Kafana Camac na Tisi

tab503

Tabana po forumu
Administrator
Poruka
114.919

Kad su me mnogi pitali zasto Vojvodina nema svoj zaseban forum, odgovor je uvek bio isti. Slabo se pise. Ako pojacate pisanje vrlo rado cu kreirati forum. Sta obecam, to i ispunim. Primetno je vece pisanje na temama vezanim za Vojvodinu i iz tog razloga je kreiran forum - Vojvodina.

Ja sam prebacio veci broj tema vezanih za taj forum, ali ako mi je nesto promaklo, zamolio bih Vas da mi javite putem privatne poruke da i to prebacim.

Ovo je mozda i signal stanovnicima drugih regiona da mi nismo tvrdoglavi i da izlazimo u susret molbama i ako i Vi pojacate pisanje u okviru svojih regiona i za njih cu vrlo rado napraviti nov forum.

Hvala!


i da..otvaram kafanu za ovaj forum :)
 
Pozivam vas sve jednom, kada budete imali za to priliku, da posetite izmedju sencanskog mosta i Coke, duz Tise, desetine pintoresknih vikendica u cvecu, vocu i povrcu na kojima ljudi provode obicno kraj nedelje, a neki zive i celu godinu.
Videcete nesto vrlo lepo sto ce vs oduseviti kao i nekada davno mene.
I obavezno se spremite da negde pojedete odlicnu riblju corbu, identicnu po kvalitatu onoj cuvenoj iz Morovica.
 
Pozivam vas sve jednom, kada budete imali za to priliku, da posetite izmedju sencanskog mosta i Coke, duz Tise, desetine pintoresknih vikendica u cvecu, vocu i povrcu na kojima ljudi provode obicno kraj nedelje, a neki zive i celu godinu.
Videcete nesto vrlo lepo sto ce vs oduseviti kao i nekada davno mene.
I obavezno se spremite da negde pojedete odlicnu riblju corbu, identicnu po kvalitatu onoj cuvenoj iz Morovica.
Možeš da napustiš Vojvodinu ali Vojvodina tebe nikada neće napustiti 😁
 

Back
Top