Kafana Cafe "Dome, slatki dome"

Poruka
6.257
U slasti prijateljstva neka bude smeha, i deljenja zadovoljstava. Jer u rosi malih stvari srce nalazi svoje jutro i biva osveženo.
( Halil Džubran)

img-01.jpg


Dobrodošli u Cafe "Dome, slatki dome"! 🥂 Nađite ovde puno dobrog raspoloženja i sjajnog druženja! :D :heart:
 
Kada sam vec tu da se upisem kao posvudusa. Pise se o uredivanju doma ili moze i ostalo?
Znaci Sta sam ono hteo? Caffe nece biti ugasen?
Ćao, Memnom.. i dobrodošao!
Piše se baš kao i u onoj kafani.. o čemu god želite i volite.. naravno, uz lepo ponašanje i uzajamno poštovanje..
Mogu se kačiti i slike, šale, muzika.. baš kao i tamo.. :)
 
Treba da bude zaključan..Dobili smo ključeve od novog kafea..
Šta ćeš više? Hvala gazdarice :zag:
Ako moze biti otkljucan zasto ne?

Ćao, Memnom.. i dobrodošao!
Piše se baš kao i u onoj kafani.. o čemu god želite i volite.. naravno, uz lepo ponašanje i uzajamno poštovanje..
Mogu se kačiti i slike, šale, muzika.. baš kao i tamo.. :)
Najvise volim goli tekst uz pokoju sliku, ali nisam gazda pa cu vidjeti s vremenom hocu li ostatii kao resident ili ne.
Postovanje se s vremenom stice, a sta se tice pristojnosti ne moras se brinuti. Ponekad malo skrenem, ali ne previse :D
 
Joj, što je predivna! :heart: E, a mnogo mi se svidela i ona što si okačila tamo (mislim juče).. sva u zelenoj boji..
Je li hoćeš i nju da nam ubaciš ovde.. da je imamo za stalno? :D Prelepa je..

Ako moze biti otkljucan zasto ne?
Ne može, možemo imati samo jednu kafanu po forumu.. eno, već sam je zaključala.. kao i našu prethodnu..
Ovo je skroz nova i ja bih jako volela da se svi i dalje super družimo ovde..

Inače, znam da si ti fin.. to sam primetila.. i super je da ostaneš da se družiš sa nama..
 
Joj, što je predivna! :heart: E, a mnogo mi se svidela i ona što si okačila tamo (mislim juče).. sva u zelenoj boji..
Je li hoćeš i nju da nam ubaciš ovde.. da je imamo za stalno? :D Prelepa je..


Ne može, možemo imati samo jednu kafanu po forumu.. eno, već sam je zaključala.. kao i našu prethodnu..
Ovo je skroz nova i ja bih jako volela da se svi i dalje super družimo ovde..

Inače, znam da si ti fin.. to sam primetila.. i super je da ostaneš da se družiš sa nama..
‚Hvala.
OK onda ako ne moze. Samo bi mi zelja bila da se ne stvori u muzicku kutiju. Kao sta sam ranije napisao vise volim goli tekst i pokoju sliku.

Nema na čemu, Poli.. :) :heart: Preuzimajte odavde, ja sam u povećoj gužvi u RL ovih dana.. pa dok je ne raščistim biće me malo manje..
Ladja je u vašim rukama!
Obavljaj sta imas :) Sta se tice RL to bi nekako mogla izbacit jer je i ovo RL. Pravilniji naziv bi bio AFK ili away from keyboard :)

evo i meneeee spadalo sam sa trnjem :rotf:
Dobrodosao Ružicka :)
 
Samo bi mi zelja bila da se ne stvori u muzicku kutiju.
Neće.. jer imamo i temu Music corner gde se kači samo muzika.. tako da ovde neće biti puno klipova.. ali nije loše da ima nekad po neki.. čisto da uveseli kafanu i razbije monotoniju.. (ne previše njih, slažem se tu skroz sa tobom)..

Sta se tice RL to bi nekako mogla izbacit jer je i ovo RL
:zcepanje: Ma samo kad bih mogla.. ili makar one delove koji mi se ni malo ne sviđaju.. tipa čišćenja kuće i tako-to..
 
Neće.. jer imamo i temu Music corner gde se kači samo muzika.. tako da ovde neće biti puno klipova.. ali nije loše da ima nekad po neki.. čisto da uveseli kafanu i razbije monotoniju.. (ne previše njih, slažem se tu skroz sa tobom)..


:zcepanje: Ma samo kad bih mogla.. ili makar one delove koji mi se ni malo ne sviđaju.. tipa čišćenja kuće i tako-to..
O tome mi nemoj ni pisat. Odkad sam razbio stok od vrata i dovezao drugu kuhinju zivim u skladistu. Vise sam tip za tipkanje i lutanja okolo nego za sljaku.
 
Ne znam gdje sam vidio, ali danas sam vidio negdje da pises pjesmice. Ne razumijem se previse pa ne znam kamo svrstat, ali OK je ono sta sam procitao.
@ružislav .. da li je moguće da si nam to ovde utajio?!!
12.gif

Svu poeziju koju pišeš da daš i ovde.. 'si čuo?! :D
Ja obožavam poeziju (ako je ljubavna.. ako nije, onda je ne obožavam nužno, ali mi se često sviđa)..

O tome mi nemoj ni pisat. Odkad sam razbio stok od vrata i dovezao drugu kuhinju zivim u skladistu. Vise sam tip za tipkanje i lutanja okolo nego za sljaku.
Joj, joj.. saosećam sa tobom.. :lol: Pa kako si razbio taj štok.. mislim, je li namerno sa nekom svrhom.. ili slučajno?
(nadam se da je ovo prvo.. i dalje je to haos, ali manje boli.. :D)
 
Joj, joj.. saosećam sa tobom.. :lol: Pa kako si razbio taj štok.. mislim, je li namerno sa nekom svrhom.. ili slučajno?
(nadam se da je ovo prvo.. i dalje je to haos, ali manje boli.. :D)
Namjerno sam ga srusio jer sam se nadao da cu dobiti na visini. Kako je stara kuca dobio sam samo na sirini, a na visini nisam nista dobio jer je iznad neki tavalon, fosna koju necu dirati jer mi ima i struje po tom zidu i onda bi si dodao jos vise posla nego sta sam si sad zadao. Rijesit cu kad rijesim, a todat cu zivjet tako.
 

Back
Top