Caffe "Kod čika Švarcija"

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ima li neka kanta da joj istice rok? :zelenko:

Ima...Do skoro je Pansport prodavao Twinlab, a i ostatak Srbije.....Cini mi se da su isticali do kraja marta tako nesto...... Cim vidis fraze tipa - veeeeliko snizenje, kupite za dzabe, tra la la la , znaj da ce za mesec 2 da istekne rok....Mada ja ni to ne bih pio....Ko zna koliko godina to stoji i ostalo jos mesec dana do zvanicnog isteka, a to ko zna ko kontrolise, mozda takav proizvod moze i mnooogo manje da izdrzi tj da mu je vek trajanja kraci nego sto i zvanicno pise.....

Ko to odredjuje? To je sve politika i ko koliko pljune kintu komisiji...... Tako npr Srbija uvozi polupokvareno meso, koje je negde u svetu deklarisano kao meso kome je istekao rok, a u Srbiji to jedu.

- - - - - - - - - -

При прелиставању странице налате на ову изјаву и сад ме баш занима објашњење зашто је лоше тренирати један мисић >1 недељно???

Nisam to rekao...Lepo procitaj.... 2 puta nedeljno.... Zato sto ne moze da se oporavi lepo ! Naravno, ako radis prave treninge, ako se zajebavas, mozes i svakog dana da ga radis, ali tada nikakva promena se nece videti.
 
Fino bilo,malo degustacije suplemenata,bilo je nekih suplemenata na akciji ko je hteo da pazari,ja uzeo neke protein bars posto njih obozavam,gomila teretani tj.wellnesa kako se moderno kaze se reklamiralo,dosta zgodnih promoterki totalno drugacijih od onih sa sajma automobila,dakle ako promovises teretanu treba da izgledas kao da u nju ides,jedino sto mi se nije svidelo je sto je glavni promoter bio onaj balvan velickovic koji nema blage veze sa bodibildingom
 
Fino bilo,malo degustacije suplemenata,bilo je nekih suplemenata na akciji ko je hteo da pazari,ja uzeo neke protein bars posto njih obozavam,gomila teretani tj.wellnesa kako se moderno kaze se reklamiralo,dosta zgodnih promoterki totalno drugacijih od onih sa sajma automobila,dakle ako promovises teretanu treba da izgledas kao da u nju ides,jedino sto mi se nije svidelo je sto je glavni promoter bio onaj balvan velickovic koji nema blage veze sa bodibildingom

Oooo cudo ti da si kupio neki suplement.....
 
bRu zLi kako komentarišeš Hannibala? On kaže da jede šta god hoće i kada god hoće (naravno to je u velikim količinama) za razliku od mnogih koji imaju striktnu ishranu + idu u gym, a slabije su razvijeni...

PS. Nemoj samo puno da nam pišeš velikim ili ne daj bože crvenim podebljanim slovima i sa dosta uzvičnika, razumemo mi i ovako ;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top