Calibra vs. Golf III

Tako pise,imas argument,samo ipak ........dacu ti primer.....imao sam megana coupe 96.god koji je bio u odlicnom stanju ,imao neku opremu,kilometrazu kao po katalogu godine x 20000km, prodao ga za 2500e,moj komsija istog takvog,istog godista,80000km kozna sedista,alu felge 19coli,specijalna farba,alpine muzika........itd i ceni ga 6000e,ipak ja ne mogu da kazem da se reno megane coupe 96. krece oko 6000e.Druze i Calibra ti je otprilike u ovom cenovnom rangu!!!Jos nesto ,dosta cena na mobile de su sa uracunatim porezom,tako da ako auto vozite za Srbiju dobijete nazad nekih 20odsto.A da,samo nisam siguran da bilo koja Calibra moze legalno da se uveze jer je ovaj euro 3 diskutabilan!!
 
Datscha:
Mnooogo para bre! I pitanje je dal ispunjava "one nase" Euro 3 norme
Postoji mogucnost prepravke motora u Nemackoj da se dodje do euro3 standarda sto je prihvaceno u Nemackoj ali ne i kod nas.Ne zadovoljava "nase"euro 3 norme,znaci samo od 1.1.2000 a i tu moze da bude problema da covek doveze auto iz Nemacke na Horgos i kaze carinik ne moze,mislim da si ti pisao o coveku koji je kupio Ford Fokus na temi CG table pa nije mogao da ga registruje,dovezao ga cak u Leskovac,pa ga odvezao za Bosnu,na kraju ispalo da carinik nije dobro video pa je i moglo,izgleda da na carini ni nemaju strucno lice za procenu.Mnogo komplikovana ova Srbija.
 
CAVKIC78:
Tako pise,imas argument,samo ipak ........dacu ti primer.....imao sam megana coupe 96.god koji je bio u odlicnom stanju ,imao neku opremu,kilometrazu kao po katalogu godine x 20000km, prodao ga za 2500e,moj komsija istog takvog,istog godista,80000km kozna sedista,alu felge 19coli,specijalna farba,alpine muzika........itd i ceni ga 6000e,ipak ja ne mogu da kazem da se reno megane coupe 96. krece oko 6000e.Druze i Calibra ti je otprilike u ovom cenovnom rangu!!!Jos nesto ,dosta cena na mobile de su sa uracunatim porezom,tako da ako auto vozite za Srbiju dobijete nazad nekih 20odsto.A da,samo nisam siguran da bilo koja Calibra moze legalno da se uveze jer je ovaj euro 3 diskutabilan!!
Pa ne znam ja sto si ti prodao svoj Megane za 2.500...
Uostalom ti si se prvi pozivao na mobile.de i sta bi?
Ne moze nijedna Calibra da se uveze.Matore su.
 
PredatorBG11:
Pa ne znam ja sto si ti prodao svoj Megane za 2.500...
Uostalom ti si se prvi pozivao na mobile.de i sta bi?
Ne moze nijedna Calibra da se uveze.Matore su.
Prodao sam ga u Austriji,inace sam ga ja 2004.platio 2800e sa130000km a prodao 2006 sa 170000km za samo 300e manje.I ja mislim da si za Calibre upravu,nema ih sa originalnim euro3.Ovih godista auta sa euro3 mozes da izbrojis na prste....znam sigurno za Carismu GDi i suzuki Baleno sa motorom 13bb..samo uvek ima ono ali,ovaj drugi ja odvezo dole i 6meseci mi stoji u garazi,kazu ima ga u katalogu ali ima neki problem sta znam.........dve tri nedelje bla bla ja nisam imao vremena,ali u decenbru idem dole pa cu da zavrsim.Steta sto Calibra ne moze da se uveze jer uprkos godinama i dan danas je markantan auto.........
 
PredatorBG11:
mislim da si ti pisao o coveku koji je kupio Ford Fokus na temi CG table pa nije mogao da ga registruje,dovezao ga cak u Leskovac,pa ga odvezao za Bosnu,na kraju ispalo da carinik nije dobro video pa je i moglo,izgleda da na carini ni nemaju strucno lice za procenu.Mnogo komplikovana ova Srbija.

Jesam ja pisao za Fokusa. Ocigledno je da nemaju pojma ili ostavljaju lufta za neku prevaru i paru u dzep. Prosto da te bude strah da uvezes neki auto sa tim rizicnim godistem `99-`00. Srbija je zlo! Eee Ameriko, Ameriko... obecana zemljo... Prosto se divim Chargeru... :sad:
 

Back
Top