Kafana Cafe "Dome, slatki dome"

🙂 💕

img-01.jpg
 
Stiže nam polako zima.. ❄️:heart: Čik pogodite ko se tome raduje!!
Dobar vam dan, dragi ljudi.. :D

Pogledajte prilog 1450676

Dobar dan.. a dan kišovit, hladan, pravi jesenji.. a skoro svaki dan ima nekog svog čara. Lijepo je biti kraj toplog kamina ili tople sobe, dok je napolju ovako vrijeme.. ima tu nekog draža. Kasna jesen, požutjelo lišće, zima koja dolazi, donosi nam više druženja ili više vremena za čitanje knjiga, gledanje omiljenih emisija ili se posvetiti nekom svom omiljenom hobiju.
Svaki dan je dobar dan.. i u onim lijepim, sunčanim ponekad nam donesu tugu, bol i žal.. ali sve je to život, tmuran ili sunčan, najbitnije da smo zdravi i srećni.
 
Hvala..
Minusi su za očekivati u decembru.. već su i jesenje ruže završile svoje. :)
Naravno,.. i sneg je za očekivati,.. ali ova godina je malo drugačija od prethodnih,... Proleće i toplo vreme je kasnilo ove godine skoro mesec dana (ako se sećate),.. neka moja iskustva su da ono što nam nebo oduzme, da to kasnije i vrati,.. i bilo je vraćanja,.. produžila se topla jesen,.. ja ovakvu ne pamtim,..
Ovde još ima lišća na drveću, a decembar je (davno prošao "Listopad").
Nego me iznenađuju promašaji ovih iz metereoloških službi,.. do sada sam im manje više verovao,... ali su ranije promašivali za stepen-dva,.. a sada za 5/6* stepeni.
Navodno su se vremenske prognoze trebale poboljšati sa napretkom računara, koji mogu (sve tačnije ) proračunima sa izmerenim parametrima da modeliraju vremensku prognozu.

A, ovde su jesenje ruže, upravo noćas završile svoje,.. do juče su cvetale.
 

Back
Top