Čanak: Da je Dačić poslušao predlog LSV o Kosovu ne bi kasnio 10 godina

Да ли дебели Чанак још увек вози моторне санке надрогиран ?

Дачић мора да пита народ ,ништа он не може сам да одлучује !

Не , никава делидба није могућа јер је ово ткз независно Косово заправо Америчка окупирана територија .

када се повуче Америчка војска са Космета са њима ће и Шиптари .према томе ,ништа се не треба признавати нити делити
Narod treba da odluci da li mi treba da idemo u rat i povratimo celo Kosovo ili druga opcija da se pomirimo sa cinjenicom da Kosovo nije nase!?
 
Narod treba da odluci da li mi treba da idemo u rat i povratimo celo Kosovo ili druga opcija da se pomirimo sa cinjenicom da Kosovo nije nase!?

Косово као део Србије је окупирано и као такво не може да се дели .На територији Косова се налази Америчка војна база и војска и то мора да се прихвати и да се јасно и гласно каже да је Косово окупирано од стране Америке .

Окупирано Косово не може да се дели , треба прво да се ослободи .

што је веома могуће и то ускоро .
 
Косово као део Србије је окупирано и као такво не може да се дели .На територији Косова се налази Америчка војна база и војска и то мора да се прихвати и да се јасно и гласно каже да је Косово окупирано од стране Америке .

Окупирано Косово не може да се дели , треба прво да се ослободи .

што је веома могуће и то ускоро .
Da cim izmeste bazu a do tada usracemo se, a i ti , mogla bi bar da previjas ranjenike, da budes od neke koristi u slucaju rata.
 
нећемо ја и ти , него Руси .
Ja sam dao zakletvu a pritom nemam 70 nego 30 [emoji4]

A Ruse boli djoka za tako nesto, sem ako ne dodje do tektonskih promena npr ww3 [emoji849]

Selektivno Ruje reaguju samo tamo gde imaju saveznike, npr slucaj Sirije, ovde u Srbiji oko nje, nema saveznika, tako da je Pravoslavlje tanak razlog.
 
Čanak: Da je Dačić poslušao predlog LSV o Kosovu ne bi kasnio 10 godina

Predsednik Lige socijaldemokrata Vojvodine (LSV) Nenad Čanak smatra da predlog ministra spoljnih poslova Srbije Ivice Dačića o razgraničenju na Kosovu kasni bar deset godina.


Foto: Robert Getel / RAS Srbija

Nenad Čanak - Ministar Dačić je pozvao na kompromisno rešenje i poseban status za Srpsku pravoslavnu crkvu i njene manastire na Kosovu. Sada je sasvim jasno koliko je politika zabijanja glave u pesak koštala Srbiju – ocenio je Čanak u današnjem saopštenju za javnost.

On je podsetio da su pre deset godina, 24. jula 2007. godine, prilikom rasprave o Predlogu rezolucije o pravednom rešavanju pitanja Kosova i Metohije, poslanici LSV predložili amandman kojim su pozvali na poštovanje realnosti na Kosovu, te predložili da Vlada Republike Srbije pripremi i potpiše ugovor sa Srpskom pravoslavnom crkvom o priznavanju "Pećke države" koji bi usvojila Narodna skupština Republike Srbije.

- Po predlogu LSV, suverena "Pećka država" imala bi suverenitet nad svim crkvama i manastirima Srpske pravoslavne crkve, te njihovom imovinom. Ugovor o formiranju ove države za osnovu bi imao ugovor kojim je formirana suverena država Vatikan. Jula 2007. godine ovaj predlog LSV odbijen je sa 205 glasova "protiv". Amandman nije podržao ni Ivica Dačić – objasnio je Čanak.

Dodao je i da je deset godina kasnije, nešto što liči na predlog LSV, svojevrsna slamka spasa.

- LSV volela bi da je ozbiljnosti političke elite bilo i pre deset godina. Tada je umesto ozbiljnosti usledila neozbiljnost srpske političke elite. Naknadni razum je poželjan, ali bojimo se da je sada kasno za njega – izjavio je Čanak.

http://www.blic.rs/vesti/politika/c...g-lsv-o-kosovu-ne-bi-kasnio-10-godina/1szhf67

Шта мислите о идеји да се оснује "Пећка држава"?


Id u p...., covek je vidovnjak, skoro.

Je l taj politicar od juce ili je slucajno svratio u srbiju?

A da i zasto se ti dernjas po forumu?
 
Srbija mora da stavi AVNOJ van zakona.
Sve levičare kroato šipto titofile pustiti da napuste zemlju a one koji ne iskoriste šansu poslati u specijalne komune da komunjaju tamo do mile volje, ali bez američkih Rotšild Soroš dotacija, nego da žive od svog rada.

Kad u Srbiji bude kažnjivo veličanje tog zločinačkog režima i deca nekoliko generacija budu učila da je AVNOJ samo nastavak drezdenskog plana o razbijanju Srba i otimanju srpskih teritorija, onda se možda stvari pomere nabolje.
 
Poslednja izmena:
Pre ce biti da uvlacenje tim istim koji sprovode unistavanje Srbije treba staviti van zakona i sve one koji zavise od neke krune ili nacista.

To sam i kazo, al si ti suviše neobrazovan da bi shvatio.

Ne znaš siroma ni šta je AVNOJ ni šta je Drezden.

Vi crveni spadate u onu grupu Srba koju treba tući tri put na dan goveđom žilom po golom dupetu dok ne ukapirate kakva ste crvena govvna doveli na vlast
 
Poslednja izmena:
To sam i kazo, al si ti suviše neobrazovan da bi shvatio.

Ne znaš siroma ni šta je AVNOJ ni šta je Drezden.

Vi crveni spadate u onu grupu Srba koju treba tući tri put na dan goveđom žilom po golom dupetu dok ne ukapirate kakva ste crvena govvna doveli na vlast

Tvoje obrazovanje je vidljivo na svakom koraku sve zveci oko nas od znanja vas dupeglavaca.

Ulicu ne umete da napravite da traje godinu dana ni da se dogovorite o imenu ulice, a o umetnosti koju naturate treba zaista pricati.

Dakle, obrazovanje i neukost je vas problem tupsoni. Vladate 50 godina i napravili ste ruglo. Svaki seljak domacin je obrazovaniji od vas po svim pitanjima, osim

kako se laze , vara i krade.

- - - - - - - - - -

Ja razumem vas svetski pismene, ali ovde se pise i govori

srpski koji je dovoljno bogat i precizan da ne prolaze insinuacije.

Govedju zilu si poneo da se secas kako si vaspitavan i ostala ti kao svo znanje sveta,

ali ipak od tate seljaka. Onog koji je gajio i prodavao stoku i zbog toga se uvlacio prevarantima i lopovima

o kojima ja pisem.
 
Srbija mora da stavi AVNOJ van zakona.
Sve levičare kroato šipto titofile pustiti da napuste zemlju a one koji ne iskoriste šansu poslati u specijalne komune da komunjaju tamo do mile volje, ali bez američkih Rotšild Soroš dotacija, nego da žive od svog rada.

Kad u Srbiji bude kažnjivo veličanje tog zločinačkog režima i deca nekoliko generacija budu učila da je AVNOJ samo nastavak drezdenskog plana o razbijanju Srba i otimanju srpskih teritorija, onda se možda stvari pomere nabolje.

Da li si ti spreman da zivis u demokratiji ? Nisi, znaci moras sam sebe da nateras na lecenje od nacizma i nacionalizma (bar onog preteranog) :D
 
Da li si ti spreman da zivis u demokratiji ? Nisi, znaci moras sam sebe da nateras na lecenje od nacizma i nacionalizma (bar onog preteranog) :D

Nema preteranog nacionalizma.

Nacizam je levičarska ideja tako da mi se u celini posmatrano više gadi, mada ima par pozitivnih stvari

- - - - - - - - - -

I dalje si seljacina koja procita dva nemaca i sve zna?

E, pa nek si, alal ti kraljica.

Jesam seljačina i to ona koja te krsti dok ti prdiš i komunjaš ko da ništa nisi u stanju da shvatiš.

Ko bagremovoj dasKi da se obraćam.
 
Komunisti koji su u Drezdenu i zamesili ovo sadašnje stanje ili ova sadašnja crvena gamad koja i dalje sprovodi drezdensko avnojevski plan?

- - - - - - - - - -



Šta je bilo ?

I ti ne barataš istorijskim činjenicama?

Kapitalizam je bio u krizi , sta te to sve cudi, meni je drago da su shebali tu mrtvu kraljevinu koja nije funkcionisala :rtfm:

Ne postoji termin Drezdensko Avnojevski plan... Avnoj je osnovan 1942 :) Nebuloze oko 1928 godine ostavi za neka druga vremena...

Sve sto se desilo Kraljevini je uzrok akcije i reakcije, da je bilo pravde u toj kvazi kraljevini nebi se ona raspala u oci ww2 ;)

Zlatan dokument :rtfm:

Avnojf.jpg
 
Poslednja izmena:
Rešio si da ostaneš glup ili ćeš pokušati da se obavestiš o vezi između drezdenskog plana i avnojevskog ostvarenja tog plana koji je sekta sprovela 1974. i koji još nije do kraja ostvaren ?

O tome se radi, o tom tema govori kako crvene gnjide sprovode ono što su im crvene vaške isplanirale pre skoro sto godina.

Ti siroma da si pameti imo ne bi komunjario u 21. veku, al reko da spomenem, više zbog ostalih forumskih drugara.
 

Back
Top