Calivita?

p.s. *ne prekonosira* - ovo ne razumem sta si htela da kazes?
*Dopuniti cinjenice* - ni ovo ne razumem - koje cinjenice?
ma to je tamo pisalo, a ja nespretna :lol:

p.s. *ne prekonosira* - ovo ne razumem sta si htela da kazes?

ja se našla prozvanom, jer se ne razumem u sastav kao ti. ;)
cenim da kad doca preporuči Fe da zna šta je preporučio.

mogla sam da istražujem do ižejesi, a jesam, i opet sam sluđena, i ništa mi nije bilo jasno.
tražila sam Fe koje je laganica za podneti za nekoga kome je želudac oštećen.
iskustva drugih nisu od značaja, jer je podnošenje individualno.

nisam pratila tvoj lik i delo, tebi je ovo struka, ili?
 
ja se našla prozvanom, jer se ne razumem u sastav kao ti. ;)
cenim da kad doca preporuči Fe da zna šta je preporučio.
Zasto bi se osecala prozvano?
Sa *docama* moze da bude i ovako i onako... farmaceuti su bolji i sigurniji izvor saznanja o ovim stvarima (mislim na osobe koje su zavrsile farmac. fakultet a ne na prodavce u apotekama gde moze da radi i nefarmaceut).

nisam pratila tvoj lik i delo, tebi je ovo struka, ili?
Ma bolje i da mi ne pratis *lik i delo* - vise volim kad *radim u ilegali* :cool:... Nije mi struka ali posto sam i sam *hronicni* konzument suplemenata jer sam se uverio da pomocu njih cesto mogu da izbegnem upotrebu hemijskih lekova (koje ne volim) cak i za neke ozbiljne zdr. probleme onda sam svojevremeno dosta vremena utrosio kako bih stekao *bazu* znanja na osnovu koje mogu da pravilno izaberem u tom moru. Poslednjih godina i nisam vise toliko *u trendu* ali osnovno rasudjivanje me jos sluzi (kao sto kad jednom naucis da plvas neces se utopiti i ako posle godina neplivanja upadnes u jezero). Suplemente gvozdja npr. nikad nisam *proucavao* (jer ih i ne koristim) ali za sve minerale slican je nacin procenjivanja kvaliteta (helati/nehelati, dodati kofaktori, ometaci/pomagaci apsorpcije...)
 
Poslednja izmena:

Back
Top