Calibra vs. Golf III

Pa pazi sad Sikorsky ne daju svi garanciju za polovne delove,sto jeste jeste.A mislim da si moj "problem" previse ozbiljnim shvatio-to sto se meni "cuje" u trecoj cuje se na 70% automobila.Dvojku sa takvim "problemom" moj burazer vozi vec 6 godina.Za dvojku petobrzinski menjac u proseku kosta oko 150e (polovan) , pa ne moze za kalibru valjda da kosta 500e,nije pozlacen
 
Moram da prekrsim ono sto sam napisao i da odgovorim;naravno da Calibra nije otpad ali covek je napisao sta su mu majstori rekli kakve se Calibre polovne prodaju kod nas.Calibra neko 91/2 godiste od 3-4.000 za koju moram da razmisljam da li cu joj menjati menjac jeste otpad,definitivno,ona koja je zadnje 97 godiste nije.
Pogresno si shvatio moj post.Smatram sve automobile otpadom za koje cu da kupujem delove na autootpadu.
Ali ako ti smatras da je dobar auto taj za koji cu po Sabackim selima da trazim delove na otpadima,to je tvoja stvar.
 
A izvini ko uopste kaze da treba drugi menjac ? A drugo , sta vozis ti ? Ti bas SVAKI deo kupujes nov ? Blago tebi kad si finansijski tako dobro potkovan pa kupujes SAMO nove delove - ja spadam u onih 85 % gradjana koji mora da se zadovolje i nekim polovnim delom. Ili ti spadas u one : vozi dok traje , a kad ne traje uvali pa prodaj nekom ko nece dovoljno da obrati paznju na sve pa neka se cese
 
Daca ne moze da shvati ili nece da shvati sta pisem;ne mozes se hvaliti da imas dobar auto ako ces za njega ici na autootpad po deo,to je slicno kao kada bi imao neki Jaguar a ugradio mu plin,da je slon,ne znam koja je to generacija ,1992 i nekako.
I ja sam spominjao drugi menjac iz prostog razloga sto ne verujem u takva krpljenja auta po autootpadima,ko je spreman da ide po njima,spreman je i na to da mu mnogo brze i lakse taj deo i ode.I koliku garanciju daju?Godinu dana?Ako bi mi za polovan menjac od 500 evra za koji se smatra da ne moze toliko da kosta nego vise dali garanciju pet godina u redu.
 

Back
Top