Ćebe preko ili ispod jorgana?

Ćebe preko ili ispod jorgana?

  • Ispod

    glasova: 7 58,3%
  • Preko

    glasova: 3 25,0%
  • Ne koristim ćebe

    glasova: 2 16,7%

  • Ukupno glasova
    12
Хах.....како сте осетљиви ! :) Ево ја синоћ......нисам могао уопште да заспим док нисам устао и отворио прозор собе на кант. Радијатор је искључен у соби неких....25 година. Имају оне две вертикалне цеви које иду кроз цео солитер кроз собу па ми је то довољно. Чак ми и смета па отварам прозор. Покривам се оним летњим, фротирским прекривачима али са три комада. Волим свежину. Некад ми се деси да заспим на патосу, испод стола док слушам плеј листу на ЈТ па се у пола ноћи пробудим и пређем у кревет. Или ми кева јеббе све по списку што лежим непокривен па се онда пребацим на кревет.
 
Za spavanje?
Za sedenje ok, treba toplije, meni oko 23 odgovara.

Da, za spavanje može ni niža temperatura ali ja nemam načina da je smanjim samo za veče. Uvek je isto. Pa ako je preko dana 24, i uveče je 24. U pitanju su TA peći koje rade preko noći, sve automatizovano, tajmer u tabli sa osiguračima, pali posle ponoći, gasi u pola 8.
 
Jorganče zimi, čaršav leti, a ćebence dok leškariš popodne, inače sada se svi ti materijali peru, pa higijena zavisi samo od ličnosti i njegovih potreba.
Ko spava u toplom dovoljno je čaršav ispod ćebeta. (tako sam spavao na -20 i nije bilo hladno kada se umotaš)
 
Jorganče zimi, čaršav leti, a ćebence dok leškariš popodne, inače sada se svi ti materijali peru, pa higijena zavisi samo od ličnosti i njegovih potreba.
Није проблем прање него нема где да се суши толика ћебад. Замисли да мораш на недељу дана да переш по неколико ћебета јер их сви ви укућани користите испод јоргана?
 

Back
Top