUM SILIKONI Ogromniiiiiiii, a lice uzas....usta silikonska, nos isto operisala,...I nije mi uopste jasno kakav joj je to bio fazon sa izrastkom kad se navodno ofarbala u "plavo".
Glas ima kao da je promukla,..ima sluha sto jes jes,..ali nema lepu boku glasa i ne znam sta joj je trebalo da to sve pravi od sebe kad je ionako bila lepa bez tih sisetina i silikona u ustima.

o Boze hvala ti na jednom lepom komentaru!
naravno svako ima svoj ukus,i ja sam rekla nije ona lepotica ali zena ima to nesto sto izlazi iz nje ,zraci lepotom kako da ti kazem
ima sluha naravno,a meni se njena boja glasa svidja ,onako malo promuklo!
p.s.nisu joj trebali silikoni al nema veze,nijedna zvezda ne moze da bude savrsena
kd752s.jpg
 

Back
Top