Brza hrana u Beogradu i okolini - meso, pizza, s nogu i za poneti - bez pekara

A tek viršle sa senfom u PKB kioscima... Bio jedan kod starog Merkatora,vrhunska klipa.:ok::mrgreen:
To je delikates iz detinjstva...to je bila prava stvar...meni žao što nema.

Pazi nisu ni berlinski wurstovi u broćki sa senfom na ulici ništa specijalno ali napraviše brend, da ne pominjem curry wurst koji je kobaja najobičnija sa kečapom i kari prahom...ali treba umeti
 
Uh, kakava tema! :super:

Stavljam glavu na panj ako nije spomenuta ulica gladnih, tako da to preskačem. :D
Neću spominjati ni Stepin vajat. Ni Trg.

Kod Stare Vrbe - izuzetni ćevapi, roštilj generalno. Nalaze se na Novom Beogradu, kod Immo-centra, u Gandijevoj.
Brza hrana kod sportskog centra Ranko Žeravica, mislim da se zove Pačalinko. Mslim. Kada se ide od Žeravice ka Studenjaku, na raskrsnici. Ovde imaju sve super, ja volim sendvič, ili palačinku sa šunkom, ili pršutom.
Agi Pasta dole negde na Dorćolu, iskreno ne znam gde je tačno. Mislim da je u Venizelosovoj.
Giros na samom kraju Novog Beograda, tačnije Gandijeve. Znači tamo gde skreću tramvaji.
Ima odlična pica u Kaktusu. To je u onoj crvenoj zgradi na Novom Beogradu, u Mihajla Pupina, preko puta NLB banke.
U Dimitrija Tucovića, kod Rtanjske, Jermenska brza hrana. Da jedeš i da plačeš koliko je dobro.
 
Где још увек има оних малих ресторана готове куване хране ? Доста их је затворено. Један је био на Зелењаку на самој пијаци, други се сећате да је био у Сремској.
Има ли тога још ?

Kakve su to punjene knedle? Vredi li to?
Можда ће се неко сетити, био је пре десетак година ресторан брзе кинеске хране (мали киоск) близу аутобуске станице.
Само сам тамо јео поховане банане.
Одлично и препорука ако негде нађете.
 
Poslednja izmena:
Где још увек има оних малих ресторана готове куване хране ? Доста их је затворено. Један је био на Зелењаку на самој пијаци, други се сећате да је био у Сремској.
Има ли тога још ?
vidjam ih svuda
Cudim se da ih je dosta zatvoreno, jer bas imaju promet
 

Back
Top