Buducnost..........

e pa kako zelite da odete???
padajte braco, plinte u krvi...ne ne, nije to to...aha evo ga
Ostajte ovde!...Sunce tudjeg neba
Nece vas grijat ko sto ovo grije,
Grki su tamo zalogaji hljeba
Gdje svoha nema i gdje brata nije... :wink:

inace kao stp negde vec rekoh, umrecu mlada...ali ostat cu ovde ne bi li me sahranili u Srbiji! 8)
 
Ja sam otisao i nikad se necu vratiti opet da zivim dole samo na letnji odmor,nesto duze....ne.Kad sam dosao ovde gde sam oci su mise otvorile i lepota,a da sam dole ostao mnogo stvari koje sada imam mogao sam samo da sanjam.
 
Ernesto_Che:
e pa kako zelite da odete???
padajte braco, plinte u krvi...ne ne, nije to to...aha evo ga
Ostajte ovde!...Sunce tudjeg neba
Nece vas grijat ko sto ovo grije,
Grki su tamo zalogaji *
Gdje svoha nema i gdje brata nije... :wink:

inace kao stp negde vec rekoh, umrecu mlada...ali ostat cu ovde ne bi li me sahranili u Srbiji! 8)
dobro hlj_eba
 
Electra:
Kuda si otisla?
Ni ja ne mislim da odem zauvek, bez vracanja. Ustvari.... komplikovano je to. Ono sto mi je najprivlacnije da se smestim negde ,,tamo'' ali da ovde dolazim... jednom u mesec-dva dana...

Ma, isla u prokletu Ameriku.
Trebalo je kao da idem na bar god dana, pa ako mi se svidi da ostanem. Dovoljno o tome koliko mi se tamo svidelo govori cinjenica da sam se posle 4 meseca vratila. Nije bilo teorije da ostanem tamo celu godinu, a kamoli vise.
 
Ernesto_Che:
ma ta amerika je zivo *....ja sam isla tamo, i kao vau,je idem u ameriku....e cim sam izasla sa aerodroma htela sam nazad kuci...

Bilo mi je super kad sam isla tamo da bih se zajeb*, ali kad sam otisla zbog ozbiljne stvari, odmah mi se smucilo :!:
Od tada pa nadalje, tamo samo na odmor, nikakvo skolovanje ili ne daj Boze (pu ,pu ,pu, daleko bilo....da se pomerim s' mesta) zaposlenje i da zivim tamo. Neka, hvala.
 
QchCK*a:
Cheaf:
Pa Amerika i jeste sra`nje zesce zato je najbolje u skandinavske zemlje da preciziram u Norvesku.Ako covek u Norveskoj ne uspe onda nigde nece i ja vam dajem primer samog sebe.

Da, al' dok naucim njihove jezike i precrtana slova......A i klima je bzvz.
Ja naucio jezik za manje od godinu i slova su ista skoro ko nasa samo imaju ova sto su specijalna:ø,å,æ.
A klima,nerazumem zasto svi kojima pomenem Norvesku misle da je ovde hladno a u stvari nije tako jer temperatura leti moze doci do +25C a zimi ovde gde ja zivim do -10 ne vise.A veliki plus dajem Norveskoj sto je u letnjim mesecima celo vreme dan i sunce sija sve do pola jedan u noc a izlazi u pola cetiri ujutro.Sta ces lepse.Barem je bolje nego u srbiji da se peces na 40 u hladovini.
 
Cheaf:
A klima,nerazumem zasto svi kojima pomenem Norvesku misle da je ovde hladno a u stvari nije tako jer temperatura leti moze doci do +25C a zimi ovde gde ja zivim do -10 ne vise.A veliki plus dajem Norveskoj sto je u letnjim mesecima celo vreme dan i sunce sija sve do pola jedan u noc a izlazi u pola cetiri ujutro.

Cak do + 25 ! Zamisli ! Hocu bre pravo pravcato leto!
I normalnu noc! Bolji su mi izlasci kad je noc.
 
QchCK*a:
Cheaf:
A klima,nerazumem zasto svi kojima pomenem Norvesku misle da je ovde hladno a u stvari nije tako jer temperatura leti moze doci do +25C a zimi ovde gde ja zivim do -10 ne vise.A veliki plus dajem Norveskoj sto je u letnjim mesecima celo vreme dan i sunce sija sve do pola jedan u noc a izlazi u pola cetiri ujutro.

Cak do + 25 ! Zamisli ! Hocu bre pravo pravcato leto!
I normalnu noc! Bolji su mi izlasci kad je noc.
Pravo da ti kazem posle zime mi se noc smuci jer je u sred zime noc traje od pola tri popodne pa do pola jedanaest ujutro tako da obozavam leto.Kazes oces pravo leto pa samo ti to mogu reci da se u julu mozes kupati ovde u moru i sve do kraja avgusta.
 

Back
Top